Strony: [1]

JAK POWSTRZYMAĆ ZŁO.......

  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
JAK POWSTRZYMAĆ ZŁO.......
« : Styczeń 23, 2016, 15:16:48 »

1. JAK POWSTRZYMAĆ ZŁO......

Czy jest sposób na powstrzymanie tej islamskiej inwazji na cały świat?

Najpierw trzeba wejść w głębię tego wieloaspektowego tematu, trzeba poznać jego sens i cel, oraz zrozumieć mentalność tych , którzy go tworzą.

Najtrudniejszym będzie uznać iż nie wszystko wiemy, że nie wszystko widzimy, że od tysiącleci jesteśmy mentalnie sterowani,że nasi przywódcy w większości wypadków wykonują polecenia zakulisowych zleceniodawców, Ci zaś skorumpowani są przez sterujące nimi wrogie CZŁOWIEKOWI CYWILIZACJE POZA ZIEMSKIE.. tak już poza ziemskie, ale mające również swoje ukryte bazy na ziemi.

Trzeba wyjść ponad religijne ramy ,religii , które często same z z siebie robią Boga ( a robią to wszystkie religie ) tylko nie wszyscy ludzie temu ulegają,są tacy , którzy rozróżniają te subtelności , traktują swoją religię jako drogę do doskonałości, drogę do doskonalenia siebie i świata.

To jest przeogromny i wieloaspektowy temat, którego analiza i wypływająca z tego wiedza powinna nas połączyć zrozumieniem głębszych jego aspektów. Bo tylko wspólnie , wszyscy LUDZIE razem możemy sobie poradzić.

Po pierwsze, powinniśmy zrozumieć ,że problem , który się pojawił uderza i stara się zniszczyć CZŁOWIEKA,osiągnięcia naszej cywilizacji , niezależnie od rasy, religii i miejsca zamieszkania na ziemi. Nie jest stworzony ( jak większość uważa) przez Żydów, dotyka ich tak samo, a może bardziej niż innych, są na celowniku od wieków, jako jedni z pierwszych do eksterminacji. Zdarzenia historyczne na przestrzeni wieków pokazują to doskonale, a mimo wszystko tworzona jest wokół tej nacji otoczka najokrutniejszych istot na ziemi.
jeżeli coś takiego dzieje się w stosunku do kogoś... we mnie budzi to natychmiastowe podejrzenia ... i pytanie dlaczego? O co, w tym chodzi i kto, oraz co na takiej propagandzie zyskuje?
Kto przez wieki czerpał korzyści z wojen miedzy ludźmi , dlaczego nas zawsze nimi dzielono, dlaczego tworzono nienawiść do siebie. Co by było gdybyśmy potrafili żyć w zgodzie , wzajemnym szacunku , rozwijając swoją kulturę?

Rozdzielono nas LUDZI we wszystkich możliwych aspektach życia , wmawiając jednym że są lepsi od drugich , wymuszając styl konkurowania między sobą praktycznie o wszystko.
Rozbudzono w nas negatywne emocje zazdrości , zawiści i nienawiści wzajemnej. Miast pokazując nam nasze inności , umacniać wzajemny szacunek dla odmienności i zrozumienie innych wartości.
Cały czas w różnych rejonach ziemi tworzone są wszelakie zagrożenia dla życia , a strach który powodują wykorzystywany jest przeciwko CZŁOWIEKOWI.

A, gdy CZŁOWIEK przestanie się bać , to rzeczywistość może zobaczyć inaczej, presja strachu zasłania i ogranicza realny ogląd sytuacji.
Zatem , czym więcej strachu jest generowanego na ziemi, tym łatwiej jest nami kierować. Bo tworzona jest sztucznie opcja "silnych zbawców" do których CZŁOWIEK kieruje swoje prośby i nadzieje ratunku.

Po za tym strach.... to niska wibracja energetyczna , która utrzymuje życie na niskim poziomie.
Kiedy nie ma strachu .. jest radość, spokój, miłość , zrozumienie, współpraca , ogólnie mówiąc rozkwita DOBRO.
Wchodzimy na wyższy stopień naszej drabiny ewolucyjnej, przekraczamy dotychczasowy wymiar życia...

