Strony: [1]

MAJ......

 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2387
 • Zobacz profil
MAJ......
« : Maj 05, 2017, 11:55:41 »

MAJ......
MAJ.. to energia ziemi , bardzo silna energia teluryczna , to ona wzmacnia cały nasz system życia , umożliwia wpisanie depozytu wiedzy z minionego roku do tegorocznej realizacji.

Szczególnie w maju powinniśmy jak najczęściej chodzić bosymi nogami po ziemi, ale najlepszy jest poranek gdy jest jeszcze rosa , a już idealny o wschodzie słońca.. lub wieczór o jego zachodzie. Wówczas absorbujemy przez stopy , ich wszystkie receptory bardzo duża dawkę energii.

Powinniśmy się do tego mistycznego zespolenia z ziemia przygotować.

1.Oczyszczanie .. zarówno wegetarianizm jak i oczyszczanie organizmu piciem naparów z pokrzywy jest bardzo dobre. Ale również poranne i wieczorne prysznice są wskazane, ideałem jest oczywiście kąpiel w morzu, a jej substytutem kąpiel w słonej wodzie w wannie ( minimum 1.kg. soli Kłodawa / nie jodowana na wannę wody), to już wieczorem. Oczyszczanie to również proces mentalny , wieczorowa refleksja nad minionym dniem, postanowienie korekt naszych myśli i czynów.. taka malutka medytacja. .. ale co postanowiliśmy wprowadzamy w życie.

2.Maleńka gimnastyka.... czyli udrożnienie kanałów przepływu energii , szczególnie punktów limfatycznych w stopach , nogach , biodrach.

STOPY.... co najmniej 2 x dziennie po 50 obrotów stopą jedna i drugą , jeden raz w prawo , drugi raz w lewo , aż dobrze poczujemy uruchomioną kostkę między stopą ,a łydką.
Następnie po 30 skłonów stopy w gorę i w dół, przepływ energii poczujemy do bioder.

Korzystne jest również uruchomienie stawów rąk przed dłońmi i barków.... ( bo niby jak obejmować ukochanych jak strzyka w kościach... Uśmiech Uśmiech)))

Opuszczamy ręce do dołu i kręcimy obydwoma dłońmi po 30/40 razy co najmniej 2x dziennie , uruchamiamy w ten sposób również stawy łokciowe.

Teraz pora na barki , one zazwyczaj są spięte.... kręcimy stawami barkowymi co najmniej 30/40 x do tyłu.. rozprężamy napięcie.

3. spacer po trawie, albo stopy na ziemi w trakcie siedzenia... najlepiej 1h. dziennie, jak jest możliwe można dłużej..

Akumulatory życia zostaną doładowane w bardzo prosty sposób, nasza witalność wzrośnie, radość wróci , chęć podzielenia się energią z innymi zaowocuje harmonią....

MAJ.... to jest czas szczególny w tym miesiącu łączy się ze sobą w tańcu splatania energia SŁOŃCA i KSIĘŻYCA.

One płyną w nas harmonia i dobry ich przepływ to gwarancja naszego zdrowia.

Kiara
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2387
 • Zobacz profil
Odp: MAJ......
« Odpowiedz #1 : Maj 05, 2017, 12:31:16 »Prąd teluryczny jest w całej ziemi, w jednych miejscach mniejszy w innych większy.. największy jego potencjał jest w miejscu "CZAKRY MOCY ZIEMI."... PRZEZ NIĄ PRZECHODZI AXE MAJEUR.... ona znajduje się oczywiście we FRANCJI... w CERGY st. CHRISTOPH.

A, zatem wszystkich , którzy mogą zapraszam do doładowania swoich akumulatorów życia w maju właśnie tam!

Tam jest cudowna i niesamowita energia.

Kiara.Świat nauki

wtorek, 31 lipca 2012

Prądy telluryczne.

Freddy Silva jest badaczem, którego interesują miejsca charakteryzujące się szczególną, naturalną energią. Zazwyczaj w takich miejscach budowano rozmaite miejsca kultu, doceniając w ten sposób ich ważność. Silva dostrzegł także związek pomiędzy tymi świętymi miejscami a np. kręgami zbożowymi, które często powstają w ich pobliżu.

