Strony: 1 ... 4 5 [6]

PRZEKAZY OD MYSLICIELI..

  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: PRZEKAZY OD MYSLICIELI..
« Odpowiedz #75 : Maj 18, 2010, 19:20:22 »


XIII. Zaswiatowe wartosci i ich odwazne krzewienie na swiecie.

Mysla towarzyszaca od wiekow rozwojowi ludzi jest mysl o tym , aby zrozumiec sens swego bytu na Ziemi.
Ziemia to podstawa pobierania nauki zwiazanej z przebywaniem w tym o to miejscu w pewnym okreslonym czasie i stad sie bierze , ze dusze maja (TU) tylko jedna droge rozwoju - droge rozwoju przez doswiadczanie swojego bytu w formie podswiadomoscoi , co polega na tym , ze niematerialna podswiadomosc uczy sie poprzez zbieranie materialnych doswiadczen.
wdajac sie w ten proces dusza podswiadomie pragnie pamietac o swoich ziemskich istnieniach. ale informacje te sa dla niej na czas zycia ziemskiego zablokowane i odczowa ona je tylko intuicyjnie. sztywnosc tych blokad jest w procesie ludzkiego rozwoju stopniowo likfidowana na rzecz wzrastajacej swiadomosci czlowieka o swoim wlasnym bycie. W trosce o ten rozwoj podswiadomosc przechodzi te doswiadczenia wielokrotnie w swoich kolejnych inkarnacjach. Pojawiajace sie w toku rozwoju mysli kumuluja sie w jedna calosc i zachowuja sie w podswiadomosci. Ta zas pamietajac owe fakty , kontynuuje droge zbierania doswiadczen , wcielajac sie w majacy sie narodzic ludzki organizm.
taka droga poznania prowadzi ja do coraz to nowych zyciowych doswiadczen zmyslowych. Poddajac sie tej fali oddalajacej ja coraz bardziej w czasie od pierwszych narodzin , daje sie ona niesc coraz to dalej i dalej ku temu , co stanowi kres tej drogi , tzn , ku absolutnemu zbawieniu. Niewzruszony charakter tych zasad , zabraniajacych Ci pamietania o tym , co juz kiedys przezylas , stawia Cie w nienajlepszej sytuacji , poniewaz odbiera Ci wglad w to co juz kiedys poznales i wiedze o tym co juz napewno wiesz. Sens zycia nalezy wiec widziec w ramach calej tej sekwecji.
Jego pradziwy sens wykracza daleko poza ziemski wymiar.
Jednoczesnie zas radosc zycia tlumiona jest przez koniecznosc smierci.
Jej nieuchronnosc jest faktem przygnebiajacym ludzi i to bardzo.
W radosci zycia zawarta jest radosc z tego , ze do smierci jest jeszcze bardzo daleko.

Moze ona takze przyjsc zupelnie niespodziewanie , zaskakujac swym nadejsciem.
Wiemy to , az nadto dobrze z wlasnego zyciowego doswiadczenia. Takie jest prawo materii- powstawanie i rozklad jest jej naturalnym biologicznym procesem. Twoja wola niczego tu nie zmieni. Ale ta Twoja wola moze tworzyc dla owej energii, ktora jestes Ty sam , przyszle zycie , ktore bedzie lepsze i mniej trudne niz to obecne.
Troska o wolnosc swojego istnienia tutaj , to nic innego jak troska o wolnosc ksztaltowania przez swe obecne zycie swoich przyszlych inkarnacji.

Pamietanie o poddanczej roli ciala w stosunku do podswiadomosci pelni wazna role w medytacji nad samym soba . Mysl jest bowiem czyms tak wielkim , ze z pewnoscia warta jest ona poswiecenia kilku chwil w ciagu dnia na to , aby w samym sobie powrocic do niej swa swiadomoscia.

Dlaczego czlowiek rodzi sie i umiera? Dlatego , ze jest to droga uwolnienia sie duszy od poddanstwa wobec ciala. Czy sama dusza moze nie chciec sie narodzic? Tak , ale nie myslcie , ze taki stan jej woli moze trwac caly czas. Zapragnie ona wyrwac sie z Zaswiatow do swiata zywych wowczas , gdy zapali sie w niej mysl o osiagnieciu zbawienia absolutnego. Przebywanie "TAM" ta dlugo , jak sie tylko zechce , jest prawie niemozliwe , bo decyzja Pana Dusza musi podjac trud nauki w celu doskonalenia samej siebie.


Pan Tego i Tamtego swiata to nic innego jak emanujaca na caly Wszechswiat energia dobrego dzialania i energia podtrzymujaca wszelakie istnienie na Ziemi i poza nia.

Analizowanie samego siebie trwa nie tylko tu , na Ziemi , ale dokonywuje sie takze po smierci , w Zaswiatach. Prowadzone jest ono wtedy w sposob bardziej konsekwetny . bo poddane zostaje rozumnemu dzialaniu podswiadomosci , majacej lepsze wiadomosci majacej lepsze wiadomosci na ten temat , niz te , ktorymi dysponuje swiadomosc.

Mamy tworzyc dobry swiat , a srodkiem do tego jest wiele roznych wariantow zycia na nim.
Dawniej ludzie nie mysleli nawet o podboju kosmosu, a teraz to czynia.
Czynia to zas dzieki rozwojowi swego ducha , ktory pozwolil im pokonac istniejace w nich bariery. Jest to proces wychowania i eliminowania barier. Tego procesu nikt nie jest w stanie zatrzymac , bo trwa on tak dlugo , jak dlugo trwa ten wielki swiat i caly wszechswiat.
Rozwoj ten ani nie moze trwac w nieskonczonosc , ani tez nie moze byc krotki. Przechodzi on przez poszczegolne stadia rozwojowe i toczy sie dalej. W miare oddalania sie od poczatkow zycia , z biegiem stuleci marzenia ludzi stawly sie coraz bardziej plomienne i niebywale.
Ich marzenia sprawiaja wiecej , niz by mozna bylo przypuszczac. Dzieki nim dokonuje sie rewolucja myslowa stymulujaca rozwoj kultury materialnej Ziemi.
Jak to powiazac ze zbawieniem duszy? Zbawienie jest perspektywa oddalona w czasie i w jego kierunku zmierza cala ewolucja duszy. To dusza jest zrodlem innowacji , a wprowadzajac je , dodaje umyslowi bodzca do jeszcze wiekszego wysilku i coraz madrzejszego myslenia. Angazujac sie w proces dokonywania nowych odkryc , dusza poprzestaje na rozwoju metalnym , czyli myslowym. Dalej jest juz tylko myslenie monotrakularne , tzn. ktore kieruje ku sobie samemu swoja rozwage wyniesiona ze sfery podporzadkowanej determinacjom cielesnym , czyli z rejonow doznan lezacych ponizej szczebla rozwojowego , na ktorym znajduje ( sam myslacy) duch.

Myslenie monotrakularne to myslowe oddawanie sie sprawom dotyczacym samego siebie bez brania pod uwage spraw zewnetrznych.

Zachodzaca w czasie postacia myslenia monotrakularnego , ktora pozwala przekonac sie o jego empirycznej realnosci , jest emitowanie przez podswiadomosc "filmowych" efektow bycia czlowiekiem.
Ten "film" wyswietlany jest przed smiercia czlowieka i trwa zaledwie kilka minut. Jest to swoisty przeglad tego , co przezyles i czego dokonales.
Nie potrzeba do tego "filmu" zadnego kometarza sam wtedy wiesz , co jest dobrem , a co zlem. W pojeciu ludzkim jest to efekt strachu przed smiercia , powodujacego swoisty przeglad wlasnych uczynkow w celu rozciagniecia nad samym soba uwaznej kntroli. Nasza podswiadomosc jest tylko rejesrtatorem tego filmu. Jego "negatyw" zachowany jest w swiadomosci czlowieka i wyraza wole respektowania prawdy.
Zjawisko to trwa krotko , ale dziala skutecznie. Osad trafia do podswiadomosci i ona wtedy wie , czy spelnila tam , na ziemi , swoje zadanie.

Poddawanie tych faktow analizie staje sie obecnie mozliwe , poniewaz pojawiaja sie na swiecie w skali masowej opisy efektow wywolanych smiercia kliniczna , po ktorej natychmiast ( w wyniku zabiegow reanimacyjnych) nastepuje powrot duszy do ciala.
Tak wiec po smieci klinicznej pojawia sie taki "film" , ale potem obcy glos moze powiedziec; "jeszcze czas" i nastepuje nagly powrot do ciala. Powracajaca 'stamtad"dusza wchodzi ponownie w cialo i zazwyczaj pamieta swoje przezycia. Takie sprowadzenie duszy na powrot do ciala nie jest latwe , ale jest dla duszy mozliwe i czesto lekarzom sie to udaje.

To ze przechodzimy myslowe rewolucje , oznacza , ze dajemy sie porywac pedowi rozwojowemu dziejow. Poddawanie sie temu rozwojowi to cos , czego wlasnie ten rozwoj od nas wymaga. Zawrocenie go jest niemozliwe.
Taka ewentualnosc w ogule nie wchodzi tu w gre. Cofanie sie jest mozliwe tylko w wypadku rozwoju dusz. Powielajac metody poznawania zycia z poprzednich inkarnacji , dusze przekazuja swoje doswiadczenia na drodze samopoznania nastepnym inkarnacjom. Zostaja one zakodowane w podswiadomosci i uznane za sukces rozwojowy. Nie jest to dla podswiadomosci najlepsze rozwiazanie. Pamietajac to , co zrobila , powtarza ona czesto swe styare bledy i w rezultacie cofa sie w swym duchowym rozwoju.

Zobaczmy , jak w obecnej egzystecji przejawia sie jej relacja do poprzednich zywotow. Czlowiek pamieta o nich tylko w hipnozie. Na codzien wiadomosci te sa ukryte w podswiadomosci , jako starannie strzezona tajemnica. Blokady sa wlasnie blokadami , nie pozwalajacymi czlowiekowi pamietac o przeszlych urazach i sympatiach. Bywa jednak i tak , ze rozmyslne poddawanie sie hipnozie odblokowywuje zablokowane tajemnice i czlowiek zaczyna mowic to co wie tylko podswiadomosc. Warto uslyszec swoje relacje skladane w hipnozie , bo jest to ciekawe doznanie. Relacja taka moze miec charakter dokladny lub wyrywkowy.
Hipnoza jest juz zjawiskiem dobrze ludziom znanym. Jednak nie jest ona przez ludzi do konca wykorzystywana. Materia , swiat materialny ograniczaja ludzkie wyobrazenia o wolnosci ducha , nie docenia sie jeszcze mozliwosci , jakich dostarcza w tym wzgledzie hipnoza. W czasie transu hipnotycznego osiaga sie wolnosc ducha , ale nie jest to jeszcze taka WOLNOSC jak "po drugiej stronie. zycia". Niemniej , w sytuacji , gdy osoba poddana hipnozie stanowi "podatny grunt" , mozna ta metoda osiagnac bardzo wiele , az do pelnego wyzdrowienia wlacznie.

Jeszcze raz nalezy podkreslic , ze dobro i milosc to drogowskazy dla lepszego zycia TU i TAM.
W zwiazku z omawiana kwestia nalezy jednak zdac sobie sprawe z tego , ze nie jest mozliwy pelny wglad ludzi w to , kryje sie w ich podswiadomosciach. Pelny zakres swoich tajemnic powinna znac jedynie sama podswiadomosc . Pochodzenie podswiadomosci , energii , ich egzystecja w Zaswiatach , role jakie TAM pelnia - nie sa to sprawy przeznaczone dla Was.Istniejace pisemne przekazy nie zawsze sa prawdziwe , bo nie odzwierciedlaja prawdy , jaka tam istnieje.
Przekazy te nie maja na celu oklamywania ludzi. W jakims stopniu zaspakajaja one Wasza ciekawosc , ale do konca tego zrobic nie moga.
Podsuwanie ludziom mysli o tym, , co ich czeka po smierci powodowane jest checia , aby dawali tu oni z siebie to , co w nich najlepsze.

Myslicie o zyciu pozaziemskim bez prawdziwej wiary w jego istnienie. Nawet wierzacy w jakoms religje nie czynia tego tak calkiem do konca.
Wasza wiara we wlasna potege wzmaga sile Waszej motywacji do zycia i istnienia tutaj.

Przekazujac ludziom ta prawde , nie mam zludzen , ze dzieki niej ludzie zaczna postepowac tak , jak powinni. Pozostawiam to Waszej wlasnej woli. Podstawowym prawem wszechswiata jest , abysmy czynili tylko to , co nam samym wydaje sie sluszne. Bywa , ze prawo to wyrzadza wiecej zlego niz dobrego , ale tacy poslannicy jak ja musza podawac to prawo do wiadomosci.