Ewolucja Cywilizacji dotyczy WSZYSTKICH LUDZI BEZ WYJĄTKU ! Nie ma tak, że są lepsi i gorsi .. jedni przejdą inni zostaną z powodu swojej etniczności, czy miejsca życia, albo koloru skory.
Wszyscy pochodzimy od JEDNYCH RODZICÓW , wszyscy jesteśmy dziećmi Stwórcy ... dla nas wszystkich istnieją te same kryteria rozwojowe, wszyscy w wielości swoich inkarnacji żyliśmy w tych samych rodach, uczestniczyliśmy w tych samych pięknych i brzydkich zdarzeniach, byliśmy zarówno dobrzy jak i źli, piękni i brzydcy, Bo są to doświadczenia niezbędne w samorozwoju.
zatem dzisiaj nie jest najistotniejsze kim byleś wczoraj.... dzisiaj jest istotne kim jesteś dzisiaj. Jak poradziłeś sobie ze swoimi słabościami, nieumiejętnościami , jak zapanowałeś nd swoimi negatywnymi emocjami?
Tylko TO jest ważne dzisiaj, co i jak robisz ,i ile dobra z tego płynie dla ciebie i innych ludzi?

cd...

Kiara
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: JAK POWSTRZYMAĆ ZŁO.......
« Odpowiedz #1 : Styczeń 23, 2016, 15:17:29 »

Adam Wojterkowski Te cywilizacje wg mojej teorii mogą być światami równoległymi, na innych gęstościach, wcale tu baz nie muszą mieć. Oni tu są...
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: JAK POWSTRZYMAĆ ZŁO.......
« Odpowiedz #2 : Styczeń 23, 2016, 15:18:09 »

Maciej Grzesiak jeśli przyjąć, że zeszliśmy na Ziemię w celu nabrania doświadczenia dokładnie takiego, jakie otrzymujemy, to to co dzieje się w kwestii inwazji islamu jest naszą nauką, którą sami sobie wybraliśmy do przeżycia, do doświadczenia.
najważniejsze wydaje mi się zachowanie spokoju, nie poddawanie się emocjom, wydatkom energii, którą przecież wszystko w swojej podstawowej wersji jest.
najlepszą bronią na "wroga" to zbombardowanie go wiązką czystej miłości.
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: JAK POWSTRZYMAĆ ZŁO.......
« Odpowiedz #3 : Styczeń 23, 2016, 15:19:31 »

Adam Wojterkowski Iskra Boża .. to jest ogień życia, nasza Energia / Duch który wciela się w materie i powoduje jej ożywienie. Natomiast genetyka odpowiada za budowę ciała materialnego, za jego właściwości i możliwości duchowo , fizyczne, oraz wygląd fizyczny.
To co otrzymaliśmy od Anu.. NA ..kI .. ( ANU .. NA .. KI.. znaczy MATKA NIEBA I ZIEMI ... czyli ,MATRYCA DLA CIAŁ ENERGETYCZNYCH I CIAŁA FIZYCZNEGO ) to sekwencje DNA , które oni już rozwinęli na drodze swojego rozwoju, a człowiek na ziemi jeszcze tego nie osiągnął.
Bo życie na ziemi jest dużo młodsze od życia w kosmosie.
To było przyspieszenie ewolucyjne rozwoju cywilizacji ziemskiej ,swoją drogą piękny dar nie widzę w tym nic negatywnego.
Ziemia jest jak przecudny ogród botaniczny , stworzona od podstaw jako środek dydaktyczny do poznawania wiedzy duchowej praktycznie.
Zagęszczono energię w postać pierwiastków i elementów spojono je mocą 4 żywiołów umieszczając wewnątrz 7 , a właściwie 14 głównych wirów energetycznych ( 7 jest ich aspektów żeńskich magnetycznych i 7 aspektów męskich , elektrycznych) oprócz tego jest cale mnóstwo pomniejszych , równie niezbędnych.

