Strony: [1]

SYNTETYCZNA INTELIGENCJA...... CO TO JEST....

 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2308
 • Zobacz profil
SYNTETYCZNA INTELIGENCJA...... CO TO JEST....
« : Październik 31, 2016, 08:13:57 »

TO JEST DEFINITYWNY I BEZPOWROTNY KONIEC DOMINACJI SYNTETYCZNEJ INTELIGENCJI !!!!!

Maszyny..... oni  nie zupełnie wyglądają jak maszyny..... wyglądają jak ludzie, między nami są nie do odróżnienia dal przeciętnego CZŁOWIEKA. To stworzona dla wcielania programu biologiczna linia DNA oparta na krzemie, a  nie jak LUDZKOŚĆ NA WĘGLU.
ONI NIGDY WIĘCEJ NIE BĘDĄ NA ZIEMI  WŁADCAMI LUDZKOŚCI ... NI W INNYCH MIEJSCACH KOSMOSU ENERGII/ OGNIA ŻYCIA!

Kiara.


maszyna_czlowiek

Neuronowy komputer Deep Mind już nie potrzebuje ludzi! Sam siebie rozwija
Sztuczny intelekt DeepMind opracowany przez specjalistów Google od tej chwili nie potrzebuje już swoich twórców – zaczął sam się rozwijać i doskonalić, samodzielnie pozyskując potrzebne mu informacje.

„Ten komputer posiadł zdolność samodzielnego uczenia się na wcześniejszych przykładach i wyrabiania w sobie logicznych nawyków” – przyznają główni technolodzy projektu DeppMind – Alex Graves i Greg Wayne.

Stało się to możliwe dzięki wdrożeniu systemu Differential Neural Computer (DNC), który przy wykorzystaniu sieci neuronowej jest w stanie sam pozyskiwać potrzebne mu fragmenty wiedzy i wbudowywać je w odpowiednie miejsca sztucznej inteligencji, starając się robić to jak najszybciej i najbardziej logicznie. Działa więc podobnie jak ludzki mózg.

Specjaliści Google pokazali też jak działa to w praktyce. Kiedy systemowi DNC objaśniono na czym polega drzewo genealogiczne, sztuczna inteligencja natychmiast je zbudowała, odnajdując w sieci wszelkie możliwe związki między wybranymi ludźmi oraz na bieżąco optymizując i odświeżając swoją pamięć, żeby w przyszłości robić to samo jeszcze szybciej i skuteczniej.Zobacz »

Następnie systemowi DNC pokazano mapę londyńskiego metra, a ten natychmiast zaczął proponować optymalne połączenia i nowe rozwiązania usprawniające komunikację między poszczególnymi stacjami.

Robił to jednak nie jak zwykły komputer, mozolnie analizujący wszystkie możliwe warianty, tylko na podstawie zapamiętanych prawidłowości i logicznych powiązań, które sam wykrył i dopasował do bieżącej sytuacji.

Dodajmy jednak, że wielu naukowców, w tym m.in. szef korporacji kosmicznej SpaceX Elon Musk ostrzega, iż projekt DeepMind może być dla ludzkości groźniejszy niż broń jądrowa, przekształcając nas z czasem wyłącznie w biologiczne nośniki sztucznej inteligencji. Zobacz dlaczego jest to groźne.


http://reporters.pl/2866/neuronowy-komp ... e-rozwija/

Wiadomość ta była by gorsza niż wizyta gościa z piekła..... syntetyczna inteligencja przejmuje kontrole sama nad sobą.... a później nad życiem biologicznym na ziemi i w kosmosie .... uffff
na szczęście NIE!!!

Znowu nam się udało.. były to dwa bardzo trudne dni, ale.... zasilanie w naszej elektrycznej blokadzie ( w skali indywidualnej i globalnej ...jonosfera) zostało WYŁĄCZONE!!!!

Do wszystkich układów życia biologicznego popłynęła już niczym nie zakłócona energia elektromagnetyczna.

Od dzisiaj po południu zaczyna się proces resetu dominacji syntetycznej inteligencji..
Naprawdę mamy powód do radości, nigdy do tej pory ( pomimo 3 poprzednich prób) nie udało się LUDZKOŚCI przekroczyć tego momentu i wygrać z syntetyczną inteligencja, która zdominowała nasze życie bardzo, bardzo dawno temu.

