Strony: [1]

WYSZUKIWANIE NIEZWYKLYCH LUDZI......

 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2387
 • Zobacz profil
WYSZUKIWANIE NIEZWYKLYCH LUDZI......
« : Kwiecień 21, 2017, 10:25:04 »


WYSZUKIWANIE LUDZI O OTWORZONYCH  DUCHOWYCH PREDYSPOZYCJACH...

Czyli apel wróżki....

https://www.youtube.com/watch?v=roftxzvkeo0

Zjawiska parapyschiczne i podróże w nieznane - Beata Jeske - 14.04.2017

Ach .. ten Janusz Zagorski ….. wszystkie świecidełka go przyciągają, chciał by je dotknąć, poznać, a być może i polizać….. jak by się dało.... 🙂 a jak jęzor do zmarzliny przymarznie, to, co będzie???

Jednym słowem ( jak dla mnie) jest to wyszukiwanie osób o otworzonych specjalnych predyspozycjach…. co przekłada się na funkcje DNA… tworzenie ich katalogu?

To jest czas wyjątkowy nie ulega wątpliwości, a zatem potrzebna jest nam również wyjątkowa ostrożność… bo łatwo jest na siebie skierować czyjąś uwagę , trudniej bywa z poradzeniem sobie zdjęcia jej z siebie.

Mnóstwo jest już nowych młodych LUDZI przebudzonych duchowo ,bo czas przyspiesza, a zupełnie nie znanych różnym interesujących się tym faktem opcjom.

Jak ich poznać? niech sami się zgłoszą ze swoimi zdolnościami…. niech się zaprezentują … centralny komputer w Belgii poradzi sobie z tym tematem.

Czemu tak naprawdę ma służyć zbieranie tych relacji? Komu i do czego potrzebna jest taka wiedza?

Czy jest to tworzenie mapy duchowych wydarzeń , identyfikowanie energetycznych miejsc i katalogowanie przebudzonych już LUDZI ?

Przepraszam za ostrożność ,ale po mnóstwie doświadczeń z dziwnymi ,sympatycznymi ludźmi , doskonale przygotowanymi do swoich ról stałam się baaardzo ostrożna.

Nasze przysłowie mówi…lepiej na zimne dmuchać…. i nie zachłystywać się emocjonalnie ciekawymi tematami….

Bo nie wszyscy pojawiający się w tych samych miejscach , interesujący tymi samymi tematami… robią to w tym samym celu.

Bardzo sympatyczna Pani Beata bez problemu przemyciła w rozmowie jako niepodważalne prawdy dwa watki;

1.fizyczną śmierć Jezusa na krzyżu na którą nie istnieje żaden dowód.

2. priorytet użyteczności kościelnych egzorcystów , o czym wiemy że zależny on jest wyłącznie od osobistej wibracji, mocy i świetlistości każdego egzorcysty.

Dla sił ciemności religijne certyfikaty nie są ŻADNYMI argumentami , nie ilość a jakość i moc tej jakości jest jedynym argumentem w debatach ( bo są to debaty) z siłami ciemności się liczy… oczywiście o MOC DUCHOWĄ egzorcysty w tym chodzi.

Przygotowanie CZŁOWIEKA do możliwości bycia egzorcystą trwa przez wiele jego poprzednich wcieleń, ZAWSZE wspierane jest przez siły wysokich wibracji Zaświatów ( żaden człowiek nie jest w stanie poradzić sobie sam z demonem) , demony nie reagują na modlitwy ni zaklęcia .. a wyłącznie na moc jasności Energi która staje przed nimi.
Po za tym istnieje TYLKO jeden symbol, który używa się w takich sytuacjach , on działa efektywnie.

Pomijam fakt samego pochodzenia religii i połączenia jej z egregorem , który dobra nie reprezentuje, i nie reprezentował od początku. … zatem księża egzorcyści nie są mocą w obliczu demonów…..o tym w Watykanie wiedza.

A, tak swoją drogą wizje po morfinie ZAWSZE ale to ZAWSZE ludzie mają dramatyczne , straszne wizje i scenariusze. One nie są wiarygodne , są tylko mózgowymi majakami , o czym wiedzą wszyscy lekarze biorący udział w operacjach w ktorych używa się morfinę.

Po za tym informacje literackie o historii żyć pisarzy były ciekawe, dziekuję.

Jeszcze raz .. zanim ujawnicie coś osobistego o sobie.. zastanówcie się dwa razy,bo słów tych nie da się już wycofać….. w obecnej grze o LUDZKIE DUSZE …. wszystkie chwyty są dozwolone , podstęp goni podstęp.

A, Pani Beata…. nie oceniam , nie znam , nie wiem…. tylko informuję o ostroznosci i nic więcej.

Kiara.


ps. Komentarz napisałam wyłącznie dlatego ( wróżby i wróżki nie sa moja pasją) ,ze film w zupełnie innym miejscu o innej tematyce otworzył mi się sam.

