Strony: [1]

TWORZENIE MYŚLĄ......

  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
TWORZENIE MYŚLĄ......
« : Listopad 05, 2011, 13:49:00 »

Wiele jest dyskusji o mocach i niemocach ludzi o medytacjach , i wizualizacjach , które mają coś spowodować lub coś stworzyć.
Jedna dla większości jest to raczej mało znany temat jak powstaje tworzenie myślą czy jest już możliwe czy jeszcze nie i czy nasze myśli mogą się materializować , na ja długo są trwałe i co trzeba zrobić by były trwałe?

To tak na początek... dodam tylko maleńki wstęp informacyjny;

Wydaje mi się iż mylimy i łączymy w jedno kilka pojęć;

1. Myślokształt. to jest myśl ładowana energetycznie , ale pojedyncze myśli ludzkie mają odniesienie do swojego twórcy. Bowiem zazwyczaj niosą w sobie zbyt małą moc sprawczą.

Wysyłane w przestrzeń ( ukierunkowane) jeżeli odbiją się od obiektu do którego są kierowane tworzą "grona myślowe".

2. " Grona myślowe"
na zasadzie podobne przyciąga podobne mogą stworzyć dopiero egregor , który staje się wzorcem dla istnienia zdarzeń , których trwałość ( rozciągnięcie w czasie) jest zależne od ładunku energetycznego , który jest w nim zdeponowany.


3. Egregor to już silny twór energetyczny , który jest połączony ze stałym zasilaniem dużych grup dla których wspólne jest identyczne realizowanie swoich planów myślowych.

Warto każdemu z określeń poświęcić trochę czasu by zrozumieć jak działają na planie fizycznym te twory powoływane do istnienia pojedynczymi myślami ludzkimi , mogące przybierać ( zagęszczana energia) realne fizyczne kształty , lub utrzymywać uwagę człowieka na sobie by w jego mózgu istnieć energetycznie oraz na planie fizycznym "fizycznie"...

To naprawdę bardzo ciekawy temat. , bowiem otwiera możliwość wyjścia z uzależnień psychomanipulacją i stanowi realną obronę przed takimi atakami ludzi znających te zasady.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: TWORZENIE MYŚLĄ......
« Odpowiedz #1 : Listopad 06, 2011, 00:03:17 »

east na innym forum.

By się do tego zagadnienia poważnie zabrać to po pierwsze należałoby sobie odpowiedzieć na bardziej podstawowe pytanie.

Kto /co tworzy  myśli ?

Wydawałoby się, że to głupie pytanie. No przecież ja myślę. Ja tworzę myśli. Już Kartezjusz wypowiedział, co dziś wszyscy wyznajemy ucząc się o tym w szkole, iż "myślę więc jestem". A co ,jeśli jest to ściema ?

Jeśli jest całkiem odwrotnie, gdyż to myśli tworzą to, co nazywamy JA ?

Każdy wie, że małe dzieci nie utożsamiają siebie z jakimkolwiek ja. Nawet dziecko,które już potrafi mówić powie o sobie "Adaś chce jeść" (bo rodzice zwracają się do niego ciągle po imieniu) , zamiast po prostu "chcę jeść" . Dopiero później, w toku obserwacji i nauki sposobu wysławiania się rodziców, czy starszych kolegów dziecko nabiera "poprawności" zauważając swoje JA. Lecz z początku dziecko nie rozpoznaje myśli o sobie. W procesie życia myśli z czasem zaczynają definiować JA. "Ja jestem chłopcem ", " JA jestem dobry " etc. JA pojawia się z czasem na skutek określonych myśli. Wg mnie oznacza to,że dosłownie - myśli istnieją pierwotnie i to one kształtują całą resztę o której sądzimy, że jesteśmy, nasze wyobrażenia o świecie i tożsamości. I dalej te myśli tworzą myślokształty, grona , egregory, matrixa, o których już wiemy, że są samodzielnymi bytami potrzebujacymi ludzkiej energii.

Mimo tak wielkiej władzy, jaką posiadają myśli, to pierwotną przyczyną tego, że JESTEM nie są myśli, lecz Świadomość.
Jednak z jakichś przyczyn ona pozwala myślom istnieć i tworzyć te wszystkie iluzje, o których będziemy rozmawiać nawet pomimo tego, że myśl tak zawładnęła naszym życiem.
Są bowiem myśli mądre, które doceniają Świadomość i chcą z nią współpracować, współtworzyć w symbiozie, a nie tylko zawłaszczać. Myśli tego rodzaju zamiast harcować bez umiaru w naszych głowach potrafią wsłuchać się w głos Świadomości, która WIE co się zdarzy zanim to coś się zdarzy. Myśli takie są naszymi sojusznikami w rozpoznawaniu złożonych wahadeł (egregorów). Są niczym żagle i osprzęt i zgrana załoga razem wzięte na pokładzie ludzkiej żaglówki w żywiole fal strumieni myślokształtów, gron i wahadeł.

Aloha
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: TWORZENIE MYŚLĄ......
« Odpowiedz #2 : Listopad 06, 2011, 00:04:04 »

east jeżeli dla Ciebie jest tak jak opisałeś niech tak pozostanie.
Dla mnie tak nie jest bowiem Ja to moja świadomość osobowościowa , która stworzyła sobie na cykl doświadczeń tej konkretnej rzeczywistości Kiarę.

Kiara jest zarówno Ja jak i Kiarą k która tworzy swoją myślą otaczającą ją rzeczywistość.  Moje myśli istnieją na tym samym planie co myśli innych myślących ludzi.Tworzymy wspólnie lub nie z plastycznej energii zagęszczanej mocą osobistą i właściwościami wymiaru w którym żyję.
Tak jest dla mnie , dla Ciebie wcale nie musi być identycznie. Zatem ja opiszę jak jest dla mnie a Ty opisz swój świat ja jest dla Ciebie.