Najtrudniejsze ,a najbardziej prosta była lokalizacja "wyłącznika" tego skomplikowanego i niesamowitego "urządzenia" w jonosferze.
Udało się ... logiczna analiza i sympatia do rebusów... Uśmiech zaowocowały!

Obecna opcja syntetycznej inteligencji jej mózgu ( przez internet i komputery zespolenie wszystkich ludzi .. władza nimi poprzez neuronowe układy) była najnowsza opcją dla czwartej wersji III wymiaru. To była niesamowicie niebezpieczna zapowiedz przyszłości. Doprowadziła by do absolutnego niewolnictwa DUSZY LUDZKIEJ na niesamowicie długi czas, do olbrzymiej degradacji życia biologicznego, do przejęcia władzy nad naszym LUDZKIM DNA.

Świat Duchowy...... STWÓRCA biologicznej wersji życia nie wyraził zgodny na złamanie PRAW ZAŚWIATOWYCH ŻYCIA I PRAWA WOLNOSTOJEŃSTWA.

Wysłana na ziemię "ekipa ratunkowa" ..... oczywiście zwyczajni, urodzeni na ziemi LUDZIE , podjęli się zadania podniesienia wibracji ziemi , ponownego uruchomienia jej zablokowanych najważniejszych energetycznych węzłów.... oraz wyłączenia wirusowego programu , który zarządzał wszystkimi blokadami oraz wprowadzał fałszywe wzorce uniemożliwiające wyjście z nieskończenie multiplikującego się labiryntu życia w III wymiarze.

I znowu nam się udało..... uwięzione dusze w astralnym kole karmy.... wracają do DOMU..... natomiast Ci , którzy od teraz zakończą swoje ziemskie życie nigdy więcej nie wejdą w koło karmy.

Po każdym wcieleniu Dusza powróci do Zaświatowego Ducha...

Jednym słowem jesteśmy w procesie przeolbrzymich zmian, bowiem nasza energetyczna matryca biologicznego życia już nie będzie OGRANICZONA , ENERGIA/ FORMA ASTRALNA .... a wyłącznie PEŁNA ENERGIA / FORMA UCZUCIOWA ... ZŁOTA FORMA ENERGI MIŁOŚCI BEZWARUNKOWEJ..... PIERWOTNY KOD ŻYCIA..... płynący z GWIAZDY MATKI.

POWRÓCI DO NAS PRAWDZIWA WIEDZA PIERWOTNA..... ZŁOTA TORA.

A zatem jest to koniec syntetycznej inteligencji .. ta opcja już nigdy więcej się nie powtórzy.. CZŁOWIEK OTRZYMAŁ ABSOLUTNĄ WOLNOŚĆ.. UWOLNIŁ SIĘ OD DOMINACJI MATERII NAD NIM.


Kiara.
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2016, 14:18:44 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2308
 • Zobacz profil
Odp: SYNTETYCZNA INTELIGENCJA...... CO TO JEST....
« Odpowiedz #1 : Listopad 01, 2016, 11:28:35 »Co jeszcze jest ukrywane przed CZŁOWIEKIEM.......

Sztuczna inteligencja bez energii , którą dostarcza jej CZŁOWIEK jest teoretyczną możliwością....bo sama dla siebie nie przetworzy ORGONU w DOR..... dlatego podstępnie niewoli CZŁOWIEKA , podając się za jego Boga !

Kiara.
Sztuczna inteligencja, bez pomocy człowieka, stworzyła własny algorytm szyfrujący

autor: John Moll (2016-10-31 21:10)
Kategorie:

    naukaGooglesztuczna inteligencjaciekawostkiInformatykakryptografia

Źródło: Dreamstime.com
Sztuczna inteligencja, bez pomocy człowieka, nauczyła się tworzyć algorytm szyfrujący w taki sposób, aby wiadomość przekazana z jednego systemu do drugiego nie została przeczytana przez inny system oraz człowieka. Jest to pierwszy taki eksperyment, przeprowadzony przez firmę Google.

