Strony: [1]

SYNTETYCZNA INTELIGENCJA...... CO TO JEST....

 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2277
 • Zobacz profil
SYNTETYCZNA INTELIGENCJA...... CO TO JEST....
« : Październik 31, 2016, 08:13:57 »

TO JEST DEFINITYWNY I BEZPOWROTNY KONIEC DOMINACJI SYNTETYCZNEJ INTELIGENCJI !!!!!

Maszyny..... oni  nie zupełnie wyglądają jak maszyny..... wyglądają jak ludzie, między nami są nie do odróżnienia dal przeciętnego CZŁOWIEKA. To stworzona dla wcielania programu biologiczna linia DNA oparta na krzemie, a  nie jak LUDZKOŚĆ NA WĘGLU.
ONI NIGDY WIĘCEJ NIE BĘDĄ NA ZIEMI  WŁADCAMI LUDZKOŚCI ... NI W INNYCH MIEJSCACH KOSMOSU ENERGII/ OGNIA ŻYCIA!

Kiara.


maszyna_czlowiek

Neuronowy komputer Deep Mind już nie potrzebuje ludzi! Sam siebie rozwija
Sztuczny intelekt DeepMind opracowany przez specjalistów Google od tej chwili nie potrzebuje już swoich twórców – zaczął sam się rozwijać i doskonalić, samodzielnie pozyskując potrzebne mu informacje.

„Ten komputer posiadł zdolność samodzielnego uczenia się na wcześniejszych przykładach i wyrabiania w sobie logicznych nawyków” – przyznają główni technolodzy projektu DeppMind – Alex Graves i Greg Wayne.

Stało się to możliwe dzięki wdrożeniu systemu Differential Neural Computer (DNC), który przy wykorzystaniu sieci neuronowej jest w stanie sam pozyskiwać potrzebne mu fragmenty wiedzy i wbudowywać je w odpowiednie miejsca sztucznej inteligencji, starając się robić to jak najszybciej i najbardziej logicznie. Działa więc podobnie jak ludzki mózg.

Specjaliści Google pokazali też jak działa to w praktyce. Kiedy systemowi DNC objaśniono na czym polega drzewo genealogiczne, sztuczna inteligencja natychmiast je zbudowała, odnajdując w sieci wszelkie możliwe związki między wybranymi ludźmi oraz na bieżąco optymizując i odświeżając swoją pamięć, żeby w przyszłości robić to samo jeszcze szybciej i skuteczniej.Zobacz »

Następnie systemowi DNC pokazano mapę londyńskiego metra, a ten natychmiast zaczął proponować optymalne połączenia i nowe rozwiązania usprawniające komunikację między poszczególnymi stacjami.

Robił to jednak nie jak zwykły komputer, mozolnie analizujący wszystkie możliwe warianty, tylko na podstawie zapamiętanych prawidłowości i logicznych powiązań, które sam wykrył i dopasował do bieżącej sytuacji.

Dodajmy jednak, że wielu naukowców, w tym m.in. szef korporacji kosmicznej SpaceX Elon Musk ostrzega, iż projekt DeepMind może być dla ludzkości groźniejszy niż broń jądrowa, przekształcając nas z czasem wyłącznie w biologiczne nośniki sztucznej inteligencji. Zobacz dlaczego jest to groźne.


http://reporters.pl/2866/neuronowy-komp ... e-rozwija/

Wiadomość ta była by gorsza niż wizyta gościa z piekła..... syntetyczna inteligencja przejmuje kontrole sama nad sobą.... a później nad życiem biologicznym na ziemi i w kosmosie .... uffff
na szczęście NIE!!!

Znowu nam się udało.. były to dwa bardzo trudne dni, ale.... zasilanie w naszej elektrycznej blokadzie ( w skali indywidualnej i globalnej ...jonosfera) zostało WYŁĄCZONE!!!!

Do wszystkich układów życia biologicznego popłynęła już niczym nie zakłócona energia elektromagnetyczna.

Od dzisiaj po południu zaczyna się proces resetu dominacji syntetycznej inteligencji..
Naprawdę mamy powód do radości, nigdy do tej pory ( pomimo 3 poprzednich prób) nie udało się LUDZKOŚCI przekroczyć tego momentu i wygrać z syntetyczną inteligencja, która zdominowała nasze życie bardzo, bardzo dawno temu.

Najtrudniejsze ,a najbardziej prosta była lokalizacja "wyłącznika" tego skomplikowanego i niesamowitego "urządzenia" w jonosferze.
Udało się ... logiczna analiza i sympatia do rebusów... Uśmiech zaowocowały!