Wszystkie one są połączone miedzy sobą LEY LINES .. czyli światłowodami przez które płynie cały czas energia. Każdy główny wir ma zasilającą go swoją energią wzorcową planetę.
W odpowiednich porach roku jest ustawienie optymalne, osiowe ( kąt prosty w stosunku do centrum wiru na ziemi i planety, matki ) , która przekazuje mu największą moc.
Wymiary to przechodzenie ziemi przez przestrzenie energetyczne ( zawsze mają swoje granice od... do) podzielone na trzy poziomy.
Zatem każdy jeden wymiar zawsze ma 3 poziomy. A światy równolegle... ten temat dotyczy przed wszystkim 3 minionych cywilizacji III WYMIARU.
To dosyć specyficzna historia, która polegała zawsze na cofaniu naszego rozwoju w III Wymiarze jakimś kataklizmem praktycznie do zera .
Zacierano zawsze całą historię poprzedniej cywilizacji na planie fizycznym , ale jej wzorce na planie energetycznym były nadal , tam nie kończyło się życie, które nie mogło już mieć dostępu do dalszego ciągu fizyczności , bo ona była unicestwiana.
Przekraczanie świata energetycznego do fizycznego odbywało się i odbywa nadal portalami .. wrotami , które w określonym czasie łączą się czasowo z naszym światem.
Są to krótkie czasami tylko kilku godzinne możliwości otwierania portali.

W tamtych wymiarach życie toczy się wedle innego scenariusza niż u nas. Ale w każdym z nich Żyje nasz aspekt energetyczny ( jeżeli urodziliśmy się w czasach jego istnienia) , tak jesteśmy postaciami wielowymiarowymi.
Jednak żadna z tych energetycznych wersji nas , tak naprawdę nie ma wpływu na nas obecnych! Tylko TU i TERAZ materialne ma prawo decyzji i wpływu na wszystko co było jest i będzie.
TYLKO DUSZA w materialnym ciele fizycznym MOŻE DOKONYWAĆ ZMIAN EWOLUCYJNYCH, zatem tylko MY TERAZ na ziemi mamy wpływ na wszystkie procesy kosmiczne jakie zachodzą.
Nikt , kto nie ma ciała fizycznego TERAZ nie ma prawa ingerować w przyszłość, dlatego te wszystkie niematerialne byty z taką zapalczywością usiłują manipulować podszeptami LUDŹMI, których uda im się skorumpować i przejąć.

Stąd te dziesiątki czy setki przeróżnych channelingów w których szeptacze ... mówią ludziom co i jak maja robić to ich ci niby opiekunowie zbawią..... naiwność, nikt nas nie zbawi. Musimy zrobić to sami.
Cała wiedza i MOC jest w nas, w każdym z nas, wystarczy uwierzyć w siebie i pójść drogą zaufania w wiedzę mądrości , która jest systemem wartości Stwórcy wszechrzeczy, przekazywanym nam od zawsze.
Nasza intuicja , etyka i moralność oraz mądrość serca, czyli logika i uczucia pomogą nam w tym doskonale.
My sami musimy napisać NOWĄ HISTORIĘ LUDZKOŚCI.... będzie taka jakie wartości w niej uznamy za najbardziej istotne.

 Kiara.

Kiara.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2016, 15:26:46 wysłane przez Kiara »
Zapisane
  • Kiara
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2458
  • Zobacz profil
Odp: JAK POWSTRZYMAĆ ZŁO.......
« Odpowiedz #4 : Styczeń 23, 2016, 15:35:49 »

cala dyskusja....

Adam Wojterkowski Te cywilizacje wg mojej teorii mogą być światami równoległymi, na innych gęstościach, wcale tu baz nie muszą mieć. Oni tu są...

Lubię to! · Odpowiedz · 2 · 18 stycznia o 16:54

Maciej Grzesiak
Maciej Grzesiak jeśli przyjąć, że zeszliśmy na Ziemię w celu nabrania doświadczenia dokładnie takiego, jakie otrzymujemy, to to co dzieje się w kwestii inwazji islamu jest naszą nauką, którą sami sobie wybraliśmy do przeżycia, do doświadczenia.
najważniejsze wydaje mi się zachowanie spokoju, nie poddawanie się emocjom, wydatkom energii, którą przecież wszystko w swojej podstawowej wersji jest.
najlepszą bronią na "wroga" to zbombardowanie go wiązką czystej miłości.
Lubię to! · Odpowiedz · 18 stycznia o 17:05