Istnienia takiej energii nie trzeba przyjmować na wiarę. Przeprowadzono setki doświadczeń z rozmaitymi instrumentami naukowymi, które mierzyły zmiany energetyczne wewnątrz miejsc uznanych za święte lub magiczne.

W Anglii np. ustawiono magnetometry wewnątrz kamiennych kręgów, który wskazywały na coś w rodzaju lejka energetycznego, gdy pole magnetyczne rosło wraz ze zbliżaniem się do wnętrza takiego kręgu.

 Wyglądało to, jakby kamienny kromlech przejmował pole magnetyczne ze swojej okolicy i koncentrował je w swoim wnętrzu. To skoncentrowane pole magnetyczne nie było obojętne dla ludzi, którzy stawali w środku takiego kręgu. Niemalże wszystkie magiczne i święte miejsca na świecie są zbudowane w punktach aktywnych energetycznie.

Takie miejsce powstają wówczas, gdy pole geomagnetyczne jest zachwiane przez prądy telluryczne, które w różnych punktach ziemi płyną blisko jej powierzchni. Niektóre z nich uaktywniają się pod wpływem plam słonecznych.

 Towarzyszy temu specyficzne pole elektromagnetyczne, które wpływa na pole energetyczne człowieka co stymuluje jego świadomość. Naukowcy z Princeton dokonali szeregu pomiarów w takich miejscach, zwracając głównie uwagę na częstotliwość energii jaka przez nie przepływała.

Szczególnie spektakularny wynik takich pomiarów osiągnięto w pobliżu egipskich piramid, które magazynują w sobie olbrzymią energię i wielu ludzi odwiedza piramidy szukając takiego duchowego doświadczenia.

To magazynowanie energii jest naturalną funkcją tworzywa z którego budowano struktury czy świątynie w takich miejscach. Zazwyczaj stosowano do ich budowy kamień, który w sposób naturalny ma dużą zawartość kwarcu, przez co napełniał się on energią jak pamięć komputera dzięki maleńkiemu ziarenku kryształu jakie znajduje się w procesorze.

Świątynie budowano w ściśle określony sposób po to, aby osiągnąć dzięki nim określony cel. Pomagał w tym kształt budowli, który determinował jej przeznaczenie i sposób w jaki transportowała ona energię ziemi, wpływając na ludzkie stany świadomości.
Tą zależność odkryli Rosjanie którzy zakładali uczestnikom eksperymentu elektroencefalografy w gotyckich katedrach Europy. Okazało się wówczas, że częstotliwość fal mózgowych rosła wówczas o 4000% ponad stan normalny.

 W jaki sposób znacznie bardziej prymitywni od nas ludzie zdobyli taką wiedzę? Wciąż pozostaje to dla nas zagadką. W tekstach staroegipskich a także w indyjskich Puranach można znaleźć wzmianki o legendarnych miastach wiedzy, które zostały zniszczone przez Potop. Jedno z takich miast odkrył nawet Graham Hancock u wybrzeży Indii, na głębokości ponad 100 m pod wodą.

Na ścianach indyjskich świątyń można odczytać, że są to miejsca w których człowiek zamienia się w boga. Oczywiście dotyczy to zmiany świadomości. I rzeczywiście – do dziś ludzie przeżywają w takich miejscach rodzaj szamańskiego doświadczenia, kiedy część ich świadomości ulega transcendentalnej przemianie, opuszcza własne ciało by doświadczyć istnienia ciała astralnego.

 Wiele zależy od tego w jaki sposób przynosi się w takie miejsce swoje własne pytania, przez co doświadczenie każdego z osobna będzie się diametralnie różnić od siebie. Generalnie chodzi o to, aby dotrzeć do informacji, które pomogą żyć pełniej i sensowniej. Takie doświadczenie pozwala mocniej schwycić w ręce swoje własne życie, by przestać w nim dryfować i wreszcie obrać właściwy kierunek. Jest to dążenie, które ludzie starają się zrealizować przez tysiące lat. Bez tego życie stacza się w chaos.

Badając rozmaite święte miejsca na ziemi Freddy Silva zauważył ciekawą zależność. Zazwyczaj budowano je niezwykle intensywnie tuż przed jakimiś kataklizmami, z których zbliżania się nawet nie zdawano sobie sprawy.

