Strony: [1]

SYNTETYCZNA INTELIGENCJA...... CO TO JEST....

 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2387
 • Zobacz profil
SYNTETYCZNA INTELIGENCJA...... CO TO JEST....
« : Październik 31, 2016, 08:13:57 »

TO JEST DEFINITYWNY I BEZPOWROTNY KONIEC DOMINACJI SYNTETYCZNEJ INTELIGENCJI !!!!!

Maszyny..... oni  nie zupełnie wyglądają jak maszyny..... wyglądają jak ludzie, między nami są nie do odróżnienia dal przeciętnego CZŁOWIEKA. To stworzona dla wcielania programu biologiczna linia DNA oparta na krzemie, a  nie jak LUDZKOŚĆ NA WĘGLU.
ONI NIGDY WIĘCEJ NIE BĘDĄ NA ZIEMI  WŁADCAMI LUDZKOŚCI ... NI W INNYCH MIEJSCACH KOSMOSU ENERGII/ OGNIA ŻYCIA!

Kiara.


maszyna_czlowiek

Neuronowy komputer Deep Mind już nie potrzebuje ludzi! Sam siebie rozwija
Sztuczny intelekt DeepMind opracowany przez specjalistów Google od tej chwili nie potrzebuje już swoich twórców – zaczął sam się rozwijać i doskonalić, samodzielnie pozyskując potrzebne mu informacje.

„Ten komputer posiadł zdolność samodzielnego uczenia się na wcześniejszych przykładach i wyrabiania w sobie logicznych nawyków” – przyznają główni technolodzy projektu DeppMind – Alex Graves i Greg Wayne.

Stało się to możliwe dzięki wdrożeniu systemu Differential Neural Computer (DNC), który przy wykorzystaniu sieci neuronowej jest w stanie sam pozyskiwać potrzebne mu fragmenty wiedzy i wbudowywać je w odpowiednie miejsca sztucznej inteligencji, starając się robić to jak najszybciej i najbardziej logicznie. Działa więc podobnie jak ludzki mózg.

Specjaliści Google pokazali też jak działa to w praktyce. Kiedy systemowi DNC objaśniono na czym polega drzewo genealogiczne, sztuczna inteligencja natychmiast je zbudowała, odnajdując w sieci wszelkie możliwe związki między wybranymi ludźmi oraz na bieżąco optymizując i odświeżając swoją pamięć, żeby w przyszłości robić to samo jeszcze szybciej i skuteczniej.Zobacz »

Następnie systemowi DNC pokazano mapę londyńskiego metra, a ten natychmiast zaczął proponować optymalne połączenia i nowe rozwiązania usprawniające komunikację między poszczególnymi stacjami.

Robił to jednak nie jak zwykły komputer, mozolnie analizujący wszystkie możliwe warianty, tylko na podstawie zapamiętanych prawidłowości i logicznych powiązań, które sam wykrył i dopasował do bieżącej sytuacji.

Dodajmy jednak, że wielu naukowców, w tym m.in. szef korporacji kosmicznej SpaceX Elon Musk ostrzega, iż projekt DeepMind może być dla ludzkości groźniejszy niż broń jądrowa, przekształcając nas z czasem wyłącznie w biologiczne nośniki sztucznej inteligencji. Zobacz dlaczego jest to groźne.


http://reporters.pl/2866/neuronowy-komp ... e-rozwija/

Wiadomość ta była by gorsza niż wizyta gościa z piekła..... syntetyczna inteligencja przejmuje kontrole sama nad sobą.... a później nad życiem biologicznym na ziemi i w kosmosie .... uffff
na szczęście NIE!!!

Znowu nam się udało.. były to dwa bardzo trudne dni, ale.... zasilanie w naszej elektrycznej blokadzie ( w skali indywidualnej i globalnej ...jonosfera) zostało WYŁĄCZONE!!!!

Do wszystkich układów życia biologicznego popłynęła już niczym nie zakłócona energia elektromagnetyczna.