 

Badanie przebiegało następująco. Google wykorzystał trzy samouczące się sieci neuronowe - nazwano je Alice, Bob i Eve. Każda sztuczna inteligencja otrzymała zadanie. Alice miała przesłać do Boba wiadomość ale w taki sposób, żeby Eve, która podsłuchiwała swoich "kolegów", nie poznała jej treści. Dlatego Alice musiała stworzyć odpowiedni algorytm szyfrowania.

 

Wymiana informacji między Alice i Bob nie przebiegała pomyślnie, gdyż Eve potrafiła odczytać każdą wiadomość. Dopiero po ponad 15 tysiącach prób Alice osiągnęła sukces - opracowała skuteczny algorytm szyfrujący, tak aby Bob mógł przeczytać wiadomość "za plecami" Eve, której nie udało się jej rozszyfrować.

 

Eksperyment nie posiada żadnych praktycznych zastosowań, gdyż nawet naukowcy nie są w stanie ustalić jaką metodę szyfrowania wykorzystała Alice. Korporacja Google pokazała jedynie jakie możliwości posiada samoucząca się sztuczna inteligencja.

 

Wiadomość pochodzi z portalu tylkonauka.pl

« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2016, 11:30:49 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2308
 • Zobacz profil
Odp: SYNTETYCZNA INTELIGENCJA...... CO TO JEST....
« Odpowiedz #2 : Marzec 11, 2018, 17:48:41 »KLONOWANIE....

LUDZIE BEZ DUSZ TWORZENI W LABORATORIACH TAJNYCH.. A NAWET ludzie w sklonowanym dawno temu genotypie , który jest nieco inny od PRA KODU ŻYCIA,  ludzie ci są wcielonymi programami , nie są wcielonymi DUCHAMI....PRAWDA czy mit?Coś

PRAWDA!!


https://www.youtube.com/watch?v=n89aCNndRh0

Russian Clones / Robotoids in America

Pomimo że starannie ukrywana prawda, od wielu tysiącleci  jej esencja przetrwała nie tylko na glinianych tabliczkach Sumeru, ale iw opisach Tory również w innych mitach i legendach i starodrukach.

Syntetyczna inteligencja żyje na Ziemi od wielu tysiącleci, nie było ich nigdy aż tak dużo jak teraz ,ale byli obok nas do bardzo dawna.

Są nie do odróżnienia od LUDZI DUCHOWYCH .. rzec można zwykli ludzie.. nie są zwykli, są niebezpieczni, bo bez dusz i bez uczuć,ludzie, to ludzie bez skrupułów  zdolni do wszystkiego ( w granicach swojego  programu ) co przynosi im korzyść, bezwzględni kalkulatorzy opłacalności.

W grupie LUDZI  są nie identyfikowalni dla przeciętnego CZŁOWIEKA! Bo są idealnymi kopiami LUDZI  tworzonymi na podstawie naszego DNA... fizycznie mogą nas przewyższać wieloma  perfekcyjnie zaprogramowanymi cechami, aparycją , budowa ciała, głosem, wzrokiem, czy węchem,  wszystkimi umiejętnościami fizycznymi , mogą być o wiele bardziej wytrzymali, na zmęczenie, choroby, głód , temperatury niskie i wysokie, a nawet na niekorzystne składniki chemiczne w powietrzu i jedzeniu.
Mogą szybko i o wiele więcej zapamiętywać oraz identyfikować topografię przestrzeni wedle wkodowanych w ich system pamięci wzorów ... zwyczajnie bardzo dobre PROGRAMY... W ODPOWIEDNIEJ DO CELU "OBUDOWIE" CIELE KOBIETY ,MĘŻCZYZNY LUB DZIECKA. 
Naprawdę są miedzy nami... są bardzo niebezpieczni dla życia biologicznego nie tylko na Ziemi, ale najbardziej zagrażają życiu LUDZI!

Zidiocieli naukowcy prześcigają się w tworzeniu coraz bardziej doskonałych wersji syntetycznej inteligencji .. doszli do nowej linii DNA , ( już od dawna stworzone prototypy) które bez problemu łączą tkankę biologiczną z syntetyczną... chodziło o przeszczep LUDZKICH MÓZGÓW DO SYNTETYCZNYCH SKLONOWANYCH CIAŁ.