Budowa świątyń w takich miejscach była instynktowna, jako coś w rodzaju polisy ubezpieczeniowej na dalsze życie, które wkrótce miało poważnie się zmienić. Wygląda na to, że w dzisiejszych, chaotycznych czasach potrzebujemy wszystkich tych miejsc.

 Wg Silvy powstawanie kręgów zbożowych nie jest przypadkowe, bo ludzie przestali budować nowe świątynie. Nie wszyscy mają to samo dobroczynne doświadczenie metafizyczne wewnątrz takiego miejsca. Znana jest historia Napoleona, który po zdobyciu Egiptu kazał się zamknąć na noc w piramidzie.

Nigdy nie wyjawił co tam zobaczył lub czego doznał, ale po otwarciu drzwi piramidy wybiegł z niej w panice jak szalony. Dlatego trzeba zwracać uwagę na to, co dzieje się w głowie, kiedy przebywa się w takich miejscach. Następuje w nich bowiem magiczne połączenie ze Wszechświatem możliwe dzięki imaginacji.

Słowo imaginacja wywodzi się od magii jaka dzieje się w momencie, gdy stanie się w takim magiczno-energetycznym punkcie. Pomaga ona wyjść z więzienia lewej półkuli i zacząć korzystać z prawej, która opiera się na intuicji i uczuciach i pozwala lepiej zrozumieć świat jaki mamy dookoła siebie aby być gotowym na to, co ma nastąpić.
Autor: Eternity o 13:59

http://portalnaukowy.blogspot.fr/2012/07/prady-telluryczne.html
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2017, 12:32:54 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2387
 • Zobacz profil
Odp: MAJ......
« Odpowiedz #2 : Maj 07, 2017, 13:02:40 »

MIŁOŚĆ..... KOBIETA I MĘŻCZYZNA... TO WROTA MIEDZY WYMIAROWE DLA NOWEGO WSZECHŚWIATA.....


https://www.youtube.com/watch?v=85AhfjEoT4Q

Milość początkiem i trwaniem Nowego Wszechświata - Tadeusz Owsianko - 4.05.2017


Tak , Panie Tadeuszu …. KOBIETA JEST PORTALEM …. przez który Energia/ Dusza schodzi na ziemię w trakcie narodzin.

Ale też unosi ponad wymiar gdy połączeni jej najwyższą wibracją PARTNERZY/UKOCHANI …. PRZEKRACZAJĄ JAKO JEDNIA / DUCHOWO /FIZYCZNI TEN WYMIAR…. nie ma innej możliwości.

NAJWYŻSZYM WYMIAREM MIŁOŚCI JEST MIŁOŚĆ MAŁŻEŃSKA KOBIETY I MĘŻCZYZNY….. wszystkie inne jej aspekty są bardzo piękne , potrzebne , nawet niezbędne ,ale nigdy nie zastąpią MIŁOŚCI SPLECIONYCH AKTEM JEDNI UCZUCIOWEJ KOBIETY I MĘŻCZYZNY!

A, zatem logiczną konsekwencją tej wiedzy jest zrozumienie faktu , co wydarzyło się w czasach Jezusa ( JEGO TRANSCENDENCJA…. ILUMINACJA czyli PRZEJŚCIE DO WYŻSZEGO WYMIARU … W NIEBO WSTĄPIENIE ZE SWOIM CIAŁEM MATERIALNYM…. czyli Z MARTWYCH WSTANIE )… tamto… z martwych wstanie nie było przez fakt pozbawienia energii życia ciało fizyczne.
A przez fakt maksymalnego zwiększenia energii w nim.. czyli połączenie dawno temu rozdzielonych aspektów, żeńskiego i męskiego.

Otwieranie Wrót MIEDZY WYMIAROWYCH dokonuje ( powiedzmy pierwsza para, czyli „małżeństwo dynastyczne” w dawnym pojęciu ) czyli osoba niosąca w sobie KOD /KLUCZ do nich .. to jest kobieta i mężczyzna , którzy osiągnęli poziom świadomości i energii miłości odpowiedni dla tego aktu.

Jako ci pierwsi przechodzą WROTA MIĘDZY WYMIAROWE w fizycznym akcie seksualnym ,ale w grę wchodzi już nie energia seksualna , a najwyższa wibracja energii miłości… to jest inna energia, powoduje ekstazę nie orgazm.