Czy myśli żyją? Ta , ale tylko tyle czasu ile uwagi im poświęcamy ( inaczej energii przeznaczymy przez skupienie na nich uwagi) , później rozpadają się na pierwotną czystą energię z której możemy tworzyć kleje myślokształty...


Kiara
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: TWORZENIE MYŚLĄ......
« Odpowiedz #3 : Listopad 06, 2011, 00:04:53 »

east na innym forum.

@Kiara
Cytuj
Ja to moja świadomość osobowościowa
I teraz pytanie , czy Ja to świadomość ? Moim zdaniem "ja" jest efektem istnienia Świadomości. Pobocznym efektem.
Cytuj
Kiara jest zarówno Ja jak i Kiarą  która tworzy swoją myślą otaczającą ją rzeczywistość.

A jeśli to myśli tworzą Kiarę, a nie Ty tworzysz myśli ?
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: TWORZENIE MYŚLĄ......
« Odpowiedz #4 : Listopad 06, 2011, 00:05:35 »

Ja wiem , czy to Ja tworzę czy nie ? Zwyczajnie wiem.

Jeżeli Ty masz problemy z tą wiedzą , czy to Ty tworzysz myśli , czy one Ciebie? Musisz sam dojść do zrozumienia i mieć pewność w tej wiedzy.

Moje Ja to moja osobowość ( owszem tworząca określony świat moich myśli) zgodny ze swoją barwą i mocą , który opisuje tą barwę i moc.
Jednak żeby była taka a nie inna ( bo jest zawsze indywidualnością niepowtarzalną) musi istnieć Ja w postaci samoświadomości wyrażanej przez myśl , która jest uczuciem i uczucie , które jest myślą.
A zawsze jest nią Energia - Samoświadomość - Ja.

Kiara
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: TWORZENIE MYŚLĄ......
« Odpowiedz #5 : Grudzień 31, 2011, 13:57:58 »

Bardzo interesujące jest 6 odcinków wywiadu z P. Dolores Kannon , chociaż działalność swoją prowadzi od prawie 30 lat i tak nie wie wiele o najbliższej przyszłości ziemi i ludzi.

Wstawiam ten wywiad a później skomentuje odcinek po odcinku bo kryją się w nich niesamowicie podtekstowe i manipulacyjne informacje , trudne do zauważenia dla przeciętnego odbiorcy.


Kiara Uśmiech Uśmiech


#1/6 Project Camelot - Dolores Cannon - Spleciony Wszechświat (napisy PL)

http://www.youtube.com/watch?v=9M96L7ljcTI&feature=player_embedded


#2/6 Project Camelot - Dolores Cannon - Spleciony Wszechświat (napisy PL)
http://www.youtube.com/watch?v=fg4cC1r2UoA


3/6 Project Camelot - Dolores Cannon - Spleciony Wszechświat (napisy PL)
http://www.youtube.com/watch?v=uKvdpK4nZZk&feature=related


4/6 Project Camelot - Dolores Cannon - Spleciony Wszechświat (napisy PL)

http://www.youtube.com/watch?v=ebxDY04QNNY


5/6 Project Camelot - Dolores Cannon - Spleciony Wszechświat (napisy PL)
http://www.youtube.com/watch?v=XrfMmPh4NNE


#6/6 Project Camelot - Dolores Cannon - Spleciony Wszechświat (napisy PL)

http://www.youtube.com/watch?v=CpgstL0fiss&feature=related

Jest to doskonały przykład na to iż moc jest w ludzkiej myśli , my naprawdę nią tworzymy.Nie dzieje się tak jak zaplanowali sobie jacyś kosmiczni "ogrodnicy".... a tak jak naprawdę wybrali swoimi myślami i uczuciami Ludzie.
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: TWORZENIE MYŚLĄ......
« Odpowiedz #6 : Marzec 17, 2014, 00:48:24 »

Cytuj
[size=150]Teraz, mówimy znowu o energiach, wspomnijmy, zanim zakończymy to, że jest energia pod ręką teraz, która rośnie, ona jest nie do zatrzymania, i będzie siać wielkie i trwałe zmiany na waszej planecie, a nawet całym wszechświecie. Jest to energia, która jest oczekiwana od dwudziestu waszych stuleci. Zajęło tak długo dojrzewanie w jej skutki, ale ona jest teraz tutaj. Ona jest teraz w was. Nie szukajcie jej poza sobą. Jak często to mówimy ? Ale ona jest tutaj. Pracujemy z nią. Zaczynacie ją dzierżyć. Niektórzy nazwali ją „delikatna moc”. To jest dobre, jako nazwa, jak może być, choć ma wiele innych. Bezwarunkowa miłość to jest jej inna nazwa.[/size]

http://oraclesandhealers.wordpress.com/

Skomentuję ten fragment bo jest niezmiernie wymowny i wyjaśnia doskonale zdarzenia w  czasie od grudnia 2012 do teraz czyli marca 2014. roku.


Otóż...  w grudniu 2102 zakończył się definitywnie energetycznie III wymiar dla większości z nas i rozpoczął okres przejściowy IV wymiaru. Co to znaczy?

Jak wiemy a, ( myślę że większość czytających to forum , wie) Człowiek to ENERGIA, dokładnie ENERGETYCZNE ZIARNO ŻYCIA O OKREŚLONYM POLU W KTÓRYM ZAWIERA SIĘ DEPOZYT WIEDZY "PENTAGRAMU" CZYLI  4 ŻYWIOŁY ZESPOLONE ENERGIOM MIŁOŚCI BEZWARUNKOWEJ.
 Przejawy energetyczne  tego wzorca życia bywają bardzo zróżnicowane, zależne są  wyłącznie od uruchomienia w nim poziomu energii oraz energii wymiaru w którym ziarno jest wysiewane.