Wypowiedziane przeze mnie slowa stana sie dla wielu z Was kierunkowskazem na przyszlosc. A inni niech chociaz zadumaja sie przez chwile nad pierwsza szczera mysla , jaka im sie nasunie po przeczytaniu tej pracy.

To co , zostalo tu podane , wiernie oddaje moje slowa.
Bez zgody autorow nie mozna tego oprawiac ni przedrukowywac.
Jesli ktos , majac chwile wolnego czasu zastanowi sie nad tym , co tu powiedzialem , i podejmie wewnetrzny dialog z samym soba , to bedzie to dla mnie najlepsza za to nagroda.

Autorzy piszacy pismem automatycznym te slowa daja mi mozliwosc bycia TU i przekazania swoich mysli.

Wierze , ze dzielo to bedzie kontynuowane.

Wspomnienie mometu pierwszego podania sobie
rak jest wspomnieniem myslenia z miloscia
o innym spragnionym milosci czlowieku.


Walka o to , by podac sobie rece , toczy sie w sferze uczuc czlowieka , a nie w sferze jego cielesnego dotyku.
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: PRZEKAZY OD MYSLICIELI..
« Odpowiedz #76 : Maj 23, 2010, 16:23:39 »


PRAWA BYTU.

Wiele gwiazdozbiorow powinno odgrywac wazna role w powstajacej obecnie gwiezdnej konfiguracji w systemie wersalowskim.
System ten powstaje teraz i ma na celu OCALENIE PLANETY ZIEMIA. Jest on oceniany zywotnoscia Waszej Ziemi. Oznacza to ,ze Ziemia tak dlugo bedzie istniala w systemie gwiezdnego ukladu , poki funkcjonowac bedzie jej ochronna rola w stosunku do WAS do LUDZKICH ISTNIEN,

Ochronna rola Ziemi polega ochronieniu uformowanych tutaj materialnych wartosci przed oddaleniem sie od wartosci promieniujacych ze Wszechswiata. Wszechswiatowe przestrzenie wibrujac przestaja obojetnie traktowac formy bytu materialnego.

Ocalenie zycia na Ziemi moze nastapic wtedy , gdy WASZE ODDZIALYWANIE W STRONE WSZECHSWIATA bedzie PRAWIDLOWE..

Dlaczego oddzialywanie to nie jest prawidlowe? Do odpowiedzi tej dotrzemy poprzez analizowanie zmian energetycznych , jakie nastapic musza w systemie Ziemi.
Praca majaca ZASIEG OGOLNY zaczynac sie musi zawsze od podstaw. W systemie Ziemi tymi podstawami sa zachowania ludzi.

Wiedziec powinniscie , ze nie chodzi tutaj o zachowania oceniane przez Wasze systemy jako wartosci pozytywne lub negatywne.
Chodzi tutaj o zachowania OPARTE NA WIEDZY O PODSTAWACH OCALENIA SYSTEMU ENERGETYCZNEGO POJEDYNCZEGO CZLOWIEKA.

Zachowania Wasze maja dwie plaszczyzny oddzialywania. Zawsze sa one oceniane przez Was w kontekscie ich celowosci lub konkretnych sukcesow przez te zachowania osiaganych.

Zywicie sie myslami , ktore siedlisko swoje maja w Waszej swiadomosci. W sensie odnoszenia sukcesow zyciowych ta sfera najbardziej jest poddawana Waszym OCENIANIOM.

W systemie energetycznym tego , co jest CALOSCIA MATERIALNA ( CIALA WASZEGO) , SYSTEMY WLASNYCH ODDALONYCH ODRUCHOW sa utajone , poniewaz przebiegaja w sferze podswiadomosciowej, Wam odcietej od ODCZOWANIA DOSTEPNEGO.

Energetycznosc Wasza dla celow Wszechswiata to nic innego jak energetycznosciowe wzmocnienia osiagane w Waszym ciele przez bytujace tam Energie.

Energia ( wzmocniona) nie jest ta energia , ktora uwazacie za energie zycia codziennego. Jest to SYSTEM PROCESOW UCZUCIOWO - MYSLOWYCH zachodzacych w waszych ZACHOWANIACH SWIADOMOSCIOWYCH.

Energia wielkie musi pokonac bariery , zanim osiagnie pewien poziom wzmocnienia. I w tym poziomie upatrywac musi to , o co NAM CHODZI.

Wzmocnienie energetyczne poszczegolnych materialnych osob OGROMNYMI WIAZKAMI ENERGII WPLYWAJA NA BYTOWANIE ENERGETYCZNE ZIEMI WE WSZECHSWIECIE. OPISZE TO POTEM.

WZMOCNIC SIEBIE?

Wiem , ze jest to sfera przeciwna do tej , ktora jest w samym centrum Waszego codziennego zaiteresowania.
Wzmocnic siebie to wzmoc podawanie swoich eminencyjnosci w sobie samym. Polega to na OTWIERANIU W SOBIE kanalow energetycznego przeplywu po to , aby OCALIC SWOJE CIALO MATERIALNE. Ocalenie jego jest Wam potrzebne po to , byscie OCZEKUJAC SPELNIENIA swojego celu zycia mieli wiecej szans na jego DOKONANIE SIE.
Wartosciowanie siebie w kategoriach konsenusu energetycznego to ocenianie samego siebie , to sztuka wieksza , niz sie komus moze zdawac. Oceniacie sie systemem wartosci wypracowanym przez lata rozwoju cywilizacyjnego , ale jest on zgola inny od systemu oceniania funkcjonujacego we Wszechswiecie.

TAM OCENIAJAC , OCENIA SIE SAMEMU TYLKO SIEBIE , I TO W SENSIE POSIADANEGO WZMOCNIENIA.

WZMOCNIENIE to w Waszym zrozumieniu Wasze osiagniecie szczescia swojego, ale bez jednoczesnego pogarszania szczescia innym osobnikom. Trudno mi znalezc slowa bardziej zblizone do mysli , ktore chce wyrazic slowami Waszych rozumowan. Wzmocnienie takie powoduje

CALKOWITE lub W STOPNIU ZROZNICOWANYM ODDALANIE SIE ( UNIEZALEZNIANIE SIE) ENERGII OD KONIECZNOSCI BYCIA W MATERIALNYCH SYSTEMACH BYTOWANIA.

Wzmacniajaca sie energia poddawana byc powinna pewnym zestawom bodzcow , ktore oddzialywujac na nia poprzez materie , wyzwalaja reakcje emocjonalne. Ale te bodzce musza pochodzic od kontaktow miedzy materiami , a one SA TUTAJ I TERAZ ZAGMATWANE W TAK DUZYM STOPNIU , ZE WIELKOSCIA WYNIKAJACA Z ZESPOLENIA TYCH ODDZIALYWAN wplywaja negatywnie na WSZECHSWIATOWY SYSTEM ROWNOWAGI.

Wobec tego stanu rzeczy nie moga pozostac obojetne ludzkie istnienia tutaj na Ziemi ani ISTNIENIA ENERGETYCZNE WOLNE OD MATERII, bytujace W SFERACH ZASWIATOWYCH.

Efektem samodzielnej pracy nad samym soba powinno byc WASZE OSIAGNIECIE ZAROWNO ROWNOWAGI WEWNATRZ ZIEMI JAK I ROWNOWAGI POZA NIA. Zostawmy ten watek na potem.

Dla DOBRA MISJI WIELKICH ENERGII POTRZEBNA JEST WIELKA PRACA W ZAKRESIE

CIEBIE
Dla CIEBIE.
Przez Ciebie.
W Tobie.

Wymuszanie na Tobie zachowan wbrew Tobie NIE JEST MOIM ( NASZYM) CELEM. Jest to zgodne z ZASADA WOLNOSTOJENSTWA, ktora OBOWIAZUJE WSZEDZIE WSZYSTKIE ENERGIE. Twoj system OCALENIA MYSLI OCENI TO , CO JEST PODAWANE TYM PRZEKAZEM , I OCENIAJAC SOBA OCENI OCENA SLUSZNA DLA CIEBIE SAMEGO.

Oceniajac system zachowania sie w sprawach sercowo - serdecznych , macie zasade: musze osiagnac to , co innym dawane jest przez LOS.
Wiecie juz , ze to , co losem zwiecie , planowane jest w powijakach Bytowania Energetycznego w materii i OCENIANE przez ENERGIE po JEJ ODEJSCIU z materialnego ciala. Ocena ta wykonywana jest w kategoriach NORMOWANIA SIEBIE W SENSIE BYTU WIECZNEGO , A NIE CZASOWEGO , ZIEMSKIEGO.

Byt ziemski to CHWILA W CALOSCI BYTU. Dlaczego wiec nie mozna pamietac tego , co jest Wiecznoscia TUTAJ by , by oceniajac siebie miec szanse OSIAGNIECIA SWOJEGO CELU BYTOWANIA W MATERII?
Nie mozna , bo to , co jest celem bytowania w materii, bylo celem osiagnietym juz w chwili podniesienia go do realizacji.
Wzmocnienie nastepuje wtedy ,gdy musze SAM OSIAGNAC system SAMEGO SIEBIE.

Osiagnac system SAMEGO SIEBIE? Jaki system?
System zsynchronizowania tego, co JEST W TOBIE WIECZNE , Z TYM ,CO JEST W TOBIE OSIAGANE W DRODZE PRZELAMYWANIA BARIER BYCIA SAMYM TYLKO BYTEM MATERIALNYM SWOJEGO WCIELENIA.
Osiagnac system Samego Siebie to znaczy OSIAGNAC SIEBIE WIECZNEGO ( tego istniejacego wiecznie) w tym , co OSIAGANE jest w zyciu materii.
Wiedzac teraz o samym sobie wiecej musze Wam powiedziec , ze ZYLEM WIELOKROTNIE WBREW SOBIE.

Czy tego chcialem?
Byl to wielki trud osiagania swoich iluzorycznych celow bez pamietania o tym , ze KAZDY jest twarza swoja wielki , bo Jest twarza Jedynego Systemu Bytu:Wszechswiata.
Cele ktore stawialem przed soba byly celami MYSLENIA SZAROSCI BYTU. Mysli moje budowane przez wplywy ludzkich slow , spojrzen , teraz wiem , ze i odzialywan przesylanej w moja strone energii, byly TAK NAPRAWDE MYSLAMI WIELU POKOLEN LUDZI , A NIE MOIMI.

Czym bylem?
Bylem bytem materii zewnetrznej OGRANICZONY I OSACZONY.

JA. Ktoz to JESTEM JA?
Myslami budowalem swiat podobny do wielu ludzi i im bardziej zblizalem sie do tego podobienstwa , tym bardziej brnolem w slepy zaulek wielkich , wielkich zadan , ktore mnie przerastaly.
Prawda moja byla przerabiana pod wielorakimi wplywami i choc wiem, ze TRZEBA BYC W ZBIOROWOSCI LUDZKIEJ , bo to KONIECZNOSC WASZA , to wiem tez , ze w tej zbiorowosci TRZEBA UMIEC BYC SOBA PRZEDE WSZYSTKIM.
Wiem teraz rowniez , ze bytowanie w materii to nie CEL ZYCIA CZLOWIEKA, to etap , po ktorym POWODZ SLOW JEST WODA , KTORA TOPI , A CORAZ BARDZIEJ LICZY SIE BARWA ZYCIA , ktore minelo.

I nie jest moim celem lekcewazenie spraw bytowania na Ziemi , bo ONA MA SWOJE PRAWA , ale OTWARCIE WAM OCZU NA SIEBIE SAMEGO. TO CO JEST W TOBIE, ma prawo kwitnac bardziej niz to , TO CO JEST POZA TOBA.

Ty jestes wielkim skarbem Samego Siebie. Ten skarb Potrzebuje Twojej troski.
MOJE JA? WODA I OGIEN , WODA I SZARA wiazka mysli. Jestem i trwam w odwaznym zyciu , wola swoja Je buduje i szukam DROG w mniemaniu moim najlepszych, walcze o byt materii mojej i cieszy mnie wielka Jego Walka , bo kazde osiagniecie moim jest Sukcesem.

OCENIAM SIEBIE I INNYCH w kategoriach SUKCESU MYSLI lub MATERII. Czy mam oceniac ICH w kategoriach sukcesu , jaki OSIAGAJA WEWNATRZ SIEBIE SAMEGO?

ODWAGA JEST OCENIAC SIEBIE OCZAMI SWOIMI , A NIE OCZAMI LUDZI I ICH SYSTEMOW WARTOSCI.

