Strony: [1]

Annunaki

  • Seji
  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Zobacz profil
Annunaki
« : Luty 07, 2010, 15:55:55 »

Skoro Annunaki są tacy jak my, jak to można przeczytać w innym wątku (bez sensu, że nie można w nim zadać pytania, proszę od odblokowanie tego), to kim są ci, o których mówi David Icke, że się zmieniają albo poszywają pod ciała ludzkie?
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: Annunaki
« Odpowiedz #1 : Luty 07, 2010, 17:19:06 »

Witaj Seji.

Nie wiem co pisze David Icke na temat Anunaki , moze cos zacytuj zebym miala do czego sie odniesc.
Mozesz dyskutowac ile chcesz i zadawac pytania w tym co zalozylas.
To forum jest bardziej moim notatnikiem , takim troche publicznym niz forum dyskusyjnym. Ale nie znaczy to ze nie mam zamiaru odpowiadac na pytania i dyskutowac jak sie pojawia.
Cytuj jakies fragmety , ktore Ciebie interesuja a ja odpowiem.

Pozdrawiam serdecznie.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
  • Seji
  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Zobacz profil
Odp: Annunaki
« Odpowiedz #2 : Luty 07, 2010, 18:29:35 »

On mówi o "reptilianach" (jaszczurach). W rozmowie z Credo Mutwą utożsamia ich z Chitauri. Niektórzy myślą, że reptilianie (gady, gado-ludzie, Iluminaci?) i Chitauri to Annunaki.

W angielskiej Wikipedii tak jest napisane w notce o Davidzie Icke'u (tłumaczenie moje):

"U podstaw teorii Icke’a leży pogląd, że światem rządzi tajemnicza grupa zwana „elitą świata”, czyli Illuminati (Zakon Iluminatów), co Icke powiązał z antysemicką mistyfikacją - Protokołami Mędrców Syjonu.[3][4] W 1999 r. wydał książkę The Biggest Secret [Największy sekret], w której napisał, że Illuminati to rasa gado-ludzi, znana jako Babilońskie Braterstwo, oraz że wiele prominentnych postaci należy do tej rasy, między innymi George W. Bush, królowa Elżbieta II, Kris Kristofferson i Boxcar Willie.[3][5]"
Zapisane
  • Arcykapłan
  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 15
  • Zobacz profil Email
Odp: Annunaki
« Odpowiedz #3 : Wrzesień 21, 2010, 15:45:47 »

Prosiłbym o nie zaśmiecanie forum taki dziwakami jak david icke - z całym szacunkiem ale to forum ma jakiś poziom - odsyłam do davidicke.pl, tam można do woli o nim "rozmawiać"

pozdrawiam
Zapisane
Strony: [1]
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

nazgul world-anime compaanions knieja lionesrp