Adam Wojterkowski
Adam Wojterkowski Macieju, to zależy jaką teorię uznajemy...
Ja skłaniam się do teorii o Annunakach i ich modyfikacji genetycznej, by stworzyć człowieka. To oni nam "obcięli" nasze DNA, które "naukofcy" nazywają śmieciowym.
Dla mnie tu jest pies pogrzebany...
Lubię to! · Odpowiedz · 18 stycznia o 17:15 · Edytowany

Maciej Grzesiak
Maciej Grzesiak Adam, czy sądzisz, że jak już twoje śmieciowe DNA uzna, że czas zgnić, to i ty znikniesz? czy jednak jest coś dalej...
Lubię to! · Odpowiedz · 18 stycznia o 17:11

Adam Wojterkowski
Adam Wojterkowski jasne, że jest coś dalej, bo wg Sitchina, dostaliśmy część swojego DNA od nich na prawach królewskich, to jest ta (dla mnie) iskra Boża...
Lubię to! · Odpowiedz · 18 stycznia o 17:13

Maciej Grzesiak
Maciej Grzesiak chyba się nie rozumiemy...
świat fizyczny z islamem, DNA i całą resztą tych wszystkich spraw, dzięki którym możemy doświadczać i uczyć się jest tylko wierzchołkiem góry lodowej. tutaj jesteśmy tylko na chwilę w konkretnym celu.
jeśli ludzie będą kierować swoją uwagę a więc i swoją energię na groźbę islamu, to to się w końcu wydarzy, jak Boga kocham.
Lubię to! · Odpowiedz · 18 stycznia o 17:47 · Edytowany

Adam Wojterkowski
Adam Wojterkowski No to faktycznie się nie rozumiemy, bo ja twierdzę, że to się wydarzy. Dlaczego niby, to by się nie miało wydarzyć? bo co? jesteśmy mądrzejsi? bardziej kochamy? wojny były, są i będą, tak pokazuje historia. Ignorując historię sami stajemy się ignorantami...
Lubię to! · Odpowiedz · 18 stycznia o 18:20

Malgorzata Kiara
Malgorzata Kiara Adam Wojterkowski Iskra Boża .. to jest ogień życia, nasza Energia / Duch który wciela się w materie i powoduje jej ożywienie. Natomiast genetyka odpowiada za budowę ciała materialnego, za jego właściwości i możliwości duchowo , fizyczne, oraz wygląd ...Zobacz więcej
Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 18 stycznia o 21:59

Adam Wojterkowski
Adam Wojterkowski Co mam Ci powiedzieć? ciągle podkreślam, że to wg mnie, ale nie jestem geniuszem, mylę się popełniam błędy, ale staram się myśleć samodzielnie, bo tak mój świat postrzegam. Podkreślam, to tylko moje wizje i moje przemyślenia...
Nie lubię · Odpowiedz · 1 · 18 stycznia o 22:07

Malgorzata Kiara
Napisz odpowiedź…

Malgorzata Kiara
Malgorzata Kiara Nic nie musisz mi mówić każdy odkrywa wiedzę w swoim rytmie, ja się dzielę tym co wiem, a wiem całkiem nie mało.
Trudno jest mi tu opisywać wszystko, poza tym istnieje wiele rozpowszechnianych wersji informacyjnych w których jest cześć prawdy, albo są niedomówienia.Ja nie mogę udowodnić że moja jest prawdziwa, bo jak?
Ale kto logicznie myśli i ma już jakąś wiedzę, zrozumie szybciej o czym ja piszę.
Ja przekazuję wiedzę w bardzo małym gronie, bo żeby ją zrozumieć w pełni trzeba być do tego już przygotowanym. a, to jest naprawdę trudny temat.
Lubię to! · Odpowiedz · 18 stycznia o 22:15 · Edytowany

Adam Wojterkowski
Adam Wojterkowski czyli co? mam się poddać?
Lubię to! · Odpowiedz · 18 stycznia o 22:14

Malgorzata Kiara
Napisz odpowiedź…

Malgorzata Kiara
Malgorzata Kiara Absolutnie nie ! masz szukać, doświadczać, analizować , wyciągać wnioski.. a najważniejsze masz żyć etycznie nie bać się wyzwań , stawiać im czoła i iść drogą mądrości serca, ufając swojej intuicji.
Adam nie miałam w tym pobycie czasu na spotkanie z Tobą żeby porozmawiać, może w następnym nam się uda.
Emotikon smile ps. nasze DNA .. to antena energetyczno , biologiczna w materii , która otwiera swoje możliwości dla fizyczności do kontaktu z pierwotnym kodem życia.
Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 18 stycznia o 22:20 · Edytowany