Tak wygląda zasada budowy energetyczna naszego ziarna życia wcielonego w materialną formę , oprócz tego ma ono w sobie dwa aspekty ( męski i żeński ) które w Zaświatach ( świecie nie materialnym) mają TYLKO przejaw w postaci  osobowości , w  światach fizycznych zaś określoną płeć.

Nasza Ludzka forma posiada 3 ciała energetyczne,zgodne z  trzema wymiarami w których je tworzyliśmy ( zawierają się one jedno w drugim jak rosyjskie Matrioszki ,tworząc ostatnie z trzech warstw), które zespolone w jedno, stanowi ostatnie ciało astralne, będące formą dla ciała fizycznego.Wygląda to  bardzo podobnie   jak foremka do pieczenia dla ciasta.
Zatem wszystkie zachodzące zmiany w ciele fizycznym dokonują się NAJPIERW  w ciele energetycznym astralnym, a następnie dają skutek na ciało fizyczne.

Ciało astralne jest ciałem energetycznym dotyczącym wzorca FIZYCZNEGO ( naszego ciała fizycznego) TYLKO w III wymiarze. Dla IV wymiaru budujemy KOLEJNE CIAŁO ENERGETYCZNE /4 CIAŁO, CIAŁO  UCZUCIOWE. TO ONO BĘDZIE JUŻ FORMĄ ENERGETYCZNĄ DLA NASZEGO FIZYCZNEGO WYGLĄDU W PEŁNI IV WYMIARU.

Jak to jest w praktyce? Czas przejściowy od grudnia 2012 to 3 lata. W grudniu 2012 zdeponowaliśmy w ciemnej materii, "przestrzeń pod ziemią"....  ( każdy z nas indywidualnie) swoje nowe ziarno życia,a raczej jego energetyczno/uczuciową formę . Przez rok do grudnia 2013 w tej formie lokowaliśmy osobiste energetyczne depozyty 4 żywiołów przez które przechodziliśmy razem ze swoimi zdarzeniami życiowymi. Czyli w nowym ciele uczuciowym  kształtowaliśmy osobiste wzorce rozwojowe z którymi będziemy musieli się mierzyć przez kolejne 700 lat( bo tyle trwa 1 poziom IV Wymiaru), każdy zrobi to  na miarę mocy posiadanej wibracji   energii miłości.

Tak już ukształtowany wzorzec ziarna życia został "zasiany" w materię IV wymiaru w grudniu 2013 i wzrastał w niej zasilany energiom naszych myśli i uczuć do 13.  marca  2014 roku czyli czas z przed kilku dni.

Po raz pierwszy w historii Ludzkości jej indywidualne i zbiorowe ziarno życia ( wzorzec cywilizacji) "wykiełkowało ponad "ciemną materię" istnienia, po raz pierwszy rozkwitnie nowy "kwiat życia " formy indywidualnej każdego z nas z Z WZORCEM ENERGETYCZNYM CIAŁA UCZUCIOWEGO ciało astralne będzie już tylko poprzednią scaloną z ciałem uczuciowym.

Od tej pory wszyscy , którzy posiadają ciała astralne i zbudowali na nich następne ciało, ciało uczuciowe będą mogli korzystać z nowej jakości energii ,z mocy energii miłości bezwarunkowej.

"Wykiełkowaliśmy z naszych ziaren życia jak nowe roślinki na wiosnę" , te roślinki wyrosną na przepiękne kwiaty życia , które stworzą po raz pierwszy w historii istnienia,  niepowtarzalny  , piękny energetyczny wzorzec dla życia zarówno na ziemi jak i  całego  wszechświata.
To coś tak cudnego jak by łąka zawsze  bez kwiatów nagle zakwitła wszystkimi najpiękniejszymi kwiatami jakie istnieją . Falujące cudowne barwy , kształty i zapachy rozświetlane jasnością i ciepłem energii miłości tworzą wzrastające piękno.
Piękno , które rośnie razem z dojrzewaniem uczuć w człowieku, w procesie, którego już nikt nigdy nie zatrzyma. Uśmiech 
Ta przepiękna bezwarunkowa miłość , która po raz pierwszy rozkwitnie na ziemi   wysieje pierwsze nasiona ( złoty pył )ze swojego cudownego kwiatu już w tym roku.

Moc miłości bezwarunkowej  zwyciężyła , wszystkie energetyczne procesy na ziemi zadziały się zgodnie z planem Stwórcy  ( "głównego ogrodnika" i "reżysera" tego wyjątkowego scenariusza życia), zwyciężyła mądrość serca  i radość życia.

Mamy naprawdę olbrzymie powody do wspólnej radości, pomimo.... poradziliśmy sobie ! A to, pomimo..... było niezmiernie trudnym egzaminem.

Tak naprawdę nie ma żadnych przegranych, bo ci , którzy tak usilnie blokowali wszystkie ewolucyjne procesy , zostali również  nimi dotknięci, biorą w nich udział, chociaż dla niektórych zaistnieją one w ciutkę innym czasie w swojej pełni....  Uśmiech
Ci którzy zakończyli proces energetycznego  rozwoju  na III wymiarze ( bo są i tacy) będą mieli optymalne warunki do godności życia w nim i bycia szczęśliwymi Ludźmi.