Czy wszyscy ludzie muszą dokonać identycznego aktu jak CI otwierający WROTA…. żeby przez nie przejść, nie , nie muszą.
Ale muszą uzyskać sami w sobie wystarczającą moc energetyczną do dokonania własnej iluminacji, bo ona jest warunkiem przekroczenia TYCH WRÓT.

W TYM wypadku STRAŻNIKIEM PROGU … JEST PRZEDWIECZNA…. JEJ POZIOM ENERGII WERYFIKUJE ENERGIĘ WSZYSTKICH DOKONUJĄCYCH SWOJĄ EWOLUCJĘ.

Albo następuje przyciąganie podobieństw, albo ich silne odepchniecie, tu nie wchodzą w grę sympatie i antypatie, a zwykłe prawa fizyczne.

Materia wzorcowa zawsze ma osobowość żeńską, ale zharmonizowaną biegunowość energetyczną męsko ,żeńską .

Jednym słowem sami doszliśmy do odkrycia ,że „z martwych wstanie” .. czyli przekroczenie wymiaru , którego dokonał JEZUS według opisu religijnego , to zwykła „bujda na resorach”.. zwyczajne oszustwo ,zniewolenie, utrzymujące odcięcie nas od możliwości ewolucji duchowej.

Po pierwsze .. KOBIETA I MĘŻCZYZNA…. JEDNIA … ZESPOLONA NAJWYŻSZĄ WIBRACJĄ MIŁOŚCI.

Po drugie… dokonuje się „z martwych wstania ” duchowego , oraz przemiany energetycznej ŻYWEGO nie martwego ciała fizycznego… najwyższym potencjałem energetycznym, którym JEST ENERGIA MIŁOŚCI, a nie najniższą wibracją , którą jest energia śmierci!

Jezus swoim Z MARTWYCH WSTANIEM… otworzył WSZYSTKIM LUDZIOM możliwość dokonania INDYWIDUALNEJ ILUMINACJI przez wpisanie swojego czynu jako wzorzec w pole morfogenetyczne….. ma to również bezpośredni związek z DNA i RNa biologicznym CZŁOWIEKA.

Otrzymaliśmy ponownie około 2000 lat na podniesienie swojej świadomości/ wibracji , by móc jak ON przekroczyć wymiar, to jest pierwsza cześć całokształtu tego planu.

Ale jest, a raczej MUSI być również druga cześć, TO JEST OTWORZENIE WRÓT MIĘDZY WYMIAROWYCH…..CAŁOKSZTAŁTOWI EWOLUCJI…. co oczywiście się stanie poprzez fizyczne działanie, fizycznych osób .. KOBIETY I MĘŻCZYZNY.

Każde WROTA mają swój KLUCZ….. JEST NIM SKOMPLETOWANA WIBRACJA ZDEPONOWANA W FIZYCZNYM ( NARODZONYM ZWYCZAJNIE CZŁOWIEKU) , KTÓRY SAM W SOBIE MUSI OSIĄGNĄĆ MOC DOTARCIA DO WIBRACJI WRÓT CZASU.

Nie tylko dokonać przebudzenia swojej świadomość ,ale fizycznie pokonać przeolbrzymi „tor przeszkód” , przejść go zbierając na nim WSZYSTKIE potrzebne elementy wibracji , tworzące w nim KOMPLETNY KLUCZ…. i to tylko tyle.

Dodam,że wiadomo iż jest to KOBIETA… bo ONA ZAWSZE jest PORTALEM…PEŁNIĄ PIERWOTNĄ MATERII ISTNIENIA…. MATRYCĄ ŻYCIA.

To był piękny wykład Panie Tadeuszu…. dziekuję bardzo jest Pan wspaniale autentyczny, proszę tak trzymać…. bo wszystkie perełki informacyjne , tworzą finał obrazu rzeczywistości.

O roli kobiety jako PORTALU wspomina również Pan Roman Nacht, i Pan Igor Witkowski… ja pisze o tym od wielu lat, dodać trzeba wielkie zasługi Pana Marka Tarana, On też od lat przypomina kobietom o ich niezastąpionej pięknej roli.

Kiara.
Zapisane
Strony: [1]
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

tnt rpgmasters gods najlepszemeble swiatludzkichemocji