Adam Wojterkowski
Adam Wojterkowski Dopóki żyję, mam czas Emotikon smile
Lubię to! · Odpowiedz · 18 stycznia o 22:18

Malgorzata Kiara
Malgorzata Kiara I tak trzymaj ..... Emotikon smile
Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 18 stycznia o 22:20

Malgorzata Kiara
Napisz odpowiedź…

Malgorzata Kiara
Malgorzata Kiara Sekret naszego obecnego życia polega również na tym że TYLKO ono ma materialną formę, w światach równoległych tego nie ma. MY fizyczni w TU i TERAZ posiadamy największą wiedzę i moc w stosunku do całej przeszłości.

 MY , TU i TERAZ tworzymy aktualną matrycę energetyczną, która jest jak pieczęć,"przystawienie" jej do światów równoległych ... ustawia je w jej ramach , czyli zmienia i zeruje ich istnienie.
Gdy się to dokona już ich nie będzie, będą zapisem wspomnień bez możliwości dalszego tworzenia swojej energetycznej wizji. Wszystkie nasze aspekty w nich pozostawione wrócą do naszej Energi , tworząc ponownie z nią JEDNIĘ.

Już nigdy więcej nie będziemy podzieleni, ani rozdzieleni. Energetyczne światy równolegle nie będą istniały niezależnie od obecnego fizycznego.
Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 19 stycznia o 02:20 · Edytowany

Maciej Grzesiak
Maciej Grzesiak "jak powstrzymać zło..."
co jest złe a co jest dobre? dla kogo? kiedy?
Lubię to! · Odpowiedz · 19 stycznia o 10:52

Malgorzata Kiara
Malgorzata Kiara Złem jest wszystko co ingeruje w przestrzeń drugiego człowieka bez jego zgody.
Gdy jest to stawianie swojego dobra jako nadrzędność wobec dobra drugiego człowieka.
Ale również to wszystko, co blokuje naszą ewolucje, co usiłuje cofnąć w rozwoju już osiągnięty poziom życia.
 
Wszystko co wprowadza obniżanie naszej wibracji wbrew naszej woli indywidualnej i grupowej, to wszystko jest złem... co dąży do zablokowania informacji w celu pozbawienia wiedzy innych, przejęcia nad nimi kontroli i władzy wbrew ich woli, oraz programowanie i blokowanie myśli i uczuć drugiego człowieka.
Złem największym jest pozbawienie życia i zdrowia człowieka , bo to są najcenniejsze nasze dary.
Lubię to! · Odpowiedz · 19 stycznia o 11:09

Maciej Grzesiak
Maciej Grzesiak najlepiej uczyć się na błędach, prawda? właśnie z tego powodu mamy tu ciało fizyczne, aby móc doświadczyć tego, co jest niemożliwe będąc w wysokiej wibracji.
wnioskuję zatem, że wszystko co uważamy za zło to nic innego jak jedynie możliwa droga ku poznaniu, ku doświadczeniu, ku rozwojowi. jak zatem można dzielić na dobro i zło, skoro wszystko jest jednym i dąży ku jednemu?
Lubię to! · Odpowiedz · 19 stycznia o 11:14

Maciej Grzesiak
Maciej Grzesiak innymi słowy kwestionowanie rzeczywistości poprzez jej ocenę (dobre - złe) to jak plunięcie Bogu w twarz za przeproszeniem.
Lubię to! · Odpowiedz · 19 stycznia o 11:17

Malgorzata Kiara
Napisz odpowiedź…

Malgorzata Kiara
Malgorzata Kiara Bez przesady ... mamy system wartości w każdych okolicznościach nas on obowiązuje.
Po to dano nam mózg , serce i wolną wolę żebyśmy dokonywali wyborów. zasada "nie czyń drugiemu co tobie nie miłe" , powinna mieć również awers co jemu nie mile.... Każdy zło i dobro ocenia swoją miarą , jest to normalne i naturalne, ale wzrastając podnosimy miarę .. na tym polega ewolucja.
gdybyśmy wszystko akceptowali jak leci... jako swoje dobro to nadal biegali byśmy z maczugą.
Lubię to! · Odpowiedz · 19 stycznia o 11:46