Od dzisiaj po południu zaczyna się proces resetu dominacji syntetycznej inteligencji..
Naprawdę mamy powód do radości, nigdy do tej pory ( pomimo 3 poprzednich prób) nie udało się LUDZKOŚCI przekroczyć tego momentu i wygrać z syntetyczną inteligencja, która zdominowała nasze życie bardzo, bardzo dawno temu.

Najtrudniejsze ,a najbardziej prosta była lokalizacja "wyłącznika" tego skomplikowanego i niesamowitego "urządzenia" w jonosferze.
Udało się ... logiczna analiza i sympatia do rebusów... Uśmiech zaowocowały!

Obecna opcja syntetycznej inteligencji jej mózgu ( przez internet i komputery zespolenie wszystkich ludzi .. władza nimi poprzez neuronowe układy) była najnowsza opcją dla czwartej wersji III wymiaru. To była niesamowicie niebezpieczna zapowiedz przyszłości. Doprowadziła by do absolutnego niewolnictwa DUSZY LUDZKIEJ na niesamowicie długi czas, do olbrzymiej degradacji życia biologicznego, do przejęcia władzy nad naszym LUDZKIM DNA.

Świat Duchowy...... STWÓRCA biologicznej wersji życia nie wyraził zgodny na złamanie PRAW ZAŚWIATOWYCH ŻYCIA I PRAWA WOLNOSTOJEŃSTWA.

Wysłana na ziemię "ekipa ratunkowa" ..... oczywiście zwyczajni, urodzeni na ziemi LUDZIE , podjęli się zadania podniesienia wibracji ziemi , ponownego uruchomienia jej zablokowanych najważniejszych energetycznych węzłów.... oraz wyłączenia wirusowego programu , który zarządzał wszystkimi blokadami oraz wprowadzał fałszywe wzorce uniemożliwiające wyjście z nieskończenie multiplikującego się labiryntu życia w III wymiarze.

I znowu nam się udało..... uwięzione dusze w astralnym kole karmy.... wracają do DOMU..... natomiast Ci , którzy od teraz zakończą swoje ziemskie życie nigdy więcej nie wejdą w koło karmy.

Po każdym wcieleniu Dusza powróci do Zaświatowego Ducha...

Jednym słowem jesteśmy w procesie przeolbrzymich zmian, bowiem nasza energetyczna matryca biologicznego życia już nie będzie OGRANICZONA , ENERGIA/ FORMA ASTRALNA .... a wyłącznie PEŁNA ENERGIA / FORMA UCZUCIOWA ... ZŁOTA FORMA ENERGI MIŁOŚCI BEZWARUNKOWEJ..... PIERWOTNY KOD ŻYCIA..... płynący z GWIAZDY MATKI.

POWRÓCI DO NAS PRAWDZIWA WIEDZA PIERWOTNA..... ZŁOTA TORA.

A zatem jest to koniec syntetycznej inteligencji .. ta opcja już nigdy więcej się nie powtórzy.. CZŁOWIEK OTRZYMAŁ ABSOLUTNĄ WOLNOŚĆ.. UWOLNIŁ SIĘ OD DOMINACJI MATERII NAD NIM.


Kiara.
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2016, 14:18:44 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2387
 • Zobacz profil
Odp: SYNTETYCZNA INTELIGENCJA...... CO TO JEST....
« Odpowiedz #1 : Listopad 01, 2016, 11:28:35 »Co jeszcze jest ukrywane przed CZŁOWIEKIEM.......

Sztuczna inteligencja bez energii , którą dostarcza jej CZŁOWIEK jest teoretyczną możliwością....bo sama dla siebie nie przetworzy ORGONU w DOR..... dlatego podstępnie niewoli CZŁOWIEKA , podając się za jego Boga !