Bardzo dawno temu wielkimi ODROCHAMI "serca" WOLA SWOJA OCZAROWANY Perspektywa Odwartosciowania siebie OBRALEM przed zejsciem w swiat materii swoj LOS , a potem bronilem sie przed nim "rekami i nogami".

Dlaczego?
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: PRZEKAZY OD MYSLICIELI..
« Odpowiedz #77 : Maj 23, 2010, 16:25:25 »


cd... Dlaczego?

Bo obralem losu serca osamotnienie , a potem szukalem milowania ludzkiego. I miast czekac spokojnie na koniec wedrowania , szarpalem moje cialo walka o zmiane losu , ZAMIAST POSTAWIC SOBIE PYTANIE : JAK ZMIENISZ to, co Jest , w to , czego byc nie moze?
Pamietam bol , cierpienia , osamotnienie , ale sobie samemu zadawalem bol jeszcze wiekszy , bol szukania tego , czego nie moglem znalezc, BO TAKA BYLA MOJA WOLA WCZESNA.
Powinienem samotnie wiesc zycie , a ONO SAMO PRZYNIOSLOBY MI TO , CO PRZYNIESC MIALO.

BO WIEDZ TO: Nic nie Jest Przypadkiem . Nie ma przypadkow , bo losu DROGI OLOTA SIE W SAMOTNYM BIEGU WOLI WASZEJ , A SPOTKANIA WOLI WICHROW SA WOLA WASZA.

Nie przezyje tego czego przezyc nie mam. Nie zaczerpne wiedzy , doswiadczenia , jesli jej zaczerpnac mi nie trzeba.

Nie czekaj wiec na cos co, sobie wydumales. TO CO PRZYJDZIE , PRZYJSC MIALO.
Jesli wiesz juz , ze w Twoim bytowaniu spotka Ciebie to , co SPOTKAC Cie ma , to wiedz tez , ze
OD CIEBIE ZALEZY w bycie ziemskim , JAK PRZEZYJESZ TO , CO CIEBIE SPOTKA.

Scenariusz jest DANY. TO JAK ZAGRASZ WSADZONY W JEGO TEKST , jest Twoim Egzaminem z Zycia w MATERII.
Myslami szukam slow do odpowiednich do oddania sensu slow BARWY ZYCIA.

Jesli jestes postawiony w sytuacji OCZEKIWANIA na kolejnosc ZDARZEN , Twoj los, to Czekajac Jestes, CZUJESZ i OSIAGASZ BARWY tego trwania biale , lub barwa przepelnione.
Barwami zycia , myslami zycia osiagniesz to , czego tak naprawde szukasz w Samotnym bytowaniu Energetycznym , bo bedac w GRUPIE LUDZI , Jestes w niej po to , abys odebral bodziec od niej.
A TAK NAPRAWDE Jestes SAM, bo siebie WZMACNIAC MASZ , a nie INNYCH.
Obawiacie sie mysli o sobie w innych ludziach. Mysli Wasze przytloczone sa przez myslenie OCENIAJACE.
We Wszechswiecie nie ma systemow oceniania takich , JAKIE TU Wyznajecie.

NASZE SYSTEMY WARTOSCI OWOCOWANIEM mozna nazwac drzew.
Jest to drzewo paranoidalne , ktore owoce swoje oddaje ludziom i odbiera od nich pochwaly za ten DAR.

Jest drzewo eminecjonalne , ktore ODDAJAC OWOCE , ODDAJE Z NIM DAR OWOCOWANIA. Juz potem nie zaowocuje.

Owocowanie to ODDAWANIE wielkich DAROW Energetycznych , ktore albo dawane innym nas nie ograbiaja z DARU ODDAWANIA TEJ ENERGII, lub OGRABIAJA NAS bez prawa ODDAWANIA JEJ po raz DRUGI.
Eminecyjne energie nie musza wzmacniac sie energetycznie , bo SA JAK DRZEWA , ktore beda ZAWSZE OWOCOWALY.
Inne energie musza po pewnym czasie ZASNAC SNEM ZYCIA w materii, by potem moc BYC w sensie energetycznego bytowania . JAK DRZEWA beda wtedy mogly Jeszcze Jeden raz zaowocowac , Jesli ODDAJAC OWOCE, OSIAGNA DAR OWOCOWANIA.

Osiaga sie ten dar przez OSIAGANIE WZMOCNIENIA .
Pamietaj wiec , ze DATA OSIAGNIECIA TEGO WZMOCNIENIA nie Jest DATA. smierci Twojego ciala.
Smierc moze przyjsc nawet wtedy , gdy barwa Twoja slaba byc jeszcze moze.

OCZYWISCIE WOLA TWOJA WIELKA MOZE ODEGRAC ROLE W OCALENIU TEGO DARU.
Wola Twoja jest wielkim przewodnikiem zycia , okresla zarys bytowania w sobie i poza soba.
Prawem Wszechswiata Jest WOLNOSCIOWE TRAKTOWANIE tej woli , ZASADA WOLNOSTOJENSTWA. Oznacza to posiadanie WOLNOSCI ABSOLUTNEJ SAMEGO SIEBIE.

Prawem Wszechswiata wolna swoja wola reagujesz na Etapy Zycia Twojego , a ONA mieniac sie barwami teczy , OCIEPLI lub OZIEBI TWOJ mysli lad.
Prawem Wszechswiata jest OCZEKIWANIE tego , co bedzie , bez buntu wewnetrznego, bo jest ON bezwartosciowym , (bezcelowym ) zuzywaniem energetycznych zasobow uczuciowych zebranych w Tobie.

Oczekujemy wydarzen, majac nadzieje w sercu , ze zycie DA NAM TO, CO DAC POWINNO.
Prawem Wszechswiata jest bronienie swojej niezawislosci ( swojego wlasnego JA Przed odruchami ingerecji w nie INNYCH.

Prawem Wszechswiata Jest BADANIE SIEBIE TYLKO POPRZEZ SAMEGO SIEBIE. Inni SA SWIADKAMI moich DZIALAN, ODBIORACAMI MOICH Energetycznych ODDZIALYWAN i wioda wielkim zamyslem swoj BYT OBOK MNIE , choc ze mna.

Prawem Wszechswiata JEST WOLNA WOLA MOJA nie przeszkadzac innym bytujacym energiom w ICH bytowaniu , bo ONE SAME SZUKAJA DROGI SPRAWDZENIA SIE , WZMOCNIENIA .Nie podaja innym ZAKAZOW i SZCZEGULOW swego DZIALANIA.

Prawem wszechswiata Jest oddawanie ninnym energii tylko wtedy , Jesli TAKA MAMY SWOJA WOLNA WOLE.

Energie ODDAWANE przez JASNE OCZY TWOJE musza brac oczyma tylko barwy pozytywnych obrazow , bo Ty Jestes ZBIOREM TYLKO POZYTYWNYCH Energii.
Zadna bytujaca w materii energia nie jest negatywna energia. WASZE SYSTEMY WARTOSCI OCENIAJA NEGATYWNIE Czlowieka wtedy , gdy WIEDZIE ON BYT NIEZGODNY Z ISTOTA CZLOWIECZENSTWA , Z SAMYM SOBA.
Bywaja energie ODDAJACE SWOJE LADUNKI INNYM w zamian za pomoc , potrzebna im do ocalenia SIEBIE.

Bywaja energie ODDAJACE INNYM swoje ladunki w sposob bezinteresowny.
OCENIANIE JEST TO OCALENIE SIEBIE lub kogos POZYTYWNIE LUB NEGATYWNIE OCZAMI Waszymi.
Wszechswiat tak nie ocenia.

W praktyce wiec OSADZANIE SIEBIE W SYSTEMIE WARTOSCI WSZECHSWIATA POLEGA NA TYM , BY OCZEKUJAC TEGO , CO DAJE BYT W MATERII , WIESC SWOJ BYT ZAWSZE ZGODNIE Z BARWAMI SAMEGO SIEBIE, mozliwie niezanieczyszczana przez zywot innych energii, samemu nie ZAGLUSZAJAC ODRUCHOW ODDALANIA SIE Energii od Twoich wlasnych oczekiwan, bo

DROGA KAZDEJ ENERGII WIEDZIE WLASNA DROGA POZNANIA.

Czy naprawde lad moj , Jego , Jej powodowac moze wzmocnienie ladu Wszechswiata?

Jest miejsce we wnetrzu Ziemi , ktore promieniuje promieniowaniem energetycznym we wszystkie strony Wszechswiata.

Promieniowanie to oddzialywuje na Wasze organizmy, a to oznacza , ze dzialac ono powinno w jednakowy sposob na wszystkich ludzi zyjacych na Ziemi. Promieniowanie to doskonali ludzi zyjacych na Ziemi. Promieniowanie to doskonali ludzi , albowiem wzmacnia ich wibracyjny wir energetycznego wirowania wokol samego siebie.

Wirowanie to wzmacniane bywa jednak tylko wtedy , gdy wirowanie wolol ludzkich materii przebiega prawidlowo.
A przebiega ono prawidlowo wtedy , gdy system Waszego bytu Jest TAKI JAK GO OPISALEM.

Przy nieprawidlowym wirowaniu energetycznym to promieniowanie nie wzmacnia Was , ale wprost przeciwnie , poglebia negatywne wiry , wzmacnia je.

Przez to WASZE negatywne wirowanie wolol samego siebie , energia przebijajaca sie przez Wasze ciala materialne zostaje zaklocona i w ten sposob promieniuje negatywnie w strone WSZECHSWIATA .

Jest to powod , dla ktorego ZASADA WOLNOSTOJENSTWA ZOSTALA NARUSZONA PRZEZ bytowania przebywajace- zamieszkujace Wasza Ziemie WOLNA ICH WOLA.

Wszechswiatowe systemy energetyczne ulegaja przez przez wzmacnianie negatywnych wirowan zachwianiu i DROGA ta prowadzi DO ZAGLADY ZYCIA NA ZIEMI.

Planeta Wasza jest jedna z wielu bytujacych w wielkich przestrzeniach. Wiele planet MA FORMY BYTOWANI ENERGII W MATERII.
Z punktu widzenia Swiata Energii Ziemia nie Jest Jedynym Miejscem wzmacniania sie , ale Jest. DLACZEGO MUSI Ulegac Dematerializacji ZYCIA?

Moja ziemia spokoju musi szukac w bycie poszczegolnych materii , a to , co nazywacie troska o planete , Jest ubocznym Etapem Dzialania.

Cel jest WIELKI. WOLA SWOJA albo go poddacie realizowaniu , albo wola swoja to , CO STWORZYLY przez wieki energie bytujace na Ziemi, OSIADZIE W NICOSCI WIELKIEJ PRZESTRZENI.

********************


Wielkosciami mysli pozytywnej OCALANE SA WASZE ODRUCHY POKONYWANIA TEGO , CO SIEJE ZACHAMOWANIA lub ZAKLOCENIA w Was samych.
Myslenie czlowieka odbierane jest przez Jego ORGANIZM i przez Jego otoczenie.
ZESTAWMY TERAZ ZASADY POKONYWANIA DYSONANSOW wewnatrz Siebie Samego.

1. Zawierane w myslach elemety myslenia powoduja otwieranie poszukiwan wyjscia organizmu ze stanu zagrozenia.

2. Ocenianie siebie i innych w kategoriach ziemskich praw Jest Z PUNKTU WIDZENIA Bytu Wszechswiata Bezuzyteczne , bo Ocena Jest Mysleniem burzacym harmonie czlowieka.

3.Ocenianie wielkich osiagniec kultury , mysli ludzkiej itp. OCENIANE byc powinno w sferze ODDZIALYWANIA pozytywnego na system energetyczny otoczenia.

ZATEM: w Waszych materialnych wytworach zawarte sa wiazki energetyczne , ktore poprzez kontakt z tymi wyrobami wspomagaja Wasze SAMOPOCZUCIE ( wewnetrzny system energetyczny) lub Jego Oslabiaja. Klasyfikacja tych wyrobow pod tym wzgledem powinna byc przez Was brana pod uwage.
Wytwarzanie DOBR powinno przynosic WAM lad i harmonie z samym soba.

4. Zachwiana Wasza wewnetrzna rownowaga nasila sie , a co za tym idzie , budzi GNIEW OTOCZENIA. Jest kumulowana i odbierana przez CALOKSZTALT , tego , co Jest TOBA.

5. Wasze wiry energetyczne samoistnie odbieraja energie ziemskich promieniowan. Jesli jest to energia wirem zgodnym z wirowaniami Waszymi , to wtedy nastepuje jej wtorne wzmacnianie.
Przeciwne sytuacje sa ODDAWANIEM POZYTYWNYCH Energii przez Ziemie , temu , kto Je zakwasza.