Proces ten był zapoczątkowany dwadzieścia stuleci temu ( czyli 2000 lat temu przez znane nam dobrze wcielone Energie), ale dopiero TERAZ mógł się zrealizować w pełni , bo dopiero teraz Ludzkość jako Cywilizacja dojrzała energetycznie do wysiania NOWEGO ZIARNA ŻYCIA, KTÓRE MA JUŻ CIAŁO UCZUCIOWE JAKO ENERGETYCZNĄ FORMĘ DLA CIAŁA FIZYCZNEGO.....  Uśmiech 


Kiara.
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2014, 12:35:23 wysłane przez Kiara »
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: TWORZENIE MYŚLĄ......
« Odpowiedz #7 : Marzec 17, 2014, 12:34:52 »

Pierwsza pełnia księżyca , która nastąpiła 17.03 2014. rozpoczęła "HYDROLOGICZNY KONIEC ŚWIATA" ...... Mrugnięcie Chichot




Co to znaczy księżyc jest odpowiedzialny za WSZYSTKIE procesy wodne na ziemi i w naszych organizmach, czyli wzorzec wodny w KAŻDYM ciele astralnym.
Dzisiaj o 3. nad ranem ( bo jest to optymalna godzina na dostęp do ciała astralnego, wszystkie ataki energetyczne , które odbywały się na materię , włącznie z atakami na Ludzi rozpoczynano o godz. 3 . nad ranem., właśnie z tego względu), zostało definitywnie i bezpowrotnie zapieczętowane wzorcowe ciało astralne życia na ziemi. Czyli wodny kod energetyczny wszystkich ciał astralnych, w ten oto prosty sposób dokonał się hydrologiczny koniec świata opartego na astralnym wzorcu. Zmienia się całkowicie struktura naszych ciał fizycznych bo korzystamy już z nowej wersji wzorca dla ciała materialnego z energetycznej "foremki" ciała uczuciowego.

Od dzisiaj tworzymy nasze nowe ciało CIAŁO UCZUCIOWE oparte na pełnym ustawieniu kodu energetycznego DNA odbieranym przez odblokowaną antenę DNA również w naszych włosach.
Co jeszcze się wydarzyło w przestrzeni energetycznej? zostały zestrojone ze sobą przysadka i szyszynka i otworzona przysłona "zlotowego punktu" w płacie czołowym. Znaczy to tyle iż ci którzy już energetycznie są dostrojeni i osiągnęli wystarczającą moc tworzą swoje "złote ciała" na bazie ciała uczuciowego.

Już nikt nie będzie mógł ingerować w świat materialny ni ziemi ni nasze ciała poprze nasze astralne wzorce i nasze astralne ciała. Ta możliwość ZOSTAŁA DEFINITYWNIE I BEZPOWROTNIE ZAMKNIĘTA I ZAPIECZĘTOWANY DO NIEJ DOSTĘP.

Już nikt nie będzie mógł tworzyć astralnych "pętli czasowych" , które blokowały , opóźniały naturalny tok wydarzeń, oraz ingerowały w nasz system emocjonalny. To świetna wiadomość o nowych opcjach , które zmieniły całkowicie nasze energetyczne wzorce i oczyszczają nasze wszystkie energetyczne ciała włącznie z ciałem fizycznym.


 Kiara.
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2017, 00:04:35 wysłane przez Kiara »
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: TWORZENIE MYŚLĄ......
« Odpowiedz #8 : Październik 10, 2017, 09:40:07 »



Ponownie doszło do dyskusji czy fizyczne życie jest PRAWDĄ czy ILUZJĄ?



ZAWSZE JESTEŚMY ENERGIAMI.... LUDŹMI TYLKO CZASOWO....

W układzie istnienia jest Energia osobowościowa, samoświadomość, indywidualność duchowa, którą jest KAŻDY Z NAS, kto jest wcieloną DUSZĄ w materialne ciało.
Każdy  CZŁOWIEK DUCHOWY, TO NIEPOWTARZALNA INDYWIDUALNOŚĆ...przepiękny akt wiecznego istnienia.
tak naprawdę  ZAWSZE JESTEŚMY ENERGIAMI , które poznają siebie poprzez doświadczanie kontaktu z materią i w tym układzie z innymi wcielonymi Energiami. MY tak wybraliśmy, ale nie wszystkie Energie w Zaświatach dokonały wyboru wcieleń w materię. Są też takie, (jest ich bardzo dużo) ktorych istnienie opiera się wyłącznie na myślowych kreacjach, ONE nigdy się nie wcielają .
A zatem układ energetyczny  wcielających się Energii to:

1. Przeolbrzymia Energia osobowościowa, która zależnie od przestrzeni doświadczeń /materialnego świata wydziela z siebie część energii , tworząc z niej   matrycę  energetyczną o niższym dużo potencjale energetycznym , dostosowana do wibracji przestrzeni doświadczeń.Z takiej matrycy wydzielają się ISKRY ŻYCIA , DUSZE .. wcielające się w LUDZKĄ MATERIĘ... sa to kolejne inkarnacje matrycy duchowej .. a nie inkarnacje kiedyś żyjącego CZŁOWIEKA.

W naszym TERAZ  jest to MATRYCA ASTRALNA ... forma energetyczna i DOM POWROTU LUDZKICH DUSZ PO ZAKOŃCZENIU WCIELEŃ NA ZIEMI.

Wcielenia.. czyli narodziny LUDZI  mają cel poznawczo rozwojowy w granicach każdego wymiaru w którym istnieją, TO JEST ICH REAL. Każda Dusza/CZŁOWIEK ma swój plan przed urodzeniowy, który tworzy jego los i przeznaczenie. Ta wiedza  jest WYBOREM  NIEWCIELONEGO DUCHA..KTÓRY POWOŁUJE DO ISTNIENIA KAŻDE LUDZKIE ŻYCIE ZE SWOJEJ ENERGII DUCHOWEJ O NIŻSZEJ WIBRACJI.

TAK NAPRAWDĘ NIEWCIELONY DUCH ZAŚWIATOWY, JEGO NIŻSZA FORMA .. MATRYCA ASTRALNA I WCIELONA DUSZA W CZŁOWIEKA .. TO JEDNO I TO SAMO... różnica między nimi polega JEDYNIE  na poziomie mocy  i wibracji, a tym samym na świetlistości.

A ZATEM  PRZEZNACZENIE LOS I..... czym są?