Kiara.
Sztuczna inteligencja, bez pomocy człowieka, stworzyła własny algorytm szyfrujący

autor: John Moll (2016-10-31 21:10)
Kategorie:

    naukaGooglesztuczna inteligencjaciekawostkiInformatykakryptografia

Źródło: Dreamstime.com
Sztuczna inteligencja, bez pomocy człowieka, nauczyła się tworzyć algorytm szyfrujący w taki sposób, aby wiadomość przekazana z jednego systemu do drugiego nie została przeczytana przez inny system oraz człowieka. Jest to pierwszy taki eksperyment, przeprowadzony przez firmę Google.

 

Badanie przebiegało następująco. Google wykorzystał trzy samouczące się sieci neuronowe - nazwano je Alice, Bob i Eve. Każda sztuczna inteligencja otrzymała zadanie. Alice miała przesłać do Boba wiadomość ale w taki sposób, żeby Eve, która podsłuchiwała swoich "kolegów", nie poznała jej treści. Dlatego Alice musiała stworzyć odpowiedni algorytm szyfrowania.

 

Wymiana informacji między Alice i Bob nie przebiegała pomyślnie, gdyż Eve potrafiła odczytać każdą wiadomość. Dopiero po ponad 15 tysiącach prób Alice osiągnęła sukces - opracowała skuteczny algorytm szyfrujący, tak aby Bob mógł przeczytać wiadomość "za plecami" Eve, której nie udało się jej rozszyfrować.

 

Eksperyment nie posiada żadnych praktycznych zastosowań, gdyż nawet naukowcy nie są w stanie ustalić jaką metodę szyfrowania wykorzystała Alice. Korporacja Google pokazała jedynie jakie możliwości posiada samoucząca się sztuczna inteligencja.

 

Wiadomość pochodzi z portalu tylkonauka.pl

« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2016, 11:30:49 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2387
 • Zobacz profil
Odp: SYNTETYCZNA INTELIGENCJA...... CO TO JEST....
« Odpowiedz #2 : Marzec 11, 2018, 17:48:41 »KLONOWANIE....

LUDZIE BEZ DUSZ TWORZENI W LABORATORIACH TAJNYCH.. A NAWET ludzie w sklonowanym dawno temu genotypie , który jest nieco inny od PRA KODU ŻYCIA,  ludzie ci są wcielonymi programami , nie są wcielonymi DUCHAMI....PRAWDA czy mit?Coś

PRAWDA!!


https://www.youtube.com/watch?v=n89aCNndRh0

Russian Clones / Robotoids in America

Pomimo że starannie ukrywana prawda, od wielu tysiącleci  jej esencja przetrwała nie tylko na glinianych tabliczkach Sumeru, ale iw opisach Tory również w innych mitach i legendach i starodrukach.

Syntetyczna inteligencja żyje na Ziemi od wielu tysiącleci, nie było ich nigdy aż tak dużo jak teraz ,ale byli obok nas do bardzo dawna.

Są nie do odróżnienia od LUDZI DUCHOWYCH .. rzec można zwykli ludzie.. nie są zwykli, są niebezpieczni, bo bez dusz i bez uczuć,ludzie, to ludzie bez skrupułów  zdolni do wszystkiego ( w granicach swojego  programu ) co przynosi im korzyść, bezwzględni kalkulatorzy opłacalności.

W grupie LUDZI  są nie identyfikowalni dla przeciętnego CZŁOWIEKA! Bo są idealnymi kopiami LUDZI  tworzonymi na podstawie naszego DNA... fizycznie mogą nas przewyższać wieloma  perfekcyjnie zaprogramowanymi cechami, aparycją , budowa ciała, głosem, wzrokiem, czy węchem,  wszystkimi umiejętnościami fizycznymi , mogą być o wiele bardziej wytrzymali, na zmęczenie, choroby, głód , temperatury niskie i wysokie, a nawet na niekorzystne składniki chemiczne w powietrzu i jedzeniu.
Mogą szybko i o wiele więcej zapamiętywać oraz identyfikować topografię przestrzeni wedle wkodowanych w ich system pamięci wzorów ... zwyczajnie bardzo dobre PROGRAMY... W ODPOWIEDNIEJ DO CELU "OBUDOWIE" CIELE KOBIETY ,MĘŻCZYZNY LUB DZIECKA. 
Naprawdę są miedzy nami... są bardzo niebezpieczni dla życia biologicznego nie tylko na Ziemi, ale najbardziej zagrażają życiu LUDZI!