ZATEM:

Twoj system energetyczny Jest TYLKO I WYLACZNIE TWOJA SPRAWA , ale nie zaszkodzi Ci przemyslenie tego , co czytasz, Twoja Wolna Wola.
Jestes elemetem WIELKIEJ CALOSCI. Budujac SIEBIE , ODBUDOWAC MOZESZ ZACHWIANY SYSTEM
Energetyczny Wszechswiata.

Jest to celem naszej misji na Ziemi.


Sztokcholm , lipiec 1994.
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: PRZEKAZY OD MYSLICIELI..
« Odpowiedz #78 : Maj 28, 2010, 10:09:58 »

ZAMIAST BIELI.


Zamiast wielkiej sily fizycznej trzeba wielkiej sily wewnetrznego JA. Zamiast wiary w swoja wewnetrzna prawosc , trzeba wiary w prawde swojej pierwszej mysli swojego JA. Kto mowi prawde absolutna? Czy taka prawda w ogole istnieje?

W szczegolnych przypadkach pojawialy sie juz w twarzach wielu ludzi na przestrzeni DZIEJOW okruchy prawdy , ale niewielu Je rozpoznawalo , bo ludzie biegaja za codziennymi sprawami i malo kto wypowiadal te wielka mysl.:
BRAKNIE MI SLOW i sily , by JE znalezc w sobie. Chcesz zywic przekonanie , ze jestes silny , bo przekonanie takie pozwala Ci darzyc samego siebie szacunkiem. Ale myslisz w ten sposob o sobie tylko wtedy , gdy okazujesz sie silny w sytuacjach , w ktorych takim wlasnie byc powinienes. A gdy zabraknie ci sily , Twoje mysli nie daja Ci spokoju. W glebi serca wiesz , ze sie nie sprawdziles. Twoja zyciowa enegia wzrasta , gdy widzisz efekty swojego dzialania. Im mniejsza przejawiasz aktywnosc , tym bardziej brakuje Ci odwagi dzialania. I tak dlugo nie poczujesz sie Silny SAM W SOBIE , jak dlugo bedziesz sam siebie oszukiwal.
Znane sa mi liczne przyklady ludzi , ktorzy o wlasnych silach zdolali przekroczyc swoje ograniczenia. Ale znam tez wielu takich , ktorzy ,widzac jak twardymi okowami sa spetani , zwatpili w swoje sily , przez co nie byli w stanie wyswobodzic sie z tych okowow.
Moja DROGA ZYCIA zamyala mnie w swym OBREBIE , a prog samego siebie przekroczylem przez przypadek.

ZAMYSL zycia mojego byl mi znany , ale balem sie , bo myslalem , ze jestem bardzo slaby. Otoz nikt nie jest slaby , nikt nie musi sie bac , ze w skutek niedostatku swojej sily zostanie OGRANY ( przegra) bardziej , niz Jest to POSTANOWIONE. WASZA zyciowa energia szuka SZUKA DROG SAMOREALIZACJI i nie sadz nigdy , ze to co ZAMYSLASZ , jest nierealne , zanim nie sprobujesz.

Wykraczanie poza granice , jakie zakresla Ci umysl , jest ZADANIEM dla Twojego serca. To co , jawi Ci sie jako siedmiomilowa Gora , Szczyt nie do zdobycia , tak naprawde nigdy nie jest dla Ciebie nieosiagalne. To tylko Twoj umysl powiedzial sobie : JA tego nie potrafie. Mysli Twoje bardzo szybko moga przemienic to , co niemozliwe w to , co realne , byles tylko zaczol sam siebie ZAGRZEWAC do mysli , ze jestes W STANIE takiej przemiany dokonac.

MORSKI WIATR GORY niszczy , a rzeki , zwlaszcza w GORACH , rzezbia po swojemu niewzruszona na pozor strukture skalna , choc niby sa takie niepozorne i nie wygladaja na to , by naprawde byly do tego zdolne.

Kto Ci powiedzial , ze Jestes tylko Czlowiekiem? Jestes AZ Czlowiekiem. O wielkosci czlowieka swiadczy chocby tylko fakt , ze dzieki sile swej mysli potrafi przeplywac morza i oceany.

Jestes Czlowiekiem JAK kazdy inny. Tylko ten wzniosl sie ponad innych , kto mierzac swoje sily dojrzal w sobie cechy bedace znamieniem mocy. I ten tylko przemienil swoje bytowanie , kto do tego celu Wzniosl siebie Myslami.

Tym tekstem CHCIALEM WAM powiedziec , ze zostawiono Was samym sobie. Nikt nigdy nie zrozumial do konca mysli , ze silni ludzie kreowali samych siebie wybiegajac myslami w przyszlosc. Nikt nigdy nie powiedzial ludziom , ze sa silni , ze wielka wage ma ich myslenie, ze mysli ich maja taka moc jak WIATR lamiacy DRZEWA.
Nikt nigdy nie podal WAM reki , gdy tego potrzebowaliscie , bo lepiej Czuc sie silnym wobec slabych ludzi , niz czerpac swoje poczucie sily jedynie stad , ze jest sie w grupie silnych.

Mnie wielokrotnie PODAWANO pomocna dlon, a rozmiary tej pomocy byly tak wielkie , ze stanowilo to podstawe , na ktorej opieralo sie cale moje zycie. Z tego tez powodu wystepowalem w roli slabego , czerpiacego sile od innych ludzi. Okradalem innych z ich sil , na pozor.
Bo prawda jest taka , ze tym ktorzy ofiarowuja swe sily innym , ci slabi DAJA Jeszcze wiecej, DAJA im bowiem POCZUCIE wlasnej POTEGI , dzieki czemu staja sie oni silniejsi.

Moze w myslach swoich odwoluje sie zbytnio do wlasnego przykladu , ale mysliciele moga naprawde zajmowac sie tylko tymi sprawami , ktorych SAMI DOSWIADCZYLI. Nikt nigdy nie zrozumie do konca Sprawy , o ktorej tylko slyszal. Tylko dzieki temu czego doswiadczysz az do bolu , rozszerzaja sie Twoje horyzonty. Jesli zaznales szczescia ponad zwykla ludzka miare , to GODZIEN JESTES BY TO OPISYWAC jedynie na swoim wlasnym przykladzie.

Znalem kiedys podczas swojego materialnego wcielenia , wielu bytujacych na Ziemi znakomitosci , ktorych zywoty toczyly sie z dala od udreki. Przynajmniej tak im sie zdawalo.

A prawda byla zupelnie inna. Kazdy musi stawiac czola swojej udrece. Znalem bolesci , znalem radosci i wiedza ta Jest MOJA , bom sam tego DOZNAL . Znajomi wznosili sie ponad swoje bolesci i rozpierala ich duma z tego , ze im sie udalo. A problem polega nie na tym ,bys tylko mijal , to , co znaczy droge Twojego zywota , ale na tym , bys JAK NAJDALEJ CALYM SOBA W TO WCHODZIL, bys stal sie WIELKI dzieki intesywnosci swego DOZNANIA , dzieki temu , ze Cos Przezyles , nie pozwalajac , by minelo niezauwazone.

Wiaze sie z tym ostatni watek mojej mysli . Dane mi bylo dostrzec ZNAKI ZYCIA. Odczolem Je glebia Swej Istoty . ZAKODOWALEM JE w sobie i - uwazajac to za zaszczyt Moich spelnien - POKOCHALEM zycie w tej mierze , w jakiej sam bylem Jego odkrywca.
Zrozumialem , ze nikt mi GO nie Ofiaruje , nikt mi Go nie odmieni. Rzecz w tym , ze to JA SAM , bytujac tutaj , moge zrobic TO, DO CZEGO DANE MI ZOSTAJA WARUNKI.

Odsowanie od siebie przeprawy , ktora wlasnie posuwa zycie , to wypuszczanie z rak okazji moze tylko teraz Ci sie trafia. Rozmijasz sie ze swym czasem , rozmijasz sie z samym soba , mylisz swoje reakcje ze swoimi prawdami. Jest to tak , jakbyc czekal wciaz na autobus i nie wsiadal. Po co wiec czlowiek mial by na niego czekac , jezeli w glebi duszy wie , ze chodzi mu tylko o samo to czekanie , a nie o to by wreszcie wsiasc i pojechac.

Moze bede nudny , dajac wciaz siebie za przyklad , ale ja sam nigdy nie zanudzalem siebie jalowym czekaniem. bralem zycie mocno i tak trzeba. Bralem zycie kierujac sie ODRUCHAMI Bytowania , a swoimi rekami budowalem WAROWNIE DLA Jego NAJWAZNIEJSZYCH ZNAKOW. Bo biorac z zycia to , co DAJE CI DROGA TWOJEGO LOSU , musisz miec zabezpieczone solidne podstawy swojego bytu w materii , musisz zbudowac sobie SWOJA WAROWNIE, stanowiaca BEZPIECZNE MIEJSCE dla tego , co Jest Twoim sercem , swietoscia , ZASADAMI MORALNYMI I SPADKIEM PO PRZESZLYCH POKOLENIACH LUDZKICH ISTNIEN.

W tym tkwi Twoje CZLOWIECZENSTWO : byc , Zyc a nie ZATRACAC w tym siebie. ZOSTALES czlowieku swoim strozem . Nikomu nie wolno mowic Ci , co masz wiedziec , a czego wiedziec nie powinienes. Inni otwieraja Ci oczy tylko na to , co sami Juz WIDZIELI. A jesli spotkasz tych , ktorzy Widza wiecej , to nigdy nie mow , ze zle widza, BO JEST TO ZNAK , ZE MAJA ONI DAR WIDZENIA W INNEJ PERSPEKTYWIE. Wydajac ostatnie tchnienie , spojrz na cale swoje zycie , i ZOBACZ , jaki byles. Moze sie nie zarumienisz , moze niczego nie bedziesz zalowal , moze pozostanie Ci w sercu tylko zadowolenie z siebie.
Tego Ci z serca MOJEGO zycze.

JA Zalowalem zmarnowanych DNI . I gdybym mial urodzic sie powtornie , chcial bym w trojnasob wygrac dla siebie te dni, aby ukazaly sie w calej pelni swojej JASNOSCI

Radze Ci , bys to sobie przemyslal.
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: PRZEKAZY OD MYSLICIELI..
« Odpowiedz #79 : Maj 28, 2010, 10:11:44 »



W szarym pokoju mysli tez sa ciemne,
w ogrodach kwitna mysli biale platki.
I ja takimi jedynie zapelnie
W ZASWIATACH moje swobodne rabatki,
ktorzy wlasnymi wolnymi myslami
przydaja zyciu swemu barw teczowych.
Bede podlewal kazda z tych roslinek,
azeby DOBRZE SIE MOGLA ROZWIJAC.
I CIESZYC bede sie z ich wielkich CZYNOW
ktorymi beda KUC swe przeznaczenie.


WIATR OD WIATRU
SIE ZACZYNA.

Ma miejsce wielki ruch w OBREBIE WASZEJ Planety. Czas, jaki uplynol od jego POWSTANIA , mierzy sie w miesiacach. Jest to DAR , ktorego ZAMYSLEM jest wymuszenie W WAS muszlowych WIATROW ktore ZAOWOCUJA wielkoscia wiatrow nowych.

Wytworzyla sie u Was BLOKADA , w wyniku ktorej tracicie juz reasztki przekazywanych WAM z Kosmosu WIELKICH POZYTYWNYCH WARTOSCI. Jeszcze tylko kilkanascie miesiecy dzieli WAS od przemocy i haosu.
I stanie sie tak , ze OGIEN strawi zarowno WAS jak i WASZE otoczenie.
Juz wielki mysliciel HEGEL powiedzial , ze "mysli traca sens , jezeli nie sa poparte czynem". Przekazalismy wam mysli , w ktorych podana zostala prawda. Teraz CZEKAMY na czyny WASZE. Im wieksza masa ludzi zapozna sie z Myslami Myslicieli ZASWIATOW ( z Przekazami), tym wieksza SZANSE BEDZIE MIAL KAZDY Z WAS.
JAK TO ZROBIC , by po przeczytaniu tych przekazow OTWORZYC Siebie , swoje wewnetrzne JA i skierowac swe energetyczne biopola we wlasciwa strone?

W pracy swej staralem sie zwrocic uwage na przemozny wplyw Jednostki na OGOLNY system Energetyczny Galaktyki i Ziemi. Jestem przekonany , ze ten system przezwyciezy to , co Ziemia mu GOTUJE. WIEM tez , ze Ziemia tego moze nie przetrwac.