1.PRZEZNACZENIE .. TO PLAN PRZED URODZENIOWY WYBRANY PRZEZ NIE WCIELONĄ ENERGIĘ.

2.LOS.. TO ZDARZENIA W TYM PLANIE, KTÓRE CZŁOWIEK MOŻE ZMIENIAĆ, GDY UZNA SWOJE LUDZKIE DECYZJE ISTOTNIEJSZE NIŻ WOLĘ SWOJEJ NIE WCIELONEJ ENERGI.
Ponieważ CZŁOWIEK został obdarowany wolną wolą ma prawo podejmować osobiste decyzje nawet gdy nie są one zgodne z wolą i planem jego nie wcielonej Energii/ Ducha Zaświatowego. Ona/ Energia  musi zaakceptować wolę CZŁOWIEKA pomimo,że będzie to fiasko Jej planu i celu danego wcielenia.


 Bywa również, teraz coraz częściej,że świadomość LUDZI ich Dusz przekracza granice tylko LUDZKIEGO  zrozumienia celu życia.  CZŁOWIEK  wyraża zgodę na trudniejszą wersję swojego losu ... podejmuje się pełnego zrealizowania planu przed urodzeniowego wybranego przez niewcielającą się Energię Zaświatową.

My znamy takie decyzje pod nazwą " UKRZYŻOWANIE"  jest to połączeniem woli  Energii duchowej z wolą wcielonej  Duszy w miejscu czakry SERCA..  w ten sposób łączy się DUCH z materią  przez LUDZKIE  ciało.
Od zaistnienia takiego momentu CZŁOWIEK swoim życiem  realizuje plan Zaświatów , ma z własnego wyboru trudniejszy LOS , ale  o wiele większą moc kreacji od innych LUDZI i dużo większy dostęp do wiedzy duchowej poprzez bezpośredni kontakt ze swoją niewcieloną Energią... Tak  powstaje JEDNIA DUCHOWO MATERIALNA , która w pełni realizuje plan DUCHA z najwyższych wymiarów istnienia.

Bywa również tak,że  Energie duchowe z bardzo niskich poziomów wibracyjnych podstępnie, lub przemocą z własnej woli ,lub woli CZŁOWIEKA przejmują LUDZI , podporządkowują ich sobie różnymi układami i przez nich realizują swoje plany.
Taki układ nazywa się przejęciem lub opętaniem .. dla CZŁOWIEKA  zawsze kończy się negatywnie.

Ale bywa również tak,że  na Ziemi wcielają się  przedstawiciele z nisko wibrujących przestrzeni .. miewają różne cele , jedni rozwojowe inni destrukcyjne Nie zawsze LUDZIE  dokonujący złych czynów sa ich przedstawicielami... czasami takie doświadczenia potrzebne sa Energii jako wiedza... to jest akceptowane, brak akceptacji ma zatracenie się w złych czynach.

Bywa jednak również tak... że na Ziemi wcielają się wysoko wibrujące Energie, by podnieść energetykę Ziemi , otworzyć nowe  możliwości i  przekazać wiedzę , która pomoże LUDZIOM w podejmowaniu decyzji ewolucyjnych.
Tak dzieje się zawsze w czasach w ktorych może,albo musi nastąpić skok ewolucyjny na Ziemi.

Tak wygląda układ energetyczny przed wcieleniowy i wcieleniowy.. plan materialnego życia jest dla wcielonej Duszy .. Energi o niższej wibracji polem doświadczalnym, szkołą . Jej kolejne życia , to zarówno lekcje jak i klasy w tej szkole.

A zatem co jest prawdą , a co iluzją.... tak naprawdę PRAWDĄ SĄ NASZE WSZYSTKIE ODCZUCIA i UCZUCIA , ICH SKALA , ICH MOC ,ICH ZAKRES ..
NASZE ODCZUCIA ODBIERANE PRZEZ 5 ZMYSŁÓW SĄ JEDYNĄ PRAWDĄ , KTÓRĄ ZABIERAMY ZE SOBĄ PO OPUSZCZENIU MATERIALNEGO CIAŁA.

ZAWSZE ZABIERAMY UCZUCIE MIŁOŚCI.. NIGDY NIE ZABIERAMY STRACHU, NIENAWIŚCI I CIERPIENIA NA DRUGA STRONĘ.... WSZYSTKIE UCZUCIA NEGATYWNE POZOSTAJĄ W PRZESTRZENI MATERIALNEJ..

Energia duchowa/ dusza .. KAŻDA  opuszczając ciało fizyczne zabiera ze sobą TYLKO MIŁOŚĆ JAKOM UDAŁO JEJ SIĘ ROZPALIĆ W SOBIE.. I NIC WIĘCEJ. 

Zatem skąd biorą się piękne pozytywne uczucia do jednych ,obojętność i negatywne uczucia  do drugich?

Gdy rozpali się miłość w sercu CZŁOWIEKA DO CZŁOWIEKA.... ONA NIGDY NIE GINIE.. W TRAKCIE SPOTKANIA BUDZI SIĘ JEJ MOC TAKA JAKĄ STWORZYLIŚMY W SOBIE. Aspekt obojętności, lub negatywu , to zwyczajnie brak uczuć , a nawet lek przed nimi,  ich barwa , jasnością i mocą... bo nie wszyscy żyjący na Ziemi  jako LUDZIE  pochodzimy z przestrzeni w których wysoka wibracja miłości jest najcenniejszą wartością.

A co jest iluzją.... to zależy przez jaki pryzmat i parametry weryfikujemy informację i KTO .. z jakiej przestrzeni to weryfikuje.

Kiara.
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2017, 10:26:03 wysłane przez Kiara »
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: TWORZENIE MYŚLĄ......
« Odpowiedz #9 : Październik 10, 2017, 10:22:27 »



cd.. PRAWDA CZY ILUZJA....

   

ZAWSZE JESTEŚMY ENERGIAMI.. LUDŹMI TYLKO CZASOWO....