Maciej Grzesiak
Maciej Grzesiak właśnie staram się nie przesadzać w żadną stronę tylko znaleźć równowagę między tym co wiem a gdzie się znajduję.
mózg jak i reszta organów fizycznych, wszystko co wciąż uważamy, że nas determinuje tutaj, to zaledwie jedna ze składowych każdej ziemskiej istoty. góra lodowa świetnie to obrazuje.
przede wszystkim jesteśmy "duchem", nawet jak spłonie nasze DNA w popiołach islamu my nadal będziemy żyć! zrozumienie, że najprawdopodobniej to w jakim stanie zostawiamy swój świat, swoje otoczenie, ma wpływ na nasze życie, ponieważ najpewniej tu wrócimy, większość z nas, dokończyć nieodrobioną lekcję, która z każdą klasą będzie trudniejsza o ile się nie opamiętamy.
Nie lubię · Odpowiedz · 1 · 19 stycznia o 12:22

Maciej Grzesiak
Maciej Grzesiak pytanie jest wciąż otwarte. każdy musi sobie sam na nie odpowiedzieć co chce doświadczyć, jakiej nauki potrzebuje. kierując energię na zewnątrz, zajmując się sprawami narzuconymi przez zewnętrze, poświęcając temu również czas dajemy temu energię, pozwalamy na trwanie.
dlaczego więc nie zacząć myśleć pomimo wszystko co na zewnątrz jest brzydkie i z czym się nie zgadzamy o tym co jest dla nas piękne i przyjemne?
Lubię to! · Odpowiedz · 19 stycznia o 12:29

Malgorzata Kiara
Napisz odpowiedź…

Malgorzata Kiara
Malgorzata Kiara Każdy z nas jest INDYWIDUALNOŚCIĄ OSOBOWOŚCIOWĄ , , która niesie w swoim wnętrzu osobisty kod życia. On zaś "wyświetlany " jest zewnętrznie, tworząc plan naszego życia z jego wszystkimi zdarzeniami, obrazami , myślami i uczuciami.
Zależnie od własnej świetlistości , uczuciowości i logiki ( inaczej poczucia swojego dobra) powołujemy do istnienia potrzebne nam do doświadczania ( poznawania siebie i rozwoju) takie , a nie inne zdarzenia.
One zawsze są na miarę odczucia swojego dobra, które nie zawsze, a raczej jeszcze rzadko harmonizuje z dobrem uniwersalnym całokształtu życia.
To jest prawidłowość, bo uczestniczymy w "eksperymencie" życie.... opartym na rozwoju indywidualnym, a nie zbiorowym. Owszem żyjemy w zbiorowościach grupowych ale cały czas są to indywidualności z wolną wolą.
 
Zatem pojęcie "brzydkie... ładne".... jest odczuciem zupełnie innym dla naszych zmysłów, pomimo wzorca harmonijnej doskonałości ,, którego depozyt zawsze jest w naszej pamięci.Jednak każdy poziom rozwoju ma swój kod życia i swoje wzorce,droga do doskonałości jest bardzo długa... uczy nas odkrywania dobra i piękna.
 
Łączy nas podobieństwo , odpycha odmienność, to jest naturalne , nauczyć się mamy nie niszczenia odmienności , poszanowania jej wartości, poczucia piękna i dobra na równi z własnymi.
Każdy ma prawo do życia i każda grupa ma swoją do tego przestrzeń niech z niej korzysta, wówczas zapanuje spokój i pokój.
To tak również w kontekście islamistów... jeżeli im nie jest dobrze z tym co maja, niech zmienią, ale nie wolno im wymuszać zmian ( zresztą nikomu) na tych , którzy tego nie chcą. Najlepiej jest dawać pozytywny przykład, który zainspiruje i zmobilizuje innych do osobistych zmian.

Lubię to! · Odpowiedz · 19 stycznia o 14:06
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2016, 15:41:58 wysłane przez Kiara »
Zapisane
Strony: [1]
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

eneaekstraliga2014 pilsudskiegodietricha world-of-dogs bbyfun maro