To , co przeminelo , przeminelo bez szansy przemiany na lepsze. Ale to , co przyjdzie MA te SZANSE.
Kto ponosi eine za to , ze wygasly wybuchy wulkanow? Co powoduje , ze Ziemia DRZY , ze wybuchaja OGNIE z wnetrza ZIEMI ? Myslicie , ze to Ziemia ( planeta), ale tak naprawde sprawiaja to wibracje przekraczajace jej warstwy.

Wirujace pola wytwarzaja sobie kanaly przeplywowe.
Zdarza sie, ze taki kanal staje sie niedrozny. Wielki wybuch to wytworzenie w sercu Ziemi nowego kanalu.
OGIEN bucha , gdy PORA KANAL taki otworzyc.
Wielki HUK GROMU to odglos przemieszczenia zachodzacego w srodku Ziemi. wewnatrz OGROMNEJ MASY MATERII zachodza procesy przemian bardzo silnych energii.

Jak to mozliwe , ze Ziemia GOTUJE kataklizmy swoim wlasnym mieszkancom, Ziemianom?
Otoz Jest wewnatrz Ziemi "Serce", ktorego energia przenika przez materie. I przenikanie to Jest BARDZO ULATWIONE wtedy , GDY OGROMNE pola sil WIRUJA ZGODNIE Z WIREM Ziemi.
Jesli zas wasze wirowanie nie jest ZGODNE z wirowaniami Waszej PLANETY , to dochodzi ze zwielokrotniona sila do wybuchow tych Energii. Wlanczaja sie one wowczas w alke , jaka toczy sie pomiedzy "Sercem" Ziemi a Wami , gdy dzialacie w kierunku odwrocenia Jej wirowania. Wymuszone jest wtedy przez was negatywne wirowanie wewnatrz Ziemi.
Wy Wazszymi wirowaniami zagluszacvie jej pozytywnosc do tego stopnia , ze tylko w taki sposob , przez NAGLE UDERZENIE , potrafi sie jej pozytywne wirowanie z tego stlamszenia wyzwolic.
Oto Wiedza , ktorej , jak mysle , Nikt z WAS sprawdzic nie moze.

Gdyby ktos chcial tego na sobie doswiadczyc , to niech ZAMKNIE sie w jakims pomieszczeniu i siedzac tam oddaje sie jedynie zlym myslom. Oszaleje od tego , albo zacznie piesciami walic w sciany. Jesli trafi na OKNO , to powybija szyby. I Jego mysli beda wywierac taki nacisk na tylne sciany jego GLOWY , ze rozsadzi JA . Beda z wielka sila uciskac , lub przy pierwszej okazji znajda dla siebie upust na zewnatrz. ZACZNIE WRZESZCZEC , ZAWOLA KOGOS i ZWYMYSLA.

Podobna serie zachowan przejawia Ziemia , GDY NEGATYWNE ZACHOWANIA LUDZI NABIERAJA TAKIEJ MOCY , ze ich sila tlamsi ( uplyw) dodatniej energii z jej Glebi.

Organizujecie rozne zbiorowe imprezy , na ktorych mozecie cieszyc sie WIDOKIEM MASY ludzkiej. Lubicie przebywac w tlumie, bo mozecie wtedy sie w nim showac, z ciekawoscia rozgladac sie wokol siebie , by zobaczyc , czy PODOBNI Jestescie do tych , co stoja OBOK.
ALE TAKIE ZGROMADZENIA sa przewaznie kumulacja oDZIALYWAN BARDZO negatywnych.

Kto rzadzi MASAMI? Jednostki? Wiekszosc? MASAMI RZADZI ten , kto SILNA WOLA SWOJA potrafi narzucic MASOM SWOJE WIROWANIE.
A twarze przywodcow mowia o tym ,
JAKIE Jest ICH WIROWANIE . Oni okreslaja siebie opierajac sie na sobie samych. I taki maja sposob bycia , JAKI Jest Im potrzebny Do samorealizacji , ku ktorej ich sklaniaja wlasne wirowania.
Sa ONI niewolnikami swoich wirow ENERGETYCZNYCH.
A jesli popierasz KOGOS , to znaczy , ze ODPOWIADAJA CI Jego WIROWANIA energetyczne. I choc ten ktos wyglasza poglady , ktore nieraz Ci sie nie podobaja , to Jego WIROWANIE zmusi CIE DO WIROWANIA NA RZECZ tych pogladow. Otwierasz sie przed kims takim I Juz Nie Jestes Soba. W SPOSOB WIDOCZNY WIRUJESZ TAK, JAK CI KTOS ZAPROGRAMUJE Schemat Twoich WIROWAN.

Masy poddaja sie tym wirom i traca poczucie tego , co naprawde Jest
Sluszne i Niesluszne.
ZOBACZYLY WIELKI DLA SIEBIE DAR. Popieraja tego, kto Jest Silny Energetycznie. A Ty powinienes Byc SOBA . Forsuj wiec w sobie to , co stanowi Twoja Indywidualnosc , bo w sensie energetycznym Ty Sam Jestes dla siebie PANEM .

Kto powinien WAS prowadzic , skoro przywodcy OGRYWAJA Was w te karty? NIKT. Powinienes wiedziec , ze Twoja DROGA PROWADZI DO TWOJEGO JA.
Bytowanie w materii i szukanie swojej twarzy jest Twoim prywatnym celem.
Czy ZGODZISZ SIE ZE MNA , ze Jestes NAJWAZNIEJSZY DLA Siebie Samego? Kto pierwszy powiedzial , ze tak nie Jest?
Ten , kto chcial sobie Ciebie podporzadkowac.
A podporzadkowuje sobie Ciebie tutaj i teraz WIARA W ZYCIE BIALE JAK PRZESCIERADLO? Zycie bez OPARCIA w Innych ludziach? Boimy sie zyc w osamotnieniu , szukamy oparcia i wspolnoty z innymi Bytujacymi Energiami , albowiem Realizujemy sie tylko w OBCOWANIU z innymi.

Zatem : JA , czy JA W GRUPIE? Oczywiscie ze Ty w GRUPIE , Ale Zyjacy w tej GRUPIE na takiej zasadzie , ze ta GRUPA , nie ma prawa do Negowania Twoich wlasnych Wyobrazni , Pragnien , Przemyslen , Sposobu Zycia , bo jestes Sam DLA Siebie Indywidualnosciom. GRUPA musi to uszanowac.

Miej zatem swiadomosc , ze Jestes , Jedyny w Swoim Rodzaju i ze Inni , ktorych potrzebujesz , nie powinni DAWAC CI POWODOW , abys musial zmienic swoje prawdziwe JA.

A wirowania wewnatrz Ziemi? Czy to Ja Je ZAKLOCAM , czy to ono mnie zaklocaja? I to i to. Jestes DLA siebie Wirowaniem Pozytywnym , a Twoje otoczenie moze byc Negacja Pozytywnosci. Ziemia Cie wzmocni , ale przeplyw Jej energii zatrzyma sie w tych , ktorzy nie przyjma Jej wirowania. Nie przyjma JEJ pozytywnego wirowania. Nie przyjma JEJ pozytywnego wirowania bo beda wirem ODWROTNIE DZIALAJACYM ZAMKNA sie na JEJ Pozytywnosc.
Wzmocniona zostanie przez to ZAMKNIECIE sie tylko ICH NEGATYWNOSC . Beda oni dzialac jak filtr przepuszczajacy tylko negatywne wirowanie, ktore w pewnych warunkach przemieniaja sie w fale negatywnego wirowania wysylane w strone kosmosu.
ZATRZYMUJAC WIROWANIA wychodzace ze srodka ZIEMI ZATRZASKUJA ONI DRZWI Jego Swobodnego Przeplywu.
I w taki sposob DOCHODZI do kataklizmow. Stad wniosek , ze TY jako jednostka mozesz soba OCHRONIC Ziemie i Wszechswiat.

I o to wlasnie chodzi.

Nie ma bowiem dla Ziemi i Wszechswiata innej DROGI RATUNKU.

W jaki sposob mozesz to uczynic?

Ziemia ZAWSZE witala Z RADOSCIA Twoje OGNIE WODA ZAWSZE obmywala Twoje sprawdzone juz mysli.
A TY brales od niej , az ZABRAKLO DLA tego Jednego Przeplywu Pozytywnych Wibracji.

UMOZLIWCIE Jej taki przeplyw , nie domagajac sie Glebszych UZASADNIEN tej mysli , bo takich JAKO ludzie nie OTRZYMACIE.

ZA MALO JEST WIEDZY W WAS NA TEN TEMAT BO STAJAC SIE CZLOWIEKIEM ZAMYSLACIE sie w SOBIE A WIEDZA TA JEST WIEDZA ODNAJDYWANA POZA SFERA WASZEGO ZYCIA.

Musze stawiac kroki
przewracac skaly
by mogila otwarta
zamiast czekac
na MNIE
ZASYPANA
ZOSTALA
WOLA
MOICH
Rewolucji
myslowych.
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: PRZEKAZY OD MYSLICIELI..
« Odpowiedz #80 : Maj 28, 2010, 10:14:16 »


(Tekst ten jest przeniesiony z pocztku tematu w celu zachowania kolejnosci poszczegolnych czesci. Poczatkowo mialam zamiar wpisac tylko jedna czes , dlatego pojawil sie pierwszy.
Kiara)


O ENERGIACH


Zaklecia wypowiadane przez ludzi przy odczynianiu zla byly zawsze zabawa w przewidywanie przyszlosci. Co przez to osiagnieto?
Zyli ludzie ogarnieci zapalem penetrowania rejonow znajdujacych sie poza zasiegiem ich wzroku. zagladac wiec probowali do zlotych JASKIN SLONCA, szukali kamieni w srodku Ziemi, podrywali do lotu latajace maszyny i wytwarzali ze skladnikow Ziemi nowe mineraly. W oczach ludzi wyrosli oni ponad zwykla ludzka miare.

Jutro Wy staniecie sie w oczach ludzi tymi , ktorzy zapalem swoim OTWORZYLI WIELKA BRAME. Co zatem JEST za ta Wielka Brama? Jest tam swiat energii kosmicznej, pelen zywych i promiennych kanalow. Widac je w dali na waszym niebie JAKO SMUGI JASNYCH WSAZEK LOTOW POWIETRZNYCH. Z Ziemi widac tylko smugi, ale przeciez Wy swoimi malymi oczami ich nie widzicie.
Za BRAMA jest Kosmos pelen planet, ale pelen tez zjaw duchowych, dla ktorych zywotnosc ziemska minela na jakis czas..

Zjawy te nie maja domow ani ubran, bo sa to tylko ogromne skupiska energii, bytujace we Wszechswiecie. Celem tego bytu jest poznanie swego wygladu za posrednictwem kontaktow z innymi wylaniajacymi sie z przestrzeni zjawami. Jesli ten sposob zycia trwa odpowiednio dlugo, to polega on na tym , ze energia ustawicznie przeladowywuje swoja energie, co ma niejako postac zjawiska telewizyjnego , ukazujacego sie na ogromnym ekranie.
Budzace sie do istnienia zaswiatowego energie, czyli te, ktore zostaly uwolnione z ciala polyskuja bladym swiatlem, bo ich wola jest zadziwionaogromem tego Wszechswiata , ta swoja wartosc , jaka byly przedtem, zaledwie jeszcze pamietaja, a sa juz inna wartoscia. Zrazu je to szokuje, ale po to sa opiekunowie w zaswiatach, by w drodze poprzez przestrzen powiedzieli im oni jak sie maja energetycznie doladowac.
Strumienie energii kosmicznej sa po to, by uwolnione z cial ludzkie dusze mogly czerpac z nich swoja NOWA ENERIE DO DLSZEGO ZYCIA ALE W KOSMOSIE

Budzisz sie rano wypoczety , ale po smierci budzisz sie wyprany niczym stare ubranie. Trzeba dodac Ci sily i wiary w to , ze jestes , choc nie taki jaki byles.Dzieki czasowi, jaki poswieciles na doladowanie sie, osiagasz po prostu to, ze zawiadujesz teraz soba samym tak, iz mozesz uwalniajac sie od ciala przejsc w inny wymiar.
Sila zyciowa czlowieka zalezy od energii, ktorej dostarcza mu jego organizm. Co zatem robic, gdy Twoja energia przestaje Ci wystarczac do dobrego funkcjonowania? Potrzebne jest ci doladowanie, a w zywym ciele jest to mozliwe przez regeneracje sil ( odpoczynek), lub przez pobranie energii od kogos innego. Z tym pobieraniem energii wiaze sie jednak czesto wzajemne
ograbianie sie z niej.
Zwarte wasze mysli kumuluja sie, by w postaci energetycznej siegnac wyzyn wszechswiata. Zatem tylko Wasze energie mnie przywoluja, a nie cudowne hasla. Przywolujac nas, wysylacie sila swojej woli prady energetyczne.
Wola wasza to sila wieksza niz wybuch bomby atomowej.
Zobaczcie, co to oznacza?Jest to dochodzaca w was do glosu chec zrobienia czegos. Wasze prady odbieramy tutaj wysoko i wysylamy wam sygnaly odbiorcze.