 Dla kogo jest iluzją dla kogo nie jest?

Biorąc pod uwagę ,że wszystko rozgrywa się wewnątrz nas w świecie naszych myśli i uczuć .. istnieje TYLKO , TO ,CO SAMI WYKREUJEMY W SWOIM WNĘTRZU .. I TYLKO ,TO WYŚWIETLAMY W NASZYM ŚWIECIE JAKO HOLOGRAM 3D ,4D,ALBO 5D …

A, zatem wszystko zależy od możliwości energetycznych danej osoby… realnie to co tworzymy .. materializujemy i dematerializujemy  jest iluzją.
 
Ale…. w parametrach naszej rzeczywistości III wymiaru dla odbioru naszych 5 zmysłów to nie jest iluzja , tylko real.

Tworzenie tego realu , to oddzielny temat , wcale nie skomplikowany w wytłumaczeniu, bo w grę naszej rzeczywistości wchodzi rzecz najważniejsza częstotliwość drgań materii. 
Jej zagęszczenie które nasze zmysły odbierają jako jej stany.. gazowy, ciekły , stały.
W innych wymiarach również są takie stany, ale oparte na innych częstotliwościach drgań i na innych odbiorach zmysłami ich mieszkańców.

Każdy świat materialny dysponuje własnymi zasadami, które dla tego  świata są PRAWDĄ , dla świata  duchowego są iluzją tworzoną przez świadomość dla celów poznawczych.

Jednak  dla świata materialnego jest to jego  REAL, materialne zasady istnienia , które można przekraczać w każdym wymiarze, jednak TRZEBA OSIĄGNĄĆ MOC WŁADANIA MATERIĄ…

BO , TAK NAPRAWDĘ WSZYSTKIEGO DOKONUJE SIĘ SIŁĄ MYŚLI…. i stwarza i dematerializuje .. jednak najpierw trzeba osiągnąć wewnętrzną moc by móc tego dokonywać.

Żeby mogły powstawać światy musiał być KTOŚ… albo KTOSIE , którzy nie tylko mają takie piękne myśli ale i MOC materializacji i dematerializacji swoich kreacji.

Dodam tylko ,że nie jest to żaden Bóg religijny i nie są to aktorzy z Wingmakers, mam nadzieję ,że niebawem LUDZIE poznają te Eminencje, bo już czas ,żeby poznali prawdę o Ziemi, Kosmosie i powodach swojego życia w światach materialnych.

Człowiek … jedno istnienie, jedno wcielenie , jedna Iskra życia… piękna historia nadziei, wiary, miłości .. ale i cierpienie ,oczekiwanie .. wyciąganie rak ku wiedzy…

Człowiek w całokształcie rozwoju SWOJEJ NIEWCIELONEJ ENERGII naprawdę drobny epizod .. bo żyć takich doświadczała ONA setki tysięcy w różnych miejscach kosmosu.

Człowiek po śmierci swojego ciała fizycznego jako zakończony etap doświadczeń ( miniaturowy dysk z zapisaną wiedzą minionego życia) powinien wrócić do DOMU .. czyli swojej Energii nie wcielającej się.
Jednak tak się nie działo w naszym III wymiarze . Niewielu osobom udawało się przeżyć tak swoje życia, by zgromadzić wystarczająco dużo energii do wydostania się ponad ramy tego wymiaru.

Kolejne Iskry życia/ dusze wydzielane z nie wcielającej się Energii .. ludzkie życia powracały na Ziemię z nadzieją iż tym razem im się uda..
 I tak dzieje się aż do teraz w obrębie III wymiaru, którego energetyczną matrycą jest ASTRAL .. a , matrycą energetyczną dla wszystkich dusz tego wymiaru są ich ciała astralne.

Ono jest jak forma niższego rzędu, która, po zakończonym etapie doświadczeń razem ze wszystkim duszami biorącymi w nich udział powinna powróć do swojej matrycy duchowej , która nigdy się nie wciela.

Każdy CZŁOWIEK DUCHOWY .. KAŻDA SAMOŚWIADOMOŚĆ MA SWOJĄ MATRYCĘ NIŻSZEGO I WYŻSZEGO RZĘDU… PO KAŻDYM ZAKOŃCZONYM PROCESIE ROZWOJOWYM WSZYSTKIE WCIELENIA / DUSZE WRACAJĄ DO NIEJ.. SCALAJĄ SIĘ Z NIĄ, TWORZĄC JEJ WYŻSZĄ FORMĘ ENERGETYCZNĄ.

A,zatem co w tym układzie jest realem ,a co iluzją…

Czym większe oddalenie od pierwotnego wzorca , tym mniejsza moc i wiedza.. tym niższa wibracja , bardziej twarda, zimna materia.

Dla każdej przestrzeni inne są parametry jej prawdy inne jej iluzji , pomimo że odbiorcą informacji jest zawsze TA SAMA ENERGIA ,a czytnikami cały czas jest 5 zmysłów, to możliwości zrozumienia cały czas zależne są od poziomu świadomości żyjących tam LUDZI.

Czy zatem będąc tylko JEDNORAZOWYMI ISKRAMI ŻYCIA WYDZIELONYMI Z NASZEJ NIE WCIELAJĄCEJ SIĘ ENERGII JESTEŚMY ILUZJĄ ISTNIENIA….

NIE JESTEŚMY NAJPIĘKNIEJSZYM DZIEŁEM KREACJI MYŚLI I UCZUĆ… NIEWCIELONEJ ENERGII.. JESTEŚMY JEJ DZIECKIEM….

LUDŹMI I AŻ LUDŹMI…. ALE RÓWNOCZEŚNIE JESTEŚMY WIECZNYMI DUCHOWYMI WĘDROWCAMI.. KTÓRZY PISZĄ NIESKOŃCZONĄ HISTORIĘ ISTNIENIA DUCHA... NA DRODZE POZNAWANIA SIEBIE...