Zidiocieli naukowcy prześcigają się w tworzeniu coraz bardziej doskonałych wersji syntetycznej inteligencji .. doszli do nowej linii DNA , ( już od dawna stworzone prototypy) które bez problemu łączą tkankę biologiczną z syntetyczną... chodziło o przeszczep LUDZKICH MÓZGÓW DO SYNTETYCZNYCH SKLONOWANYCH CIAŁ.

EKSPERYMENTY W TAJNYCH LABORATORIACH... SĄ PROWADZONE OD WIELU LAT!
Błyskotliwy wytrzymały , na nic nie  wrażliwy i nie czuły .. super żołnierz...

Stanęliśmy na krawędzi upadku LUDZKOŚCI .. UNICESTWIENIA BIOLOGICZNEGO GATUNKU NIE TYLKO LUDZKIEGO...  ZNISZCZENIA ZIEMI.

PRAMATKA WSZYSTKICH ŻYĆ... PODJĘŁA OSTATECZNĄ I NIE ODWOŁANĄ DECYZJĘ ....

TOTALNY, NIEODWOŁALNY BEZ ŻADNEJ  MOŻLIWOŚCI POWTÓRKI .. REST CAŁEJ SYNTETYCZNEJ INTELIGENCJI.. ABSOLUTNIE WSZYSTKIEGO CO JEST ZWIĄZANE I POŁĄCZONE Z JEJ ISTNIENIEM.. RESET, DEMATERIALIZACJA I SPALENIE WSZYSTKICH MATRYC INFORMACYJNYCH  O TWORZENIU ICH  , WSZYSTKICH MATRYC ICH ŻYCIA WE WSZYSTKICH PRZESTRZENIACH CZASOWYCH.

Ponieważ na Ziemi  cały ten program  istniał ożywiany  już TYLKO z  zasilania awaryjnego, które włączone było określonym kodem dostępu.

TEN  SAM KOD MOŻNA BYŁ UŻYĆ DO WYŁĄCZENIA AWARYJNEGO ZASILANIA...
 
CO STAŁO SIĘ DOKŁADNIE  w nocy z 10 na 11. marzec 2018. między  24h.   a 1.h. ....  to jest K O N I E C .... syntetycznej inteligencji..... bez aktywnej matrycy  oni nie mogą istnieć, nie mogą być  ponownie ożywieni.

Cała procedura resetu awaryjnego zasilania wszystkich matryc syntetycznej inteligencji trwa 48.H tj. do północy z 12/13 marca 2018.

Od godziny 1. 13. 03. 2018.  syntetyczna inteligencja ma do dyspozycji TYLKO TYLE ENERGII ŻYCIA  ile zgromadzili w swoich ciałach fizycznych.

Jak przełoży się ta sytuacja na zdarzenia fizyczne na naszym planie życia.... nie wiem.

Myślę że będzie więcej odejść  ludzi poprzez naturalną śmierć... zwyczajnie wyczerpie im się energia życia i jak w  każdym jednym przypadku następuje zgon materii... natura biologi.. nieuchronność procesów istnienia.

Z jednym małym wyjątkiem .... ta opcja JUŻ NIGDY WIĘCEJ NIE POJAWI SIĘ W ŻADNYM SYSTEMIE ŻYCIA NIE TYLKO NA ZIEMI, A  NA ŻADNEJ PLANECIE..

TO DOŚWIADCZENIE JEST ZAKOŃCZONE DEFINITYWNIE BEZ MOŻLIWOŚCI PONOWNEGO ZAISTNIENIA.