Co to znaczy? Znaczy to , ze ja wcale nie musze stac obok Was. Moge zwracac sie do Was z kazdego miejsca- nie tylko Waszej planety, ale i Wszechswiata. Zbawienne znaczenie ma tu poziom Waszego rozwoju duchowego. Nie jest to nic innego jak poziom posiadanej przez Was energii. Energia ta uzyskiwana jest w rezultacie reinkarnacji, podczas ktorej w Tobie , jako swego rodzaju zbiorniku ( GRAAL) kumulowane jest to co jest CI DANE.
Zrozum mnie dokladnie: Skorojuz wiesz , ze energia to poziom rozwoju duchowego, to nie sadz aby mogla ona powstac w wyniku czytania ksiazek. Teoria , ze dowodem na rozwoj duchowy czlowieka jest jego wybujalosc myslowa i nastawienie na wartosci intelektualne, jest bledna.
Miara rozwoju duchowego jest zywotnosc duszy, a nie rozumnosc , w sensie wysoko rozwinietego cielesnego mozgu.
Z wartosci zyciowych wybierajcie te , ktore sa dla Was najbardziej efektywne energetycznie.

I tu duze zaskoczenie! Twoj ladunek energii to rezultat przebytych przez Ciebie cierpien w poszczegolnych okresach zycia.

Dzieki nim wzrasta poziom energetyczny czlowieka, bo jego organizm pod wplywem cierpien wytwarza wielka mase energii, ktorej napiecie jest doprawdy wysokie( to porownanie do energii elektrycznej robie tu tylko na Wasz uzytek, bo w rzeczywistosci , to niezupelnie jest tak).
Cierpienie jest dla Was ( Waszego ciala fizycznego) bolem, ale dla ciala energetycznego jest to bodziec do uaktywnienia sie. W ten sposob , dzieki przyrostowi wartosci energetycznych ciala eterycznego, nastepuje kumulacja energii.
Zrozum , jesli Cie boli cierpisz, ale Twoje cialo eteryczneobmysla dla Ciebie( dla Twojego ciala materialnego) sposob ratunku , bo przeciez samo w nim mieszka. Ratunek ten polega na kierowaniu w chore miejsce zwiekszonej masy energii, bo energia ta wie , ze musi sie pomnozyc, aby uzdrowic , to , co bez czego byla by w sytuacji beznadziejnej.

Skumulowana energia nigdy nie ginie. Maz ja w sobie, a to powoduje , ze pojawia sie przed Toba caly szereg nowych szans na dalszy wzrost Twojego poziomu duchowego. Straszne cierpienie fizyczne doznawane podczas palenia na stosie bylo dla ciala eterycznego i astralnegoofiary wielkim doladowaniem energetycznym. Z tego tez powodu w dawnych czasach powstala teoria, ze umartwianie sie ( cierpienie)jest droga do PANA.
Musze to jednak opatrzyc zastrzezeniem , ze droga cielesnego umartwiania sie jest WSZYM wymyslem, bo tak naprawde cierpieniem jest tez i to, ze ktos jest smutny. Cierpienie uczuciowe ma to do siebie, ze daje w rozwoju duchowy o wiele wiecej niz cierpienie fizyczne. Powinniscie wiec dziekowac za to , co przynosi Wam zycie, bo widac bylo potrzebne, by cos takiego sie Wam zdarzylo.
W czasie zycia na Ziemi energia sie zuzywa , ale jest to zuzycie wzgledne, bo w miare uplywu lat tracicie wprawdzie wigor i pamiec, ale najwazniejsza energia nie ginie. Umierajac , bierzecie ja ze soba w ZASWIATY i borykajac sie ze swoii nowymi sytuacjami, powiekszacie ja pod kierunkiem kosmicznego przewodnika.

Energie ludzkie maja to do siebie, ze zanikaja co pewien czas i wtedy powstaja warunki sprzyjajace powstawaniu warunkow chorobowych. To zanikanie nie jest niczym istotnym wywolywane. Jest zwyklym zjawiskie , tak jak to, ze raz masz dobry humor, a raz nie. Zyjac wsrod ludzi myslalem , ze zyje po to, by zyc. Ale to nie jest prawda. Zyjecie po to , by poprzez trud Waszego zycia wzrastac w sensie energetycznym do zycia we Wszechswiecie. Co robic by uchronic sie przed tymi energetycznymi wzlotami i upadkami? Sa na to pewne sposoby.
SLONCE. Wychodzcie na dwor w sloneczne dni , to wspanialy sposob na podniesienie poziomu swojej energii. WAS I ZIEMIE zywi energia Slonca. Dzieki swej sile przenika ona w organizm ludzki, a dzieki zamyslowi , ogrzewa go do tego , co Wy nazywacie goracem. To goraco , to nic inneg , jak przerost , czyli nadmierna porcja energii w organizmie. Oparzenia to przeciez jedynie skutek zbyt silnej dawki ciepla. Slonce jest dla Was wielki dobrodziejstwem, ale w obecnej Waszej sytuacji moze ono byc tez szkodliwe. Unikanie go nie jest jednak sluszne. Trzeba przebywac na Sloncu, ale wystawiajac sie na jego dzialanie , dobrze jest uzywac srodkow ochronnych.

Te srodki ochronne to kremy lub po prostu wilgotnosc skory. Zapewnia jej to woda. Opalanie sie w wodzie to superenergetyczny wstrzas, bo woda dobrze przewodzi sloneczne promienie.
Co robic poza Sloncem? Jest jeszcze inny sposob, w moim przekonaniu najwspanialszy. Energie wzmagaja Wasza aktywnosc zyciowa. Jesli zyjesz to sie ruszasz. A zastoj zawsze byl dla ludzi stanem negatywnym. Jesli Twoj organizm pracuje efektywnie , to Twoje cialo eteryczno-astralne jest atakowane przez wszystkie zdolne do uaktywnienia sie czasteczki tkanek.
Ruch stymuluje przeplyw krwi i wtedy do zywych komorek doplywa krew szybsza, lepiej ogrzewa, pozbawiona zasadowosci. Ruch likfiduje Wasze poklady tluszczowe tak jak powiew, ruch wiatru wymiata zgnilizne. Zyjacemu organizmowi potrzebny jest srodek oczyszczajacy go. Jest nim wlasnie ruch.
Ale dobroczynny wplyw ruchu nie ogranicza sie do tego, wzmaga on bowiem kumulacje energetyczna dokonujaca sie rowniez w innych Waszych cialach.
Wszystko wiec jest energia. Ty nia jestes, bez niej Twoja rola w zyciu jest bezwartosciowa. Lepiej juz bys byl drzewem w lesie ( ono tez zyje) nizli czowiekiem. Bo byc a nie zyc , to zyc i nie zyc.

Ziemia zna energie kosmiczna z odleglych planet.Cialami Waszymi odbieracie energie Slonca, ciepla zwartego dotyku ludzi. Jestescie zawiadamiani "cieplem" o stanie Waszego zdrowia.
Ogromny wplyw na losy Ziemi maja energie nieporownywalnie wieksze od tych , z ktorymi wy macie bezposrednio do czynienia.Energie te sa dla Was zbyt silne, abyscie mogli w ich poblizu przebywac. Energia, ktora JEST SWIATLO, zawiera w sobie wiazke ciepla, ale wielka odleglosc od SLONCA sprawia , ze to, co dochodzi do Ziemi , zawsze juz traci swoja pierwotna moc.Zatem bardzo trafnie powiada sie, ze zbyt wielka energia zabija, ale dotyczy to tylko Waszych cial materialnych.
Znojem ludzi wielka slawe zdobyly metody leczenia chorob ciala. Sa u WAS rozne lekarstwa, ale zrodlo choroby zawsze pozostaje dla Was nieznane. Zrodlem tym jest tylko brak odpowiedniej ilosci energii w ciele czlowieka. Nie ma takiego wirusa , ktory mogl by Wam cos zlego zrobic, jesli w Waszym ciele jest odpowiednia dawka energii.

Co byscie bez tego ciepla zrobili , gdyby zabrano wam glowne jego zrodlo? A wiecie przeciez , ze w miare uplywu lat Slonce traci swoja sile cieplna. Wysilkiem ludzi powstana metody kumulowania energi. Ale kumulacja taka zawsze bedzie dla Was niebezpieczna , bo w samym srodku ciepla ogromnego tkwi mozliwosc eksplozji. Czeka Was wielka przykrosc , kiedy nastepowac zaczna te eksplozje. W ogolnym bilansie przewaza wywolane przez to zjawiska dla Was negatywne, bo Slonce, wyczerpawszy swoj energetyczny potecjal, stac bedzie na straconej pozycji. Na nowo sie juz ono nie rozgrzeje, a skoro tak , , to bedzie to oznaczac koniec Waszego bytu. Warunki zycia stawac sie beda stopniowo coraz trudniejsze, a skumulowana energia wymknie sie z pod kontroli i stanie sie zbyt trudna do opanowania dla samych tworcow tego pomyslu. Sila woli wzniecone beda walki o byt, czyli o energie. I chociaz sam projekt bedzie jako taki nawet sluszny, to jego realizacja okaze sie dla Was przeklenstwem.
Od wiekow maja ludzie i przekazuja sobie z pokolenia na pokolenie nauke o tym , jak w sobie samym odnalezc droge do zycia godnego dla samego siebie.

Ale dla wielu jest to droga kreta i sliska. Bogactwo zmienia ludzi, a slowa , jakie kryja sie w glebi ich serca , sa zawsze pelne pychy.
To tylko taka dygresja.
Energia kosmiczna przywroci Wam utracony stan posiadania, bo zawarta w niej wiedza i sens maja charakter absolutny. W czystej energii tkwia wielkie poklady wiedzy, ale twarda koniecznosc odzywiania sie sklania Was ku wartosciom materialnym.
Tym zas , co energie najbardziej interesuje, jest Wasze znaczenie energetyczne.
Chce aby zaniklo w Was pewne wlasciwe dla zycia w materii nastawienie - trwania i utwierdzania sie w przekonaniu , ze wiedza jakom posiadacie , w zupelnosci Wam wystarczy.

Tak naprawde sa to tylko fragmety calosci. Wlasciwie powinnam napisac wiecej by latwiej bylo ogarnac ten dosyc skomplikowany temat.
Kontakty te z ludzmi zostaly nawiazane tlko z dwoch powodow ( tak mowia postacie je czyniace).
Pierwszym jest MILOSC
"To milosc jest podstawa naszego wzajemneg kontaktu , stanowiac dla nas zasadnicza plazczyzne porozumienia z WAMI. Milosc jest ta wartoscia , ktora sprawia , ze laczy sie nawet "ZASWIAT Z ZIEMIA"
Ludzka niewiedza jest drugim powodem Energie Zaswiatwe pisza z ludzmi i przekazuja ta wiedze.

"Uczyc Czlowieka powinna wiara w samego siebie. Ten sie uczy , kto szuka w sobie i wokol siebie rzeczywistych prawd."

Zrozumienie tekstu ulatwi wolne i uwazne czytanie , pisany troche innym jezykiem zmusza do uwaznosci i analizy tresci.

Ci faceci byli niesamowici i wspaniali.
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: PRZEKAZY OD MYSLICIELI..
« Odpowiedz #81 : Maj 28, 2010, 10:16:02 »


WYMIANA MYSLI



Widziales BRACIE siebie w moich tekstach. Widziales moje przemyslenia , zastanowienia , a tyle dalem w nich z siebie samego , ze WIERZAJ , ze maloscia JEST BIALA SZATA MOJA.

Za parawanem wielkich zadan jakie staralem sie postawic przed Toba do wykonania przez Ciebie samego STAWIALEM SWOJE ZYCIOWE DOSWIADCZENIA. Znalem swoje oblicze znakami okreslane jako bardzo male i myslowo zapakowane w miejsca bez uroku.

Czystosc mysli moich byla mi tylko OTUCHA , ZE JESTEM WIATREM CO GONIAC PRZEZ MIJAJACE DNI BYTOWANIA SWOJEGO PRZEMIERZY JE W SPOSOB BEZAWARYJNY.

Gdzie za BIALOSCIA bylo mi gnac , skoro amantem dla swiata bylem w sferze mysli moich.