Kiara.
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2017, 10:26:51 wysłane przez Kiara »
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: TWORZENIE MYŚLĄ......
« Odpowiedz #10 : Październik 13, 2017, 11:39:35 »

Wywiad z dr. Danutą Adamską - Rutkowską




Dr. Danuta Adamska - Rutkowska - naukowiec, fizyko-chemik.Osoba zgłębiająca z punktu widzenia fizyki tematykę świadomości i jej potencjału.Autor książek : "Wielowymiarowa świadomość w świetle badań", "Związek ducha i materii" oraz " Psychotronika.Współczesna nauka o świadomości".

Dla wielu zapewne będzie szokiem, że pani Danuta jest naukowcem, który zajmuje się zjawiskami powszechnie zwanymi paranormalnymi.

1.      Jak się zaczęła pani przygoda z psychotroniką? W którym roku to było?

Roku nie pamiętam, to był początek XXI wieku. Podczas poszukiwań w Internecie natrafiłam na stronę, gdzie obok potrzebnych danych natknęłam się na informację o planowanym autorskim projekcie „podnoszenia kundalini” i prośbę o zgłaszanie się ochotników. Eksperyment ten miał prowadzić do „rozwoju duchowego”, trochę mnie to rozbawiło i powodowana impulsem postanowiłam wziąć w nim udział.

Byłam ciekawa tego „duchowego rozwoju”. Eksperyment okazał się w gruncie rzeczy programem aktywizacji biopola, a w jego trakcie przekonałam się, że mogę mentalnie wpływać na fizjologię mojego ciała.
Był to mój pierwszy kontakt ze zjawiskami psychofizycznymi, wynik uznałam za interesujący i postanowiłam bliżej przyjrzeć się temu zagadnieniu.

2.      Ostatnio ukazała się pani najnowsza książka pt. „Psychotronika” – współczesna nauka o świadomości”. Co było głównym bodźcem do jej napisania?
„Psychotronika” jest trzecim tomem tetralogii poświęconej zjawiskom psychofizycznym, które w miarę rozwoju mojej wiedzy na ten temat postanowiłam włączyć w całościowy opis rzeczywistości w taki sposób, aby był on w stanie utworzyć kompatybilna całość.

Jeśli bowiem te anomalie są realne, to musi się dla nich znaleźć wytłumaczenie w fizycznym opisie świata.
Dla mnie te anomalie były realne, nauczyłam się bowiem nie tylko weryfikować pozyskiwane informacje o tych kontrowersyjnych zjawiskach, ale niektóre z nich potrafiłam już wykorzystać w praktyce.

Przydały mi się one zwłaszcza wtedy, gdy po ostatniej operacji oczu przez około dwa miesiące poruszałam się w białej mgle, niczego prócz niej wokół nie widząc.

Dowiedziałam się, że medycyna jest bezradna w takich wypadkach, ale moja świadomość bezradna nie była. Wspomagałam się wtedy nagraniami synchronizującymi pracę obu półkul mózgowych, cel miałam jasno sprecyzowany i go osiągnęłam.
Znając zaś już moc umysłu, postanowiłam wiedzę na ten temat udostępnić innym ludziom. Uważam, że powinna być ona rozpowszechniana już w trakcie naszej edukacji.


3.      Może powie pani pokrótce niewtajemniczonym, co przedstawia ta książka?

W pierwszej części tego tomu prezentuję różne rodzaje zjawisk psychofizycznych, tzn. uwarunkowanych stanem naszej  świadomości.
Przedstawiam w niej również wyniki badań naukowych poświęconych tym zjawiskom, które prowadzone były zarówno z wykorzystaniem rygorystycznych procedur badawczych, jak i z użyciem aparatury kontrolno-pomiarowej, a następnie poddawane były rzeczowej analizie z użyciem narzędzi matematycznych wykluczających nadinterpretację uzyskiwanych wyników.

To one wykazały, że postrzeganie pozazmysłowe jest fundamentalną funkcją życiową organizmów, a nie chorobliwym urojeniem. Wszystkie organizmy wykorzystują ją w realizacji swych procesów życiowych, to ona umożliwiła organizmom wykształcenie narządów zmysłów, a my w takim stopniu z niej możemy świadomie korzystać, na ile pozwolą nam na to nasze przekonania, ponieważ światopoglądowa indoktrynacja skutecznie odcięła wielu nas od tego potencjału.

W drugiej części książki skupiłam się na uwarunkowaniach sprzyjających uczeniu się i późniejszemu wykorzystaniu tych umiejętności, opierając się i w tym wypadku na pozyskanej już wiedzy.

4.      Co się dzieje z nami po śmierci według pani założeń?

Nie muszę niczego zakładać, ponieważ i w tym zakresie dysponujemy już całym szeregiem badań prowadzonych różnymi technikami badawczymi, zarówno konwencjonalnymi, jak i niekonwencjonalnymi, które dają nam już całkiem przekonujący obraz sytuacji. Wracamy do rzeczywistości równoległej, z której wyłonił się nasz kosmos.

To stamtąd przybyliśmy na Ziemię, zasiedlając ciało mającego się narodzić się dziecka.

Badania ujawniły, że na tym poziomie rzeczywistości ludzka cywilizacja wytworzyła cały szereg obszarów, które służą naszej ewolucji.

Po śmierci ciała trafimy zaś do takiego obszaru, do którego mentalnie przynależymy, gdyż z mim rezonujemy.
Może to być obszar gromadzący istoty o jakichś patologicznych odchyleniach psychicznych, gdzie każdy zamieszkujący takie „piekło” może być na przemian istotą krzywdzącą lub ofiarą, na sobie odczuwając skutki własnych preferencji.