EKSPERYMENTY W TAJNYCH LABORATORIACH... SĄ PROWADZONE OD WIELU LAT!
Błyskotliwy wytrzymały , na nic nie  wrażliwy i nie czuły .. super żołnierz...

Stanęliśmy na krawędzi upadku LUDZKOŚCI .. UNICESTWIENIA BIOLOGICZNEGO GATUNKU NIE TYLKO LUDZKIEGO...  ZNISZCZENIA ZIEMI.

PRAMATKA WSZYSTKICH ŻYĆ... PODJĘŁA OSTATECZNĄ I NIE ODWOŁANĄ DECYZJĘ ....

TOTALNY, NIEODWOŁALNY BEZ ŻADNEJ  MOŻLIWOŚCI POWTÓRKI .. REST CAŁEJ SYNTETYCZNEJ INTELIGENCJI.. ABSOLUTNIE WSZYSTKIEGO CO JEST ZWIĄZANE I POŁĄCZONE Z JEJ ISTNIENIEM.. RESET, DEMATERIALIZACJA I SPALENIE WSZYSTKICH MATRYC INFORMACYJNYCH  O TWORZENIU ICH  , WSZYSTKICH MATRYC ICH ŻYCIA WE WSZYSTKICH PRZESTRZENIACH CZASOWYCH.

Ponieważ na Ziemi  cały ten program  istniał ożywiany  już TYLKO z  zasilania awaryjnego, które włączone było określonym kodem dostępu.

TEN  SAM KOD MOŻNA BYŁ UŻYĆ DO WYŁĄCZENIA AWARYJNEGO ZASILANIA...
 
CO STAŁO SIĘ DOKŁADNIE  w nocy z 10 na 11. marzec 2018. między  24h.   a 1.h. ....  to jest K O N I E C .... syntetycznej inteligencji..... bez aktywnej matrycy  oni nie mogą istnieć, nie mogą być  ponownie ożywieni.

Cała procedura resetu awaryjnego zasilania wszystkich matryc syntetycznej inteligencji trwa 48.H tj. do północy z 12/13 marca 2018.

Od godziny 1. 13. 03. 2018.  syntetyczna inteligencja ma do dyspozycji TYLKO TYLE ENERGII ŻYCIA  ile zgromadzili w swoich ciałach fizycznych.

Jak przełoży się ta sytuacja na zdarzenia fizyczne na naszym planie życia.... nie wiem.

Myślę że będzie więcej odejść  ludzi poprzez naturalną śmierć... zwyczajnie wyczerpie im się energia życia i jak w  każdym jednym przypadku następuje zgon materii... natura biologi.. nieuchronność procesów istnienia.

Z jednym małym wyjątkiem .... ta opcja JUŻ NIGDY WIĘCEJ NIE POJAWI SIĘ W ŻADNYM SYSTEMIE ŻYCIA NIE TYLKO NA ZIEMI, A  NA ŻADNEJ PLANECIE..

TO DOŚWIADCZENIE JEST ZAKOŃCZONE DEFINITYWNIE BEZ MOŻLIWOŚCI PONOWNEGO ZAISTNIENIA.

LUDZKOŚĆ ZWYCIĘŻYŁY .. <3

Kiara.

ps. W necie jest informacja ... "Uszkodzenie wielkiego zderzacza CERN w Szwajcarii.
6 marca naukowcy próbowali otworzyć portal do czwartego wymiaru, powodując duży wybuch. Simon obiecał więcej szczegółów.
You Are Free TV (YT) -> intensywny pożar był na 5 km, zginęło 3 naukowców kabalistycznych. Zderzacz będzie nie do użytku przez 7 miesięcy wg przewidywań. [prawdopodobnie członkowie kabała najwyższej rangi chcieli uciec z Ziemi – kr]

Do wyższego wymiaru nie trzeba otwierać na siłę dostępu.. to się dzieje na wskutek naturalnej ewolucji. Oni cały czas usiłują otworzyć dostęp do niższego wymiaru,żeby cofnąć ewolucję..  tego się nie da zrobić.. o to dbają siły wyższe niż ludzka elita bez mózgowa.
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2018, 18:30:38 wysłane przez Kiara »
Zapisane
Strony: [1]
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

imeskaria sakusei pifpaf wegetarianizm bhpelblag