GODNA WIEDZA to wiedza , ktora KAZDEMU Z WAS DA POCZUCIE WLASNEJ WARTOSCI , ZNACZENIA w oczach samego siebie. A przez patrzenie NOWE DOSTROI WASZE WIDZENIE SWIATA DLA WASZYCH OCZU BEZPIECZNIEJSZE.
Swiat zamiera w oczekiwaniu na wazne dla niego wydarzenia Mocami wlasnej wiedzy , bywacie sluchaczami wiedzy moze malo JESZCZE dokladnej , byscie swojego DNIA DOJRZELI JASNIEJSZE SWIATLA.

Myslac o swoim przekazywaniu mysli staralem sie zablokowac w Was smutek zycia szarego.
Dniami pracujecie , nocami przekraczacie czasmi prawa bycia OBOJETNYM DLA DRUGIEGO CZLOWIEKA. , ale gdy zostajecie sami Wasze sprawy tak Was pochlaniaja , ze nigdy nikogo nic nie pochlanialo tak bardzo , jak BYTOWANIE W WIEDZY O PRZETRWANIU.

Mysle , ze znacie tylko swoje bliskie otoczenie. Wielu ludzi przez fakt "bycia w podrozy" przestaje budowac swoje smutki na dziecinie prostych problemach. Bywanie w przestrzeniach ( podrozach) odsuwa Was od Waszych problemow.
Zaczynacie wtedy myslec inaczej o tym cio dopiero bylo dla Was "waznym problemem".

PERSPETYWA.

BYCIA PONAD DROBIAZGAMI.

BYCIE PRZED SWOIMI SPRAWAMI , jako ktos znaczy wiecej od tych spraw.

Tymi tekstami chcialem podsunac Wam mysl - moim zdaniem - najwazniejsza. Mysl , bez ktorej zycie TUTAJ JEST BEZSENSEM.

Czy Twoj samochod jest wazniejszy od Ciebie Samego?
Zaszczyty , pieniadze? Nic nigdy nie bylo , nie jest i wierzaj mi nie bedzie WARTOSCIOWSZE OD CIEBIE.

Wiedzac to buduj bardziej swoje JA nizli Dotychczas.
Znajac swoje wielkie prawo do do bytu w swoim mieszkaniu ( ciele) soba samym , znajdz powod okradania Ciebie z tego prawa.

Wielkie przemiany w zyciu JEDNOSTKI sa wazne i oddolnie przez JEDNOSTKI sterowane.

Myslisz , ze to co jest gdzies obok ,Ciebie nie dotyczy.
Ale jakie stawiasz warunki jestestwu Twojemu , by broniac sie przed swiatem zewnetrznym BRONILO SIE EFEKTYWNIE?

Nigdy Czlowiek nie bedzie stanowil takiej sily , aby sam otworzyl BRAMY DLA SWOJEJ WIELKOSCI.
Nawet wybitni ludzie , znani , szanowani, , podziwiani GINA W SFERZE ZALEZNOSCI OD BYTU MATERIALNEGO.
Maja goryli , myslacych za nich menadzerow , krytykowani sa przez przeciwnikow.

Znacza tyle na ile ile wielkie machiny zdarzen pozwola im znaczyc.

A TY , czy chcial bys byc PORCELANOWA FIGURKA , ktora wszyscy przestawiaja?

JEST JEDNA PRAWDA , ktora w tych tekstach chcialem przekazac TYM , ktorzy mysla SAMODZIELNIE .

Prawda jest zwiazana z prawda o TOBIE .

Milkniecie wtedy , gdy ktos na Was krzyczy. Znaczycie tylko tyle , na ile ktos Was zaakceptuje.
Biedna jest osoba pozbawiona akceptacji. Ostanie sie ODRZUCONYM BYTEM. I co? Milknie oddech znaczacych ludzi. Blednie mysl warta uwagi.

Ten System Zywota
ktorego jestescie tworami
i tworcami zarazem,
przekrzywia WASZE
PRAWDZIWE OBLICZE.
WASZE , MOJE , TWOJE.....

Jestem juz energia uwolniona z materii , co moze mi ktos zrobic?

Wiem , ze to glupio brzmi ale jest jeden plus bycia czlowiekiem. Jest to myslenie o SOBIE JAKO o kims WYJATKOWYM.
Potem wiesz juz , ze jestes ENERGIA bytujaca.
Wiedza o tym jest zbyt trudna do przekazania.

Moze slowa moje sa mgliste i zagadkowe , ale musze mowic prosto , przejzyscie , byscie pojeli intecje mojego srca.
MAM JEDEN CEL A JEST NIM BYCIE UCZCIWYM WOBEC tych , ktorych darzylem wielkimi swoimi uczuciami.

JESTEM WOLNOSCIA SWOJA OCZAROWANY ALE JESTEM TEZ NIEWOLA W MATERII WIELKICH EMINECYJNOSCI ZALAMANY.

Niewola ta wiecej daje im zlego niz dobrego. Wiecej wartosci wielkie osacza , nizli daje swobody bytowania. Jeszcze jeden przyklad. Gdybys urodzil sie w wiezieniu, zyl w nim latami i ktos by Ci powiedzial pewnego dnia , ze mozesz chodzic gdzie chcesz , robic to co chcesz , to wariatem bys go nazwal.

Mysle moze wielkimi skrotami, ale o mysli mojej DAJ OSAD GDY CALOSC PRZEKAZOW PISANYCH TA REKA PRZECZYTASZ.
Znajac Wasze zamilowanie do doszukiwania sie bzdurnoty w pisaniu tego tekstu, powiem wazna rzecz dla wielu z Was.

WIEDZA , KTORA PRZEKAZY przesylaja znaczy tylko tyle , na ile pomoze ODNALEZC WAM SAMEGO SIEBIE.

Mina lata, wieki i to co stanowi przekaz przeminie w Waszej pamieci jak pory roku. Myslac o sobie nie znaczycie wiecej nizli wiatr co przegania w polu ptaki.
Znaczenie mysli codziennej jest zludne. Stapajac po znaczeniach WARTOSCI NOWEJ znajdziesz w nich mysl , ze

TYLKO TO CO PRZEZYJESZ SOBA JEST TYM, CO
ZNACZY WIECEJ OD WARTOSCI ZEWNETRZNYCH.
Jakie prawa musza poddawac mysli by budowaly CIEBIE a nie OGRANICZALY TWOJA WOLNOSC OSOBISTA?

Zrobic to moze wiedza o O CELU YTOWANIA W MATERII.
Prawa te sa tutaj omawiane dlatego , ze masz prawo do ZASADY WOLNOSTOJENSTWA.

OGIEN , WODA to Twoje prawa bytowania.
OGIEN JEST W TOBIE bo bez niego bytowac nie sposob.
WODA JEST POZA TOBA bys mial mysli ulatujace przez WIELKIE PRZESTRZENIE W STRONE BYTOW DALEKICH.

MELANCHOLIA.

Mysli westchnieniowe spadaja na Ciebie bo pragniesz czegos a miec tego nie umiesz , lub nie potrafisz.

Mysli melancholijne:

- to tesknota za pieknem w szarym dniu , to oczekiwanie na rozmowe o milowaniu , ktorego bys pragnol a brak Ci czegos , bys je ZAINICJOWAL
- to chociazby brak spacerow przez teren pokryty wielkimi polaciami drzew
- to bycie z OSOBNIKIEM ktory nawet milczac obok Ciebie znaczy wiecej niz ktos , kto przez caly czas bedzie mowil bez sensu , lub z sensem.

WIELU LUDZIOM BRAKUJE TEGO CO JEST W ZASIEGU REKI. BOJAC SIE JA WYCIAGNAC GNAJA DALEJ W SZAROSCI ZNACZEN , budujac swoj swiat bez okien i drzwi dla samego Siebie.

JA JE CHCIALBYM OTWORZYC. OTWARTE POZWOLA PRZENOSIC TWOJE MARZENIA W SWIAT ZEWNETRZNY.
Bywac w lesie i wiesc za reke kogos , kogo byt nie jest Ci obojetny.
Milkna Wtedy Glosy piskliwych przewodnikow , klopotow dnia codziennego.
Czyz wtedy przewielkie prawdy o sprawach WAZNIEJSZYCH OD CIEBIE nie staja sie malo wazne lub zupelnie blache?
Milkna wtedy starcze gderania , mlodzikow przemawiania , bo stare i mlode laczy sie w JEDNYM USCISKU RAK , ktore mysla o sobie jako o swoim JESTESTWIE BIALEGO OCZAROWANIA SOBA NAWZAJEM.


cd.

Tylko widzenie swiata - tak przeeciez pieknego - wiaze sie z widzeniem siebie TAK SAMO PIEKNYM JAK MYSLI , ktore nigdy nie zbladzily z wlasnej DROGI.
Mysle , ze znaczycie dla mnie wiecej nizli bym chcial powiedziec.

Mysle ze czujecie to po sposobie przekazywania moich mysli.

Moze ktos kiedys zapragnie zadac mi pytanie:

W JAKIM SPOTKANIU UPATRUJE SWOJE ODNALEZIENIE SENSU ZYCIA?

A ja spytam Ciebie czy Ty w spotkaniu jakims upatrywales sensu swego zycia?
Odpowiemy obaj zgodnie: jeslibym mial byc swoim przeznaczeniem napietnowany , to bym przeznaczenie to pozbawil MILOWANIA .

I stalo sie jasne dla Ciebie i dla Mnie , ze:

IM BLIZEJ JESTESCIE GWIAZDY , ktora WAM w BYTOWANIU
WASZYM PRZYSWIECAC BYLA DANA,
tym blizej JESTESCIE SAMEGO SIEBIE.

Mysli buduja mgliste wyobrazenie o tym , czym chce sie byc. Bede tym , kim postanowilem , ze bede. Przezyje to co, postanowilem ze przezyje.

Mysli ktore staja sie BRWO Waszym (BARWA ZYCIA WASZEGO, ROZWAGA I ROZUM w tym zyciu , Wolnostojenstwo i wielka wiedza o Sobie Samym , Otoczenie Wasze) staje sie myslowym przewodnikiem , ktorego brzemie trzeba starannie kultywowac.

BRWO TWOJE to caloksztalt Ciebie Samego. Jakie jest Twoje BRWO?

Mysle , ze spakujesz mysli oddalajace Cie od dalekich Ci wlasciwie spraw i staniesz sie:

ZORZA DLA SWOJEGO BYTU tutaj na Ziemi , bo Twoj byt jest Ci dany po to , abys BYL PIEKNY DLA SIEBIE I SZCZESLIWY DLA SIEBIE , DAWAL SZCZESCIE INNYM.

RESZTA TO DODATEK DO CIEBIE.

Mysle , ze starczy mowienia mojego . Znalazlem slowa jakie znalezc potrafilem , by przekroczyc przez BRAME ktora nas ROZDZIELA.
I stanie sie tak jak POSTANOWISZ JAK ZECHCESZ.
BO JESTES PRZEDEWSZYSTKIM BIALYM OBLOKIEM , ktory plynie po Niebie zycia Twojego.

ZNACZYSZ DLA SIEBIE TYLE , ile JA ZNACZE DLA SIEBIE SAMEGO.

Tylko jedna mysl mnie frapuje. Jak zapamietasz slowa z mysli moich?
_________________
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: PRZEKAZY OD MYSLICIELI..
« Odpowiedz #82 : Maj 28, 2010, 10:20:43 »


WSTAJE WIEK WOLNOSCI.


Wstaje Wiek bycia samym soba
Wielki Dotyk Wiedzy
Przekona Cie , ze
Myslisz slusznie
ale za rzadko.

Nastapic musza pewne zmiany w sposobach rozumowania i patrzenia wokol siebie i w Siebie.
Te zmiany musza nastapic u Was bo mysl wielka moze w nich Wam tylko dopomoc.
Dla Waszych systemow WIELKI POJEDYNCZY CZLOWIEK JEST BOGATYM ZRODLEM WIEDZY.
Czlowieku , czym Ty wlasciwie jestes?
Zawierzyles tym wszystkim , ktorzy kreowali Ciebie w sposob dla samych siebie wygodny.
zrobiono z Ciebie automatycznego prawd potakiwacza.

Zawolano Ciebie do Tablicy bys przemyslal wnioski , ktore ktos wysnul przed tym , zanim Ciebie o zdanie poprosil.
Zakodowano Ci bycie Biegunem dla tych , co WIDOCZNOSC traca , i pierwiastkiem ze zdwojonego energii przekazywania.

Zakodowano Ci bycie teoretycznym sprawcom swego losu , bos sobie losy swoje obral uprzednio.
Wielkie stawiasz bariery wokol siebie samego dla tych co Ciebie ostrzegaja.

