Strony: [1]

NOWINKI Z MILAB......

  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Zobacz profil
NOWINKI Z MILAB......
« : Wrzesień 14, 2016, 22:42:54 »

   


http://porozmawiajmy.tv/milab-tajne-misje-i-teleportacja-czesc-2-aurora-hartslief/

 Milab, tajne misje i teleportacja, część 2 – Aurora Hartslief
5 września 2016 18:537 września 2016 at 11:54

Niesyty część z tych informacji jest prawdziwa, miedzy wierszami znalazłam szokujące informacje, proponuję bardzo uważne słuchanie tego wywiadu.

Dlaczego do skoków w czasie wykorzystywani są LUDZIE.. wytrenowani od dziecka ( 5 lat to granica szybkiego wpisu w podświadomość , która jest niesamowicie silna , trwała i nieświadoma później dla dorosłego CZŁOWIEKA.. staje się niemalże jego wyuczoną wiedzą , wzorcem osobowości na całe życie.. jednym słowem zaprogramowany w dzieciństwie morderca , który nie czuje zła w zabijaniu) bo tylko oni mają bioenergię, która może poruszać się po liniach czasowych ze światłowodów biofotonów wejść w ciało fizyczne , które tak naprawdę jest również zbudowane z wibrujących fotofonów.
To wszystko jest zwyczajnie obrzydliwe uwłaczające godności CZŁOWIEKA przekraczające wszystkie dozwolone granice istnienia.

Kiara.


Odpowiedz

Brawo Kalina .. dobre refleksje twoje i Agata… ale Aleks robi postępy .. to widać po zadawanych pytaniach.
Oczywiście że Aurora jest zaprogramowana i mówi to co jej pozwolono powiedzieć, oraz to co ma wgrane jako informację.. nie wiedzę, a informację. Bo ci ludzie niestety mają blokowaną pamięć i nie mogą robić pełnej analizy swoich doświadczeń. Koduje się w nich fałszywe informacje bo wiadomo że nie nad wszystkim zapanuje ich operator, a nie można dopuścić do prawdziwych ujawnień.

Tu jeszcze daleka droga do rozkodowania tak wyszkolonych i zaprogramowanych ludzi od dziecka, niestety to są niebezpieczni bardzo mordercy…. wykonują rozkaz bez zmrużenia oka nie sprzeciwią się mu. Aurora powiedziała.. „myślałam już że jestem wolna… a znowu wzięto mnie do akcji….” tak jest nie ma emerytury i odstawienia na boczny tor… w tych służbach do końca życia muszą być dyspozycyjni gdy plan wymaga ich obecności… i po raz kolejny zabiją bez skrupułów, bo tak są wyszkoleni.

To gdzie jest miejsce na władanie sobą, przestrzeń serca i miłość….. to pustosłowie zwodzące naiwnych.. odwracanie uwagi od istotności, czyli nas samych.

Trzeci wymiar to przestrzeń astralna , różne poziomy wibracji a co za tym idzie zdarzeń.zdecydowana większość LUDZI.. ( wyjątki bardzo nieliczne , bardzo rzadko) po śmierci nie opuszcza go jest na którymś z poziomów zależnie od osobistej wibracji. Z prostej przyczyny nie mamy jeszcze wystarczająco dużo mocy i świetlistości by pójść wyżej, przebić się przez graniczną membranę miedzy wymiarową.

Więzieniem nie jest sam astral .. to naturalność ciała energetycznego , które budowaliśmy sami jako kolejny etap rozwoju. Więzieniem jest „kolo karmy” czyli zmanipulowane informacje na naszym planie życia, które nie pozwalają nam przeżyć życia zgodnie z planem nie wcielonego ducha… nie dokończone tematy i brak energii z tego powodu są pułapkami astralnymi. to długi odrębny temat.

Kolejna sprawa .. Aurora rozróżnia i zwraca uwagę chociaż nie bezpośrednio na syntetyczna inteligencję.. archonci… to programy …stworzone do nadzoru całości… czyli nie LUDZIE z DUSZAMI a nasi syntetyczni nadzorcy, którym powierzono władzę i wiedzę co i jak mają robić. trzeba uważnie słuchać i nie traktować Aurory jako czyste źródło przekazu, bo żadna osoba szkolona przez MILAB czy inny program służb specjalnych oraz rządu nim nie jest i nie była oraz nie będzie.

Polecam doskonały film „WIĘZIEŃ LABIRYNTU” I. cześć jako materiał dydaktyczny pomagający zrozumieć wprowadzenie na plan zewnętrzny takich ludzi jak Aurora, Max czy Swerdlow… to są agenci, którym powierzono teraz rolę w cywilu na planie fizycznym dezinformatorów, łączników z wybranymi grupami i ludźmi i bardzo niebezpiecznych wykonawców poleceń swoich zwierzchników.

Dodam jeszcze komentarz bo znalazłam ciekawe rzeczy w tym wywiadzie, jedno z nich to zniszczenie określonej linii krwi… czyli kodu DNA!
Bo kod DNA jest naszym łącznikiem z naszym DUCHEM oraz możliwością ewolucji..uruchomienia duchowo fizycznych możliwości typu tele….. a to jest wyjściem z Matrixa .

Kiara.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2016, 22:50:07 wysłane przez Kiara »
Zapisane
Strony: [1]
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

jasminowygaj doggieslife rpgmasters vagraciborz sdzpolskirpg