Może to być obszar „jałowego nieba”, gdzie nuda i poczucie braku celu skłania w końcu mieszkańców do opuszczenia tego rodzaju „raju”, a może to być również obszar dowolnej aktywnej działalności, gdzie w atmosferze miłości będziemy kontynuować rozwój w warunkach daleko bardziej nam sprzyjających niż w obrębie ziemskich społeczności.

5.      Za jaką koncepcją pochodzenia UFO pani się opowiada?

Nie zajmuję się tą tematyką, ale moim zdaniem każda z wysuwanych koncepcji jest możliwa.
Mogą to być wizyty obcych cywilizacji, mogą to być efekty realizowanych podróży w czasie czy przestrzeni, a także mogą to być nieznane nam osiągnięcia techniczne wykorzystywane tu i teraz.
Na potwierdzenia każdej z tych ewentualności natknęłam się podczas swoich prac nad rozwiązaniem zagadki świadomości i za każdym razem zwróciłam na to uwagę w opisywanych przeze mnie badaniach. Podam przykłady.

Regresje hipnotyczne ujawniły, że wiele traumatycznych przeżyć, które rzutują na dalsze życie człowieka, wiąże się z narzuconymi siłą kontaktami z przedstawicielami obcych cywilizacji.

Oprócz przeżywanej traumy skutkują one jednak również takimi zmianami w psychice, które można porównać ze zmianami obserwowanymi po przeżyciu doświadczenia bliskości śmierci, tzn. zmianą stosunku do innych ludzi, innych istot żywych oraz poczuciem jedności z całością istnienia.

Transkomunikacja natomiast ujawniła nam możliwość bezpośredniego zetknięcia się ze sobą ludzi żyjących w odległych okresach czasu.

Z kolei badania prowadzone przez entomologa Wiktora Grebiennikowa udowodniły, że jego lewitującą platformę charakteryzowały dokładnie takie właściwości, które obserwujemy podczas spotkań UFO, a to oznacza, że uzyskanie pojazdów o tak zdumiewających parametrach lotu jest w pełni możliwe.


6.      Których badaczy, publicystów tematyki nieznanego pani najbardziej sobie ceni?


 Nie wartościuję ani ludzi, ani pozyskiwanej przez nich wiedzy. Każda informacja może się okazać przydatna, jeśli nie dziś, to jutro.

Ważne jest jedynie to, aby każda z uzyskanych informacji była wielokrotnie weryfikowana, a równocześnie była kompatybilna z innymi, które już zostały zweryfikowane. Wszechświat, podobnie jak i wiedza o nim, muszą bowiem stanowić razem spójną całość.


7.      Co sądzi pani o realnym istnieniu istot znanych bardziej z legend i baśni niż z rzeczywistości, takich jak skrzaty, elfy, krasnoludki itp.?


Nigdy się z nimi nie zetknęłam, ale czytałam relacje opisujące takie zdarzenia. Elizabeth Kübler-Ross zrobiła polaroidem zdjęcie kwiatu, a na fotografii ujrzała półprzezroczystą małą istotkę.

O tego rodzaju istotach wspominały też osoby, które poddawane były regresji do okresów między inkarnacyjnych.
Być może te istoty są realne. Co my możemy wiedzieć o rzeczywistości, skoro zaobserwować jesteśmy w stanie jedynie to, co potrafią zarejestrować nasze zmysły?


8.      Czym są wymiary równoległe? Czy są możliwe podróże między nimi?


Wymiary równolegle to ta część rzeczywistości, która jest ukryta przed naszym zmysłowym postrzeganiem.

Wiele na to wskazuje, że podróże między nimi są możliwe. Nie musi to być nawet spektakularna podróż w te równolegle wymiary i powrót stamtąd, choć tego rodzaju doznań doświadczamy np. w stanie śmierci klinicznej.

Każda innowacja, odkrycie naukowe czy pomysł dzieła artystycznego też jest wynikiem takiego bezpośredniego kontaktu. Reszta to już tylko warsztatowa obróbka.

9.      Nad czym pani obecnie pracuje?


Stale nad tym samym. Wciąż ukazują się interesujące publikacje, które warto przeczytać i przeanalizować, a jeśli wnoszą coś nowego, trzeba to dodać do tego, co już napisałam.


10.  Może chciałaby pani poruszyć jakąś kwestię, która wydaje się pani dość istotna?


Takich kwestii jest wiele i wszystkie łączą się ściśle z zagadnieniami, które opisywałam w swoich książkach.
Większość z nich to kwestie światopoglądowe, które nie tylko poważnie nas ograniczają, ale również krzywdzą.
Nie znamy tej rzeczywistości, w której żyjemy, a nasza o niej „wiedza” bazuje na wielu mitach.

Zarówno religie jak i nauka okopały się w swoich dogmatach, tworząc głębokie podziały między ludźmi, a te skutkują konfliktami, które niejednokrotnie przekształcają się w prześladowania i krwawe porachunki.

Fałszywe przekonania lansowane przez naukę uczyniły z nas rywali stale walczących miedzy sobą o większy kawałek wspólnego tortu, zamiast zwracać uwagę na pożytki współpracy, które możemy zaobserwować wszędzie w świecie organizmów żywych.

Wszystkie te bolączki poruszam w ostatnim tomie tetralogii, który znajduje się już u wydawcy, wskazując równocześnie możliwości ich rozwiązania w oparciu o wiedzę, którą udostępniły nam nauki przyrodnicze, a więc także i psychotronika. Możemy zmienić nasze życie, ale niezbędna do tego jest nie tylko wiedza.
Musimy jeszcze nauczyć się z niej korzystać. 

Rozmawiał Piotr Gadaj

http://wtajemniczeni-pg.blogspot.fr/2017/10/wywiad-z-dr-danuta-rutkowska-adamska.html
Zapisane
Strony: [1]
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

galicja world-of-dogs eneaekstraliga2014 mojeprzysmaki oceana