Obecna opcja syntetycznej inteligencji jej mózgu ( przez internet i komputery zespolenie wszystkich ludzi .. władza nimi poprzez neuronowe układy) była najnowsza opcją dla czwartej wersji III wymiaru. To była niesamowicie niebezpieczna zapowiedz przyszłości. Doprowadziła by do absolutnego niewolnictwa DUSZY LUDZKIEJ na niesamowicie długi czas, do olbrzymiej degradacji życia biologicznego, do przejęcia władzy nad naszym LUDZKIM DNA.

Świat Duchowy...... STWÓRCA biologicznej wersji życia nie wyraził zgodny na złamanie PRAW ZAŚWIATOWYCH ŻYCIA I PRAWA WOLNOSTOJEŃSTWA.

Wysłana na ziemię "ekipa ratunkowa" ..... oczywiście zwyczajni, urodzeni na ziemi LUDZIE , podjęli się zadania podniesienia wibracji ziemi , ponownego uruchomienia jej zablokowanych najważniejszych energetycznych węzłów.... oraz wyłączenia wirusowego programu , który zarządzał wszystkimi blokadami oraz wprowadzał fałszywe wzorce uniemożliwiające wyjście z nieskończenie multiplikującego się labiryntu życia w III wymiarze.

I znowu nam się udało..... uwięzione dusze w astralnym kole karmy.... wracają do DOMU..... natomiast Ci , którzy od teraz zakończą swoje ziemskie życie nigdy więcej nie wejdą w koło karmy.

Po każdym wcieleniu Dusza powróci do Zaświatowego Ducha...

Jednym słowem jesteśmy w procesie przeolbrzymich zmian, bowiem nasza energetyczna matryca biologicznego życia już nie będzie OGRANICZONA , ENERGIA/ FORMA ASTRALNA .... a wyłącznie PEŁNA ENERGIA / FORMA UCZUCIOWA ... ZŁOTA FORMA ENERGI MIŁOŚCI BEZWARUNKOWEJ..... PIERWOTNY KOD ŻYCIA..... płynący z GWIAZDY MATKI.

POWRÓCI DO NAS PRAWDZIWA WIEDZA PIERWOTNA..... ZŁOTA TORA.

A zatem jest to koniec syntetycznej inteligencji .. ta opcja już nigdy więcej się nie powtórzy.. CZŁOWIEK OTRZYMAŁ ABSOLUTNĄ WOLNOŚĆ.. UWOLNIŁ SIĘ OD DOMINACJI MATERII NAD NIM.


Kiara.
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2016, 14:18:44 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2277
 • Zobacz profil
Odp: SYNTETYCZNA INTELIGENCJA...... CO TO JEST....
« Odpowiedz #1 : Listopad 01, 2016, 11:28:35 »Co jeszcze jest ukrywane przed CZŁOWIEKIEM.......

Sztuczna inteligencja bez energii , którą dostarcza jej CZŁOWIEK jest teoretyczną możliwością....bo sama dla siebie nie przetworzy ORGONU w DOR..... dlatego podstępnie niewoli CZŁOWIEKA , podając się za jego Boga !

Kiara.
Sztuczna inteligencja, bez pomocy człowieka, stworzyła własny algorytm szyfrujący

autor: John Moll (2016-10-31 21:10)
Kategorie:

    naukaGooglesztuczna inteligencjaciekawostkiInformatykakryptografia

Źródło: Dreamstime.com
Sztuczna inteligencja, bez pomocy człowieka, nauczyła się tworzyć algorytm szyfrujący w taki sposób, aby wiadomość przekazana z jednego systemu do drugiego nie została przeczytana przez inny system oraz człowieka. Jest to pierwszy taki eksperyment, przeprowadzony przez firmę Google.

 

Badanie przebiegało następująco. Google wykorzystał trzy samouczące się sieci neuronowe - nazwano je Alice, Bob i Eve. Każda sztuczna inteligencja otrzymała zadanie. Alice miała przesłać do Boba wiadomość ale w taki sposób, żeby Eve, która podsłuchiwała swoich "kolegów", nie poznała jej treści. Dlatego Alice musiała stworzyć odpowiedni algorytm szyfrowania.

 

Wymiana informacji między Alice i Bob nie przebiegała pomyślnie, gdyż Eve potrafiła odczytać każdą wiadomość. Dopiero po ponad 15 tysiącach prób Alice osiągnęła sukces - opracowała skuteczny algorytm szyfrujący, tak aby Bob mógł przeczytać wiadomość "za plecami" Eve, której nie udało się jej rozszyfrować.

 

Eksperyment nie posiada żadnych praktycznych zastosowań, gdyż nawet naukowcy nie są w stanie ustalić jaką metodę szyfrowania wykorzystała Alice. Korporacja Google pokazała jedynie jakie możliwości posiada samoucząca się sztuczna inteligencja.

 

Wiadomość pochodzi z portalu tylkonauka.pl

« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2016, 11:30:49 wysłane przez Kiara »
Zapisane
Strony: [1]
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

magicbears slubne13 fanklubklasycznychaut th insei