Ja z zasady nie lekceważę takich znaków , obejrzałam , wysłuchałam i zastanowiłam się publicznie ..o co może w tym chodzić…

Kiara.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2017, 11:41:15 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2387
 • Zobacz profil
Odp: WYSZUKIWANIE NIEZWYKLYCH LUDZI......
« Odpowiedz #1 : Kwiecień 21, 2017, 10:34:10 »

sesia pisze:   
19 kwietnia 2017 o 02:11   

„zanim ujawnicie coś osobistego o sobie.. zastanówcie się dwa razy,bo słów tych nie da się już wycofać….. w obecnej grze o LUDZKIE DUSZE …. wszystkie chwyty są dozwolone , podstęp goni podstęp.”

mądre zdanie, dobra rada.
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2387
 • Zobacz profil
Odp: WYSZUKIWANIE NIEZWYKLYCH LUDZI......
« Odpowiedz #2 : Kwiecień 21, 2017, 10:35:50 »

Polecam jako niezbędny materiał dydaktyczny do zrozumienia obecnej sytuacji na ziemi .. wypad do kina na ten film… a szczególnie polecam go Gai….

https://www.youtube.com/watch?v=G4VmJcZR0Yg

0:03 / 2:11
Ghost in the Shell Official Trailer 1 (2017) – Scarlett Johansson Movie

Czy robot z LUDZKIM mózgiem to jeszcze CZŁOWIEK… który ma Duszę…. jakie możliwości ma DUSZA zamknięta w metalowej puszcze.. skoro doświadczamy i ewoluujemy przez ODCZUWANIE!

Czy zdajemy sobie sprawę z faktu ,że nasze TERAZ…… jest bardzo odległą w czasie naszą przeszłością?

„Skoczkowie w czasie” ( chociaż dla wielu paranoiczna schiza) przybyli do obecnego TERAZ TYLKO jednym celu… ZMIENIĆ WERSJĘ CZASOWĄ skierować życie biologiczne w inną stronę.
Bo to co stało się w naszej obecnej teraźniejszości bardzo dawno temu ( wybór drogi trans humanizmu) doprowadziło naszą cywilizację do ściany…. momentu , który nie ma dalszej przyszłości.

Istnieje tylko JEDNO ROZWIĄZANIE .. w takiej sytuacji WEJŚCIE JEST WYJŚCIEM….

Dlatego w połowie ubiegłego wieku na ziemi zaczęli się RODZIĆ „skoczkowie czasu”, których zadaniem jest przekierowanie linii czasowej naszego rozwoju w inią stronę.

W trzech poprzednich próbach nam się nie udało, tym razem udało nam się .. przeszliśmy najbardziej drastyczny moment kataklizm 2012 bez zaistnienia tej tragedii.

Dalszy ciąg to uwolnienie się od dominacji mentalnej ludzi, opcji i współpracujących z nimi cywilizacji syntetycznej prowadzących nas w kierunku absolutnej dehumanizacji…
Do momentu gdy z CZŁOWIEKA pozostanie TYLKO mózg w obudowie super maszyny.

Mamy mnóstwo dowodów w postaci naukowych prac na zniszczenie biologicznego życia, jednak skupiamy się na zupełnie innych dzielących nas tematach.

http://tylkonauka.pl/…/kurzweil-przewiduje-nastanie-technol…

http://tylkonauka.pl/…/firma-neuralink-chce-polaczyc-mozg-z…

http://tylkonauka.pl/…/naukowcy-stworzyli-sztuczna-skore-kt…

http://tylkonauka.pl/…/stosowanie-nawigacji-satelitarnej-wy…

http://zmianynaziemi.pl/…/facebook-chce-zbudowac-interfejs-…

http://tylkonauka.pl/…/soczewki-kontaktowe-marki-sony-zamie…

http://zmianynaziemi.pl/…/naukowcy-ucza-sie-usuwac-i-modyfi…

http://zmianynaziemi.pl/…/naukowcy-z-niemiec-zademonstrowal…

http://tylkonauka.pl/…/slynny-brytyjski-astronom-twierdzi-z…

Pora żeby świadomi LUDZIE zaczęli myśleć logicznie i analizować zachodzące zdarzenia, a nie dać się prowadzić na rzeż jak stado baranów.,, bo trans-humanizm już nie idzie… on wbiega w nasze życia….

Skoro wiemy,że nie ma czasu….. on jest sekwencją naszych myśli .. to ukierunkujmy je we właściwą stronę….

BO JESTEŚ TAM….. GDZIE TWOJA MYŚL..

ps. Poszukiwanie LUDZI , .. a szczególnie nieprzebudzonych jeszcze całkowicie „skoczków czasu” odbywa się w bardzo różny sposób …. włącznie z weryfikowaniem ich relacji o swoich wspomnieniach i dziwnych rzeczach, które im się przydarzają….
To sa LUDZIE, którzy w niedługim czasie zaczną aktywnie działać na rzecz naszego wejścia w nowa linię czasową.. a zatem dla systemu bardzo niewygodni!

Nie można wywiesić listy z nazwiskami… ale ich można weryfikować po wspomnieniach, które się otwierają teraz, a następnie eliminować z przestrzeni działania.

Kiara.
Zapisane
Strony: [1]
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

magicznestworzenia11 swiatludzkichemocji gods japonia najlepszemeble