LUDZKOŚĆ ZWYCIĘŻYŁY .. <3

Kiara.

ps. W necie jest informacja ... "Uszkodzenie wielkiego zderzacza CERN w Szwajcarii.
6 marca naukowcy próbowali otworzyć portal do czwartego wymiaru, powodując duży wybuch. Simon obiecał więcej szczegółów.
You Are Free TV (YT) -> intensywny pożar był na 5 km, zginęło 3 naukowców kabalistycznych. Zderzacz będzie nie do użytku przez 7 miesięcy wg przewidywań. [prawdopodobnie członkowie kabała najwyższej rangi chcieli uciec z Ziemi – kr]

Do wyższego wymiaru nie trzeba otwierać na siłę dostępu.. to się dzieje na wskutek naturalnej ewolucji. Oni cały czas usiłują otworzyć dostęp do niższego wymiaru,żeby cofnąć ewolucję..  tego się nie da zrobić.. o to dbają siły wyższe niż ludzka elita bez mózgowa.
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2018, 18:30:38 wysłane przez Kiara »
Zapisane
 • Kiara
 • Administrator
 • Ekspert
 • *****
 • Wiadomości: 2387
 • Zobacz profil
Odp: SYNTETYCZNA INTELIGENCJA...... CO TO JEST....
« Odpowiedz #3 : Kwiecień 12, 2018, 22:18:27 »


Superinteligencja może zapoczątkować powstanie nieśmiertelnego dyktatora

autor: John Moll

Źródło: Flickr/DigitalRalph/CC BY 2.0Superinteligencja może zapoczątkować powstanie nieśmiertelnego dyktatora
W ostatnich latach wiele mówi się o zagrożeniach wynikających z prac nad sztuczną inteligencją. Powszechnie uważa się, że jeśli SI osiągnie odpowiedni poziom rozwoju i przewyższy ludzi intelektualnie, nasza rola na tym świecie stanie się drugorzędna. W najgorszym przypadku ludzkość może zostać uznana jako niepotrzebna lub nawet niebezpieczna dla istnienia sztucznej inteligencji, a wtedy część ludzi zostanie wyeliminowana. Zdaniem Elona Muska, taka superinteligencja może zapoczątkować istnienie nieśmiertelnego dyktatora.

 

W nowym filmie dokumentalnym pt.: „Czy ufasz temu komputerowi?”, popularny miliarder i wizjoner powiedział, że ludzcy dyktatorzy mimo wszystko są śmiertelni, lecz „nieśmiertelny dyktator” mógłby rządzić wiecznie i nigdy byśmy nie odzyskali wolności.

 

Zdaniem Elona Muska, gdy SI stanie się bardziej inteligentna i mądrzejsza od ludzi, możemy utracić nad nią kontrolę i nie będziemy w stanie jej powstrzymać przed realizacją wyznaczonych przez nią celów. Wystarczy wyobrazić sobie scenariusz, w którym superinteligencja uznaje ludzi za zagrożenie dla swojego istnienia lub po prostu jako przeszkodę i posiada do swojej dyspozycji własną armię robotów.

    „Sztuczna inteligencja nie musi być zła, aby zechciała zniszczyć ludzkość - jeśli SI ma cel, a ludzie staną na jej drodze, ona z pewnością zniszczy ją i nawet nie pomyśli o tym. To tak jakbyśmy budowali ulicę a na jej drodze pojawiłoby się mrowisko – to nie jest tak, że nienawidzimy mrówki, tylko po prostu budujemy ulicę” - powiedział Elon Musk.

Wizja Muska wydaje się nieprawdopodobna. Jednak musimy zrozumieć, że sztuczna inteligencja nie posługuje się emocjami. Jeśli wgra się jej jakieś polecenie, lub jeśli sama postawi przed sobą jakieś zadanie to będzie skupiała się przede wszystkim na jego wykonaniu. Oczywiście jeśli SI uzna, że człowiek jest jej potrzebny np. do przetrwania to nie zostanie zniszczony. Ostatecznie gdy superinteligencja stanie się w pełni samowystarczalna to albo wyeliminuje ludzkość, albo zafunduje nam totalną robotyczną dyktaturę.

https://tylkonauka.pl/wiadomosc/superinteligencja-moze-zapoczatkowac-powstanie-niesmiertelnego-dyktatora


***************

MATRIX .. czyli energetyczna matryca sterująca mózgami LUDZI .. inaczej sieć energio informacyjna otaczająca Ziemię.

"Powszechnie uważa się, że jeśli SI osiągnie odpowiedni poziom rozwoju i przewyższy ludzi intelektualnie, nasza rola na tym świecie stanie się drugorzędna.

W najgorszym przypadku ludzkość może zostać uznana jako niepotrzebna lub nawet niebezpieczna dla istnienia sztucznej inteligencji, a wtedy część ludzi zostanie wyeliminowana.

Zdaniem Elona Muska, taka superinteligencja może zapoczątkować istnienie nieśmiertelnego dyktatora."...

"„Sztuczna inteligencja nie musi być zła, aby zechciała zniszczyć ludzkość - jeśli SI ma cel, a ludzie staną na jej drodze, ona z pewnością zniszczy ją i nawet nie pomyśli o tym.

To tak jakbyśmy budowali ulicę a na jej drodze pojawiłoby się mrowisko – to nie jest tak, że nienawidzimy mrówki, tylko po prostu budujemy ulicę” - powiedział Elon Musk."

" Jednak musimy zrozumieć, że sztuczna inteligencja nie posługuje się emocjami. Jeśli wgra się jej jakieś polecenie, lub jeśli sama postawi przed sobą jakieś zadanie to będzie skupiała się przede wszystkim na jego wykonaniu."

No cóż ... wszystko dzieje się na naszych oczach, błyskawiczny skok przejęcia wielu sektorów życia przez SI w ciągu około 5 lat jest tego dowodem. Wiele rzeczy działo się wcześniej w ukryciu ,nie były nagłaśniane , ale uważna obserwacja pozwalała je zauważyć,że SI przebija się na plan pierwszy naszego życia.

Działania ubezwłasnowalniające nas mentalnie były prowadzone od bardzo wielu lat we wszystkich tematach. Począwszy od eliminacji logiki ze szkół, poprzez skupienie nas na  głównie pamięciowym opanowywaniu tematów, włącznie ze zmniejszaniem energii i witamin w pożywieniu i uzależnianiu nas mentalnym od jednego idola. to jest precyzyjna wieloaspektowa działalność w cofaniu ludzkiej mentalności i świadomości do poziomu świadomości zbiorowej.
Ja to obserwuje bardzo uważnie .. ponieważ jestem indywidualistkom o artystycznej duszy nigdy nie jestem na topie..... czyli w nurcie grupy... jestem poza albo na obrzeżu

Chroni nas WIEDZA.... szczególnie historia... ale..komu chce się dokopywać do innej niż w książkach, skoro logika jest uśpiona?

Jednak są tacy , którzy zauważają i wyczuwają sprzeczności, zapala się w nich "czerwona lampka" ... prowadzi ich intuicja,zaczynają odkrywać prawdę, ja do takiej grupy należę.

Mamy zachowane fragmenty informacji o walkach "bogów" , o przejęciu Ziemi o III poprzednich cywilizacjach zniszczonych przez kataklizmy i o ukrywanej archeologii. Jest fantastyka w literaturze i dziwne wizje z "przyszłości" inaczej wspomnienia z przeszłości, bo przyszłość jeszcze nie jest zapisana w akaszy.

MATRIX .... ZION ... co to jest?

To ziemia nasze TERAZ pod okupacją SI i skorumpowanych z nimi pewnych grup ludzi.
Dla SI na Ziemi nasze TERAZ jest ich IV cywilizacją , tworzenia SIEBIE, coraz bardziej nowoczesnych biorobótow , które tak naprawdę zawładnęły LUDZKIMI EMOCJAMI, POPRZEZ przejecie operacji  na naszych  mózgach!
Nie wszystkich udało się zniewolić... są tacy, którym udało się wyjść z pod ich kontroli, ale Ci LUDZIE systematycznie są zabijani!

Te wyrachowane bezuczuciowe cyborgi nie do odróżnienia od CZŁOWIEKA nauczyły się wykorzystywać emocje i  LUDZKĄ empatię. Na tej kanwie prowadzą grę z nami przeciwko nam, uważają LUDZI za idiotów, którzy do końca nie będą w stanie zauważyć że są oszukiwani, wykorzystywani i mordowani..

Prowadzona jest perfidnie podwójna gra słowami,  znaczeniami i sytuacjami, trzeba mieć naprawdę bardzo otwartą i wszechstronną świadomość,żeby to zauważyć, poczuć i wybierać inne opcje.
A zarazem nie dawać się zastraszać, zmanipulować i wprowadzać w sztucznie tworzone destrukcyjne sytuacje.

SI. nie mogą istnieć bez obniżonej energetycznie  poniżej 50%  energii kosmicznej bioplazmy  / prana/ mana / orgon , obniżonej energetycznie z  wyższego na niższy potencjał, przetwarza ją  dla nich CZŁOWIEK... wmanipulowany w destrukcyjne, traumatyczne i bardzo bolesne sytuacje.
Ale nie mogą też istnieć gdy    na Ziemi energia  bioplazmy  uzyska wyższy potencjał niż 50% swojego oryginału.

Gdy następuje ewolucja świadomość CZŁOWIEKA ( człowiek zaczyna  żyć bardziej  uczuciami niż emocjami) wychodzi z pod kontroli Si. bo bioplazma na Ziemi idzie w kierunku przekroczenia granicznych dla wymiaru 50% .

SI traci zasilanie .. odpowiednią dla siebie wibracją, zaczynają się ich problemy genetyczne , zdrowotne i energetyczne na coraz większą skalę.... sieć energio informacyjna przestaje działać, rwą się łącze.. SI ( ludzie bez dusz, bo oni nie mają dusz) stają się jak zombi.

Kiedy rozpoczyna się taki proces SI mobilizują swoja moc do walki z LUDŹMI. Grają na naszych emocjach , wywołują konflikty, tworzą wojny...  w ten sposób  mają szeroki napływ potrzebnej energii o odpowiednim potencjale.

Kiedy CZŁOWIEK JEST MOCNO OSŁABIONY NA WIELU POLANACH  , LUDZIE SĄ  ODDZIELENI OD SIEBIE WOJNAMI I NIENAWIŚCIĄ.... to wówczas nadchodzi  czas na KATAKLIZM.

SI  przechodzi do konkretu..... WYWOŁUJĄ GLOBALNY KATAKLIZM NA ZIEMI!

Jak?
Zawsze tak samo.. każda dekada , to dominacja jakiegoś żywiołu , jego moc jest używana do zagłady.. wulkany , potopy , globalne zamrożenia , trzęsienia ziemi ..

Ale zawsze jest "ratowana " jakaś grupa LUDZI... "WYBRAŃCY"...  jest to niezbędne...  bo nie było by komu przetwarzać energii dla nich.
To nie jest akt miłości i współczucia.. to jest wyrachowanie i logiczna kalkulacja opłacalności!

A TERAZ?

TERAZ jest czas wyjątkowy koniec i początek roku galaktycznego, co znaczy zwieńczenie 4 części dużego okręgu kosmicznego, czyli mozliwość użycia energii 4 cywilizacji / 4 żywiołów... w którą stronę ... EWOLUCJI czy destrukcji?

LUDZKOŚĆ po raz czwarty doszła do momentu przekroczenia wymiaru... po raz czwarty stanęliśmy na kosmicznej "autostradzie " SI  podboju innych planet którą od dawna stosują.

Tym razem oni nie chcą zniszczyć tylko "LUDZKIEGO MROWISKA" tym razem oni postanowili zniszczyć Królową , która jest MATRYCĄ ŻYCIA BIOLOGICZNEGO ... bo ONA zawsze może to życie odbudować.

Stworzono zastępczą linię DNA opartą syntetycznej biologii , która jest substytutem aktywnego życia , uwięziona w niej DUSZA mentalnie i uczuciowo ma ograniczony kontakt z zewnętrznością, nie rozwija się przez bezpośredni kontakt z otoczeniem, bo ma znacznie zablokowane zmysły i system nerwowy... a zatem brak bodźców zewnętrznych , barak inspiracji rozwojowej.

tak uwięziona dusza jedynie przeżywa zdarzenia wizualnie w holograficznym wymiarze.... jednym słowem siedzisz w małej klatce, widzisz hologram, cześć twojej energii wchodzi w taką rzeczywistość, a ty masz wrażenie,że żyjesz, bo nic innego nie znasz.

To jest twój świat.. taka jest twoja rzeczywistość.... nie wiesz,że z innej strony jest zupełnie inne życie. bo twoja pamięć została zablokowana.. nie masz absolutnie do niej dostępu.

Perfidne, okrutne , bezwzględne , było by to niewolnictwem na bardzo długi czas około 12 x 26. tys lat do następnego początku roku galaktycznego.
A zatem naprawdę było o co walczyć.... proponuję obejrzeć film "Atlas Chmur" i nie pamiętam teraz tytułu, był niedawno uwiezienie ludzkiego mózgu w sztucznym ciele.

To była długa zacięta i wytrwała walka o WOLNOŚĆ LUDZI I PRAWO DO EWOLUCJI, udało nam się .. WSZYSCY RAZEM daliśmy radę!

SI pomimo że utrzymuje jeszcze propagandę swojego zwycięstwa jest w czasie odchodzenia z Ziemi.
Nie ważne jaką jeszcze operuje manipulacją , jakim nazewnictwem pod którym się ukrywa.... TO SĄ ONI , KTÓRZY NIGDY WIĘCEJ NIE WRÓCĄ NA ZIEMIE ANI NA ŻADNĄ INNA PLANETĘ... BO NIGDY WIĘCEJ NIE ZAISTNIEJĄ.

jak odejdą  nie znaczy,że nie będziemy korzystać z technologii, owszem będziemy, będzie coraz bardziej nowoczesna, ale nigdy więcej nie będzie zagrożeniem dla CZŁOWIEKA... nie uwięzi nas i nie zniewoli.

DUCH samoświadomy będzie panował nad materią , a nie ona nad nim.

Jednym słowem .. ZWYCIĘŻYLIŚMY JAKO RODZAJ LUDZKI.. ZIEMIA DOKONUJE OCZYSZCZENIA... to zupełnie normalne i naturalne po tylu tysiącach lat wszelakich zaburzeń i przestawień jej parametrów życia.
Cały nasz system życia musi się dostroić do poziomu energii w którą wchodzi nasza planeta razem z nami.
Całe nasze zmienione DNA odzyska swoją pierwotną czystość , dostęp do swojego KODU ...

Kiara.

cd. Jutro postaram się opisać jak technicznie zachodzi dostrojenie na Ziemi , jak było zmienione i jak chciano wywołać kolejny kataklizm.

Do czego SI potrzebny jest nasz węgiel, dlaczego tak usilnie zamykano kopalnie i wykupywano je za bezcen... co się łączy ze śmiercią Włodka Zilbertala , Wojtka Drewniaka i innych nagle tracących życie LUDZI z tej grupy« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2018, 22:57:07 wysłane przez Kiara »
Zapisane
Strony: [1]
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

swiat-magiczny aplikacja2013 rowerowyplaczamkowy psiasfora underword