Jak to ci sie podoba?
Byles Wielki , Jestes tymi wielkosciami ostatecznymi zamyslony. czy bywales mysli swoich realizatorem?
Nigdy nie zdarzylo mi sie ominac kanony obowiazujace ludzi. nigdy nie mialem wolnosci realizowania wlasnych mysli.

Czy tylko JA? Moze TY tez?
Jak Oni to robia , ze siebie im dajemy nawet bez zalu? Przez wielkie przemiany wielkich mysli wpajano nam wiare w sprawiedliwosc.

A czy jest cos takiego?
Jak moze byc sprawiedliwosc , jesli wiesz , ze kazdy ma prawie inny interes w tej samej sprawie. Jak pogodzic ze soba , by wszyscy byli zadowoleni?
Jak zablokowac swoje aspiracje , by by wiekszoscia serca wiadomo bylo , co jest sluszne?

Jak wiadomo nigdy nikomu nie udalo sie tego dokonac.

Co z tego wynika? Miernosc systemow waszych.

Jakie wiec systemy nie sa mierne?

Wierze , ze jest w waszym zasiegu realny taki system, mimo ze spadajace gromy burza Twoje zycie burza Ci spokoj i szczescie.

Jurkiem jestem. Jestem... Kim Jestem?
Jednoczesnie wielki i
Jednoczesnie zwykly
Zatem kim Ja Jestem?
Kim Ty Jestes?
Obaj Jestesmy SOBA.

Z ostatnich spraw , ktore pamietam:
Spalem, a sen snil mi sie straszny , OGIEN palil DOMY , a Ja spadlem z dachu myslac o sobie , ale glownie myslalem o Tych ktorych zawali palacy sie dom.

JA - INNI? Kto wazniejszy?

Teraz TY jestes dla mnie wazniejszy , bo JA juz odszedlem.
Gdybym byl w materii powiedzialbym , ze jestem wazny , wartosciowszy , bo jestem SOBA.
Ale jak podawac innym reke skorom tak wartosciowy?
Nie warto jest przebierac w srod ludzi poszukujac wartosci ulotnych . Sam w sobie musisz miec wiecej wartosci , a nie wielkimi myslami przemieniac innych na swoje podobienstwo.
jestem tym samym czym bylem w materii. - Jestestwa swego obronca.
Tym co mnie zastanawia jest pytanie czy jestem godzien Jestestwa Twojego?
Jaki to system sugeruje takie podanie sprawy? System myslenia swoim BRWO ( Barwa Twoja , Rozum Twoj , Wola Twoja , Otoczenie Twoje).
To system szukania w innych ludziach ich BRWO bo jestes tlem dla nich , a oni sa tlem dla Ciebie.
To system zbaczania z glownej drogi tylko w szczegolnych okolicznosciach.
Szczescie jest zawolaniem wirow pozytywnych energii. Szczesliwe zakonczenie? Nigdy takiego nie bedzie.
Jesli podasz reke drugiemu czlowiekowi , to chetnie pomysli , ze jest wspanialy. Jesli powiesz mu piekne slowa , zapewne wpadnie w pyche i sprawa zakonczona.
Im bardziej cenisz Siebie , tymbardziej szanuj tych co soba przetrwali w sobie. Zawierzaj jestestwu ich ale bywaj ostrozny , bos tym dla innych , czym oni bywaja dal Ciebie:

ZRODLEM ENERGII.

Albowiem Jestescie ENERGIAMI i tylko tym bywac bedziecie.

Zle zrobiono , ze wiedza o tym zanikla. Zle sie stalo , ze zakumuflowano przemiany slow w przemiany ZGODY W NIEZGODE.

Ja wiele bym dal , by bylo inaczej.
Ale nie bedzie.

Sam tworz Swoj swiat , sam go tworzyc musisz BRONIAC SWEGO JESTESTWA , bo inni tez tworza ten swiat dla siebie.[/i]
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: PRZEKAZY OD MYSLICIELI..
« Odpowiedz #83 : Czerwiec 30, 2016, 20:50:55 »

Mamy też bardzo pozytywne wsparcie od Zaświatów , ten przekaz pochodzi od grupy Energii nie wcielonych , które tytułują siebie MYŚLICIELAMI Zaświatowymi.....
To ONI tworzą używając myśli, ICH system wartości jest najwyższym z istniejących, na nim opierają się prawa istnienia tego i tamtego świata.
Prawa ludzi stworzone przez ludzi dla ludzi i otaczającego ich świata zazwyczaj nie mają nie mają rangi wielkości zasad MYŚLICIELI.

Kiara.

NIE OCZEKUJ NA APOKALIPSĘ.....

W. T.

Nie bój się zmian, one są gwarantem pomyślnego zakończenia tego etapu rozwoju Waszej cywilizacji.

Nie będzie karania za brak dobra na ziemi lecz wspieranie , lecz wspieranie, by stało się ono niewymuszonym, ale naturalnym sposobem funkcjonowania człowieka.
Macie teraz bardzo dużo do zrobienia!

Przede wszystkim trzeba nauczyć się nie reagowania lękiem na wciąż uwidaczniające się niesprawiedliwości w waszym życiu, niwelowania swoim JA wszelkich zagrożeń, mądrego akceptowania swojego powrotu do bycia w zgodzie ze swoim systemem etycznym i ciałem.

Poza tym, uczestniczycie w powstawaniu globalnego systemu komunikacji energetycznej , który ma za zadanie wprowadzić Was na wyższy poziom funkcjonowania.

Zamiast wojny zapowiadamy głębokie reformy , reorganizację świata, powstanie systemu wspierania prawdy, dobra.

Mamy przed sobą jeszcze 3-4 trudne lata.
potem będziecie się cieszyli z uspokojenia tej najtrudniejszej fali przemiany.....

Autorem przekazu jest Energia W. T. ( Wiedza Tajemna) .

Przekaz odebrała Elżbieta Nowalska , jest opublikowany w 7. lipcowym numerze roku 2016. "Czwarty Wymiar ".
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: PRZEKAZY OD MYSLICIELI..
« Odpowiedz #84 : Lipiec 18, 2019, 17:30:58 »

PRZEKAZ OD MYŚLICIELI....



Myśliciele .. to Energie osobowościowe z najwyższego rejonu wibracji... Oni tworzyli Ziemie i życie na niej, Oni wspierają je wzorcami dobra i inspirują rozwój życia na niej.

Ewolucja duchowa/ uczuciowa wszystkich Istot bytujących na Ziemi jest częścią bardzo ważną Ich planu ewolucji życia w Kosmosie.
Zatem wspierają Ludzi i miejsca w których już dokonują się procesy zmian wiedząc,że w różnym tempie ta energia rozchodzi się po całej Ziemi.
Opór pewnych grup dotychczasowej dominacji myślowej nie zatrzyma procesu ewolucji..nie spowolni go. a jedynie tych, którzy w swoim uporze myślowym trwają w swoich wyborach , które dają im komfort władzy nad innymi.
Naprawdę szkoda czasu .... wszak życie .. jego piękno nie będzie czekało na Waszą wyjątkową zatwardziałość... ono swoimi procesami pominie Was ... następnie przeniesie w przestrzeń w której czas nie istnieje, a analizy , refleksje i rozliczenia .. mogą trać bardzo długo.

Kiara.

"Globalne procesy dotyczące Was ,życia , Ziemi , wzrastają w siłę , gdy ktoś buduje wizję ich rozwoju. Uruchamiają się związane z tą wizją procesy myślowe. Potem dołączają się inni . Zatem mówimy o działaniu masowym.

Rozwój wewnętrzny ludzi można porównać do tych globalnych procesów. Jest on ukierunkowany na komunikowanie się z materią, z ciałem , z przestrzenią ludzi otaczającą. Mówimy "materia" ,niemateria" , ale traktujemy je tak samo.
Z jakiegoś powodu - dla władzy i to nie tylko nad ludźmi - wielu stara się inicjować tendencje , procesy energetyczne realizujące takie potrzeby.

Są jednak przestrzenie , osoby , kraje , które tych tendencji , procesów nie przyjmują, funkcjonują poza nimi - tworząc swoje inne.
Wspaniale gdy łączy je idea jedności, dzięki której możecie cieszyć się życiem ,żyć zdrowo i spokojnie.

Każdy człowiek zajmujący się rozwojem wewnętrznym uczestniczy w tworzeniu systemu relacji , bezpiecznych przestrzeni życia dla każdego.

Wciąż jesteście przekonywani ,że macie prawo czegoś nie akceptować, nie przyjmować, coś nowego w energii tworzyć, łączyć się z tym , co gwarantuje wam bezpieczeństwo. Od tego , jak dużo będzie ludzi , którzy są w stanie tak myśleć, zależy bardzo wiele.

Ale w przypadku Polski zachodzi coś więcej: pojawiły się tu Postacie Istnienia , które najczęściej nie znajdują się w takiej przestrzeni i nie nawiązują takich konkretnych relacji z człowiekiem.
Nie jest to przypadek. To polityka systemu nazwanego Istnieniem. to przejaw tej polityki .

My tu jesteśmy.

Nawet jeżeli ludzie bardzo w Polsce narzekają , jednak tutaj dobrze się podzieje.

Jakie mamy prawo do uczestniczenia w procesach waszej transformacji? Wynika ono z nawiązanych relacji - ludzie weszli z nami w połączenie , dlatego mamy prawo być przy tych ludziach , wzmacniać wysyłane przez nich i docierające do nich sygnały pozytywne.
one funkcjonują nie tylko tu, gdzie fizycznie jesteście !
One przez wszelkie przestrzenie docierają wszędzie.

Myślowe, uczuciowe relacje połączenia.... W różnych miejscach , w których byliście i jesteście budowana była i jest ta specyficzna sieć połączeń.

Co dzieje się gdy pojawia się relacja, energia, która łączy, jednoczy synchronizuje?
Ona wpływa na komunikację zachodzącą miedzy istniejąca tu energią i materią , wzbogaca je, , porządkuje, udoskonala, dba o ich bezpieczeństwo.
człowiek czuje się wtedy lepiej , pozbywa się agresji , minimalizuje swoje tendencje do burzenia, wchodzenia w konflikty, zdobywania władzy, nad innymi.To wszystko zachodzi na przestrzeni czasu , nie natychmiast. człowiek powoli uświadamia sobie w jakiej kondycji wewnętrznej jest mu lepiej.

Czy to oznacza, że ta polityka Istnienia tylko wybranych rejonów dotyczy?
Nie, zachodzi w wielu miejscach na Ziemi. Jednak są obszary bardziej na nią gotowe i takie , w których ludzie robią wszystko , by nie pojawił się nawet jeden zwiastun systemu myślenia gloryfikującego jedność.
Trochę czasu musi upłynąć , by pewne zjawiska zaistniały, by ludzie zrozumieli , że wszystko zależy od tego , co myśli i czuje pojedynczy człowiek, oraz zbiorowość, co i czym się łączy , kto i do czego aspiruje.

Pojawiła się w kierowanych do Was przekazach tzw. Idea Jedności , Idea Istnienia . Dowiedzieliście się ,że wszechprzestrzeń , która otacza Ziemię , skupia się na wspieraniu tutaj procesów pozytywnych, a nie negatywnych.
Właśnie taki system energetyczno - wibracyjny z Wami , z Ziemią teraz bardzo intensywnie się komunikuje. To dzieje się w Waszej świadomości i poza nią.

Systemy duchowe , które budowały i nadal budują tu, na Ziemi , swoje przestrzenie , muszą zostać zastąpione przez nowe. Pojawia się pytanie , dlaczego Istoty uznające się za przedstawicieli duchowości nie chcą wprowadzać nowych informacji, mądrości , procedur , które pomogły by systemowi , który już wytworzyli , wejść w transformację ?
Odpowiedz jest prosta - ponieważ schematy swojego funkcjonowania wyjątkowo polubiły , boją się udoskonalenia swoich poglądów i zachowań.
skoro do tej pory głosiło się jedną teorię , a teraz zacznie manifestować inną , sprzeczną z tą pierwszą , można zostać posądzonym o bycie kimś mało wiarygodnym.

Księgi z dawnych epok były pisane tak , by współcześni mogli je zrozumieć. Zmienia się jednak i wiedza , i sposób komunikowania się ludzi.
trzeba uczyć się na bieżąco rozumieć to, co dzieje się na świecie w ludziach w ich relacjach . Trzeba aktualizować system rozumienia siebie , życia , wszechprzestrzeni , a nie pozostawać w dotychczas zbudowanych schematach.
To pora zmian.

Przekaz Pana"

Odebrany i spisany przez Elżbietę Nowalską.
Jeziórko maj 2019.
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6]
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

bbyfun world-of-dogs divum maro